Yalnızlığın uğultusu!

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Yalnızlığın uğultusu! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,937 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Yalnızlığın uğultusu!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efsane_18
O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
deniz kenarında çekilmiş fotoğraflar çok güzelll...
bende kendimi kötü hissettiğimde inerim deniz kenarına ve telefonumu kapatıp satlerce otururum .
bu bana çok iyi gelir.
teşekkürler codex...

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Kendinizi bulmak çok ayrı bir şey değil mi?
Bazen böyle yalnız kalıyorsunuz... İyi ya da kötü! Ama kendi fotoğrafını görmek gibi bir şey bu.

S

sırmaela

Kullanıcı
22 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
bu fotoğraflara bakınca üzüldüm şimdi hepsi biribirinden güselll yanlızlık kötü şey teşekkürler codex:)

Ö

ömür

Kullanıcı
22 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
evet çok güzeldi.. yanlızlık kötü olduğu kadar aslında bazen insanın kendini dinlemesi için tek çıkış yolu..

K

Kristal

Siyah beyaz fotoğraflar yalnızlığa farklı bir hüzün katmış.Güzeldi teşekkürler.

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
tşkkrlr K  her kare bi hayatı haykırıyor,UÇTUM... ben gidiyorum,bu kadar duygu yoğunluğu yeter...

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Teşekkürler Özgür.

P

Paradoks

:( insanoglunun icini burukturan resimler. Paylasım icin saol Codex.

M

mybest__

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
hani insan bazen sadece yanlızlığı ile baş başa kalmak ister ve bir deniz kıyısında öle bakar ufka yanlız bir deniz feneri gibi     emeğine sağlık teşekkürler

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
sağol codex gerçekten yanlızlığı en iyi anlatan fotoğraflar ..... yanlızllık ayrı şey yanlız kalmak ayrı şey insan sürekli yanlız kalmamalı bir süre kafasını kendini dinleyebilir bunu da yapar, yapmalı ama uzun süre yanlız olması insanı mutsuz eder diye düşünüyorum

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
güzel resimler tşk paylaşımınız için. kişi zaman zaman  yalnız kalıp kendini dinlemeli, tam benlik resimler  :) . bakmak güzel