yaş küçük sorumluluk büyük

• Konbuyu başlatan efsane_18
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde efsane_18 tarafından oluşturulan yaş küçük sorumluluk büyük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,667 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı yaş küçük sorumluluk büyük
Konbuyu başlatan efsane_18
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ibrahimcaca
E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
okuldayken cok calıskam bi ögrenci degildim ama kafaya takmıştım bikere bana inanmayanları utandıracaktım. okulun bitmesıne 2 hafta kala sıkı ders calışmaya basladım ve üniversiteyi kazandım okulun en calısknlarını bile gecmiştim. simdide calısıyorum herkes sok oldu tabi bu basarıya adam olmaz diyenler şimdi benim gibi olmaya calısıyor. basarmak için inanmak ve istemek cok önemli bence ;) ;)

sizlerle paylasmak geldi içimden  :-[

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Önce beyninde bitirmelisin projeni.. teşekkürler paylaşımın için

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler paylaşımın icin aynı olayı yaşamışız sanki  ;)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kesinlikle inandıktan ve azim ettikten sonra başaramaycak kişi yoktur,ancak çabanın meyvesinide hemen beklemek elde edemeyincede ümitsizliğe kapılmak doğru değil, tek ihtiyacınız olan zaman ve inancınızı asla kaybetmemek diye düşünüyorum..

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
insanın inanması olayı bitirir zaten..paylastıgınız için teşkkrler :)

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
helal olsun sana...işallah hayatında böyle başarılar elde edersin

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
yorumlar için tesekkürler inşallah hayatta düşlerimiz hiç bitmez tabii inancımızda :)

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
başarıyı yakalamak kadar elde tutmak da önemlidir...başarının kalıcı olması dileği ile... ;) ;)

P

PudiNq

Kullanıcı
7 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
mugLa
ne gusel bişey aslında bende lisede hiç çalısmazdım kaldıgım dersler bile oldu yazın o sıcakta millet tatil yaparken ben ders vermeye giderdim butunleme sınavlarına annem babm benden bişey beklemiyordu ilk yıl barajı bile asamamıstım hiç uzulmedim cunku calısmamıstm ama o kadar laf yemistim ailemden gulup gecerdim sonra bende bi hırs oldu bi çalıstım o hırsla istedigim bölüm oldu bazen hırs iyi olmasada iyi yanları da var hersey gönlünce olsun..

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bir işi yaparken inanmak en önemli destek derdi bi dostum.Size helal olsun.Paylasım için tskkrler

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
bencee sizde potansiyel varmış yani ders çalışmadanda zaten bitakım bilgileri beyninize yerleştirmişsiniz ve bu potansiyelide zamanı geldiğinde ortaya çıkarıp insanları şaşırtmışsınız bencede çok hoşşş kısa sürede çok iş başarmak diye sanırım buna diyolar ;)

A

ayben

kesinlikle her insan da bu potansiyel vardır önemli olan onu gün yüzüne çıkarmak ;)
bi şekilde içindekileri dışarı vurmak ve efsane de bunu hırs yaparak başarmış anlaşılan.
başarıların devamı gelir inşallah :)

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
inşallah cümlemiz basarılı olur hayat merdivenlerini cıkarken zorlamdan cıkarız ;)

A

Abdullah

Kullanıcı
23 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
Tebrikler arkadaşım. Benimde tek sorunum kafamda bitirememem herhâlde.

S

suratsız

Kullanıcı
20 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
afyon
okuldayken cok calıskam bi ögrenci degildim ama kafaya takmıştım bikere bana inanmayanları utandıracaktım. okulun bitmesıne 2 hafta kala sıkı ders calışmaya basladım ve üniversiteyi kazandım okulun en calısknlarını bile gecmiştim. simdide calısıyorum herkes sok oldu tabi bu basarıya adam olmaz diyenler şimdi benim gibi olmaya calısıyor. basarmak için inanmak ve istemek cok önemli bence 

wayy bee okulun bitmesinee iki haftaa kala çalışmış vee üniyi kazanmışsınn sen dahii olmalısın bn de aptal  ;) (2.yılımda da olsaa ünideyimm çok şükür  :) )

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
suratsız' Alıntı:
okuldayken cok calıskam bi ögrenci degildim ama kafaya takmıştım bikere bana inanmayanları utandıracaktım. okulun bitmesıne 2 hafta kala sıkı ders calışmaya basladım ve üniversiteyi kazandım okulun en calısknlarını bile gecmiştim. simdide calısıyorum herkes sok oldu tabi bu basarıya adam olmaz diyenler şimdi benim gibi olmaya calısıyor. basarmak için inanmak ve istemek cok önemli bence 

wayy bee okulun bitmesinee iki haftaa kala çalışmış vee üniyi kazanmışsınn sen dahii olmalısın bn de aptal   ;) (2.yılımda da olsaa ünideyimm çok şükür  :) )
yok dahi degilim ama azimlenmiştim bikere ;)

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
hırsın kötü bişey olduğunu söyleyenlere cevap olmuş seninki hırsı olumlu yönde kullanrsan işte sonucu başarının devamını dilerim ama sadece bu konuda değil her konuda böyle olmanı temenni ediyorum  ;) ayy mektup gibi oldu . :D kayboldum by