YARDIMA İHTİYACIM VAR.

• Konbuyu başlatan eniseoz
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde eniseoz tarafından oluşturulan YARDIMA İHTİYACIM VAR. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,342 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı YARDIMA İHTİYACIM VAR.
Konbuyu başlatan eniseoz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrAmor
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

Yeni konu açarken iletiyi yazdığım ekran dolunca sayfa aşağı inmiyor böyle olunca yazarken ne yazdığımı göremiyorum sürekli mause ile aşağı indirp bakıyorum nerde kaldığıma çok sinir bozucu neden böyle oluyo sizce  ne yapabilirm ? anlatabildim mi derdimi acaba ?
   Konuyu açmadan önce sitenin yardım bölümünüde inceledim ama bir sonuç elde edemedim.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yeni konu açarken eklemiş olduğun iletinin hemen yanında sayfayı indirmek için bulunan kısmı mause ile aşağıya çekebilirsin yada önizleme yaparak nereye ekleme yapacağına bakabilirsin,bilmiyorum yardımcı olabildim mi?Ama ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
mause kullanarak en son yazdığım yere bakabiliyorum ama yazmaya devam ederken tekrar sayfa başına dönüyo yani ilk yazdığım cümleyi görüyorum normalde en son yazdığım cümlenin sonunda olmam gerekiyor.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Pc de ,net de bir sorun olabilir,bende dediğin gibi yaptım ama hiçbir sorun yaşamadım ::)

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ben yazıyı yazarken sağ tarftaki sayfayı kaydırma çubuğuda çıkmıyo zaten anlamadım bende. teşekkür ederim ilgilendiğin için.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Siteden kaynaklanan bir sorun değil canım,umarım düzelir ;)

H

hayalhane

Ben Sorunu Anladım Sanırım... :)
Arkadaşım Senin Kullandığım Bilgisayar Dizüstü Mü ?

M

MrAmor

Kullanıcı
27 Nis 2010
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
www.tahribat.com
Bilgisayarında not defterinde yaz ne yazacagını sonra copy paste yapıp hepsini konu ekranına kaydır sorunun çözülsün,
tahminim sorun siteden kaynaklanmıyor az önce denedim bende normal hemen kutunun sağ yanına yukarı aşağıya indirme lazımlıgı cıkıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...