yanlızlık aslında içimzde

• Konbuyu başlatan özlem112
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde özlem112 tarafından oluşturulan yanlızlık aslında içimzde başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,530 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı yanlızlık aslında içimzde
Konbuyu başlatan özlem112
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan spiritualsigns
Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
yanlızlık aslında içimizde
  kalabalık görüntülerin ardında hep kalablıklığa giden arayışlrdayız.birgün o bir gün digerini tüketiyoruz..yetmiyor aynı şeyleri konşmak aynı yüzleri görmek .adeta kendimizi susturmamak için devamlı tüketiyoruz devamlı bencileşiyoruz.artık dayanılmaz o kalabalıkta tekrar değişik tüketim teoremleri üretiyoruz.NEREYE GDİŞ BU NEYİ İSTEYİŞ.cevapsz cevaplar sorguzus sorularla kaplı her yanımız.hergün yeni bir endie yaratma etrafı ürkütme oyunları.artık eskide kaldı körebe,saklambaç gibi oyunlar artık zamana uydurdugumuz yani yeni deyimle  yeni versiyon oyunlarla mutlulukculuk dağıtıyoruz..içimzdeki yanlızlıktan korkmayalım..o yanlızkatan kaçrak korkunç kalabalıklarda kaybolmayalım.kendimizide dinleyelim kendimizide yaşayalım..

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Kusura bakmayın ama yazdığınız yazıda yüzlerce imla hatası var ve hiç okuyasım gelmedi. He daha önce bunu başkasına daha fena bir şekilde söylemiştim ama görüyorum ki söylemekle doğru yapmışım.

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
hıı aman siz  daha fena söylemyin sakın yazı fenalşır falan bide bununla uğraştırmayın beni:)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Dışımızda olan bişe söleyin bana :d Herşey içimizde.
Ne geniş bi içimiz varmış anlamadım.

Ö

özlem112

Kullanıcı
6 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
sen nefes aldığın sürede dahi yaşamın içine dahilsin.Güneş doğduğu sürede gündüzün içindesin.Darlık yada genişlik senin tercihin anlamı bulmak sana kalmış.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
özlem112' Alıntı:
sen nefes aldığın sürede dahi yaşamın içine dahilsin.Güneş doğduğu sürede gündüzün içindesin.Darlık yada genişlik senin tercihin anlamı bulmak sana kalmış.
Morfeus'un replikleri gibi olmuş valla. bir Neo eksik.
Yorum, faslası ile yoruma açık vesselam. :d

S

spiritualsigns

bir çok cümle kurulumuna eskiden daha bilimsel çerçeveden bakar kitaplarda ki cümlelere benzer bir bakışaçısı  ile yorum getirirdim... artık yapmıyorum... ben kendimi dinlediğim zaman içimden onları yazmak gelmiyor.... salt bana ait olanları taşısın istiyorum cümlelerim...

Bununla bağlantılı olarak diyeceğim o ki... kah kendimi dinledim şizofren bir ruh haline girdim...  yeri geldi  çok mutlu oldum... an geldi nevrotik sanrılarda boğuldum... bazen sakin bir deniz oldu bu dinlemelerim bazen kasırga...  yalnızlık içimde değil ruhumun derinliklerinde... keşfedilebilmesi imkansız bir spiritual yolculuk... ve ben olgusu... yalnızlık=ben... içimdeki kalabalığa inat yalnızlığım en büyük kale... koruyor beni...