Yardım eder misiniz???

• Konbuyu başlatan #zEyNeP
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde #zEyNeP tarafından oluşturulan Yardım eder misiniz??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,212 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Yardım eder misiniz???
Konbuyu başlatan #zEyNeP
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Z

#zEyNeP

Kullanıcı
15 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Hepinizin bildiği gibi öğrenciler için sömestr tatili başladı gayet güzel bi karne getirdim lise 1 öğrencisiyim hepsi 5  :) tatilimi nasıl geçirmem gerektiğine dair fikrim yok en verimli şekilde geçirmek istiyorum aban yardımcı olur musunuz  :-[

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bol bol  kitap oku gibi salakça bir öneride bulunmayacağım.
Canın ne istiyorsa yap, ama ne yaparsan yap tatile kendini fazla alıştırma.
Ki tekrar başladıgında zorlanmayasın.

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bence hem tatilinin keyfini çıkar hemde 2,döneme hazırlan..yani bir gününü gezmeye eğlenmeye ayıyorsan ikinci gününü de ders çalışmaya ayır ki hazırlıklı olasın..

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben de lise 2. sınıf öğrencisiyim.ben de ilk hafta iyice bir dinlenmeyi,2. hafta da çalışmaya başlamayı düşünüyorum.dediğiniz gibi,tatil moduna alışınca okul gözümüzde büyüyor  :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Valla Zeynep, tatilini daha çok 2. döneme hazırlık ve motive olması için, gez, uyu, dışarı çık, arada kitap oku...
ama en çok da nasııl tatilin olmasını istiyorsan öyle yap  :) ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
maxMESA' Alıntı:
gez toz eğlen okula ait herşeyden uzaklaş dinlen. yeni sezona enerji dolu başla. bana sorarsan tabi :)
Ben de aynen bunu diyorum.
Dün de Başbakan aynı şeyi dedi. :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aynen öyle Harun.:)
Oyları garantileme potansiyeli gördüm sende.:)
Neyse diyorum ve yine  :-X
Zaten bir ülke başbakanına yakışmaz; "Tatilde gezmeyin, dolanmayın aylak aylak, bakın dünyada kriz var, üretime nasıl katkıda bulunabileceğinize dair projeler üretmeyi deneyin, düşünün, beyninizi yorun biraz, siz ülkenin geleceğisiniz..." falan filan işte.

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Zynep' Alıntı:
Aynen öyle Harun.:)
Oyları garantileme potansiyeli gördüm sende.:)
Neyse diyorum ve yine  :-X
Zaten bir ülke başbakanına yakışmaz; "Tatilde gezmeyin, dolanmayın aylak aylak, bakın dünyada kriz var, üretime nasıl katkıda bulunabileceğinize dair projeler üretmeyi deneyin, düşünün, beyninizi yorun biraz, siz ülkenin geleceğisiniz..." falan filan işte.
Japonlar tatil haklarını kullanmıyolarmış. Yasa çıkardılar tatil zorunlu oldu. Adamlar yolda uyuyor. Uykuya zaman ayırmıyor  :D :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aslında var ya, bizim ülkemizde okul zamanı değil asıl tatil zamanları sorun. :)
Okullar genellikle eğlence alanları ve kapanınca çocukların boşluğa düşmeleri, ne yapacaklarını bilememeleri ve hatta en fazla 10 Gün sonunda, "şu okul bir açılsa da..." sözlerini gözlemlemişliğimde vardır yani.