YABANCI DİLLER ÜZERİNE KATEGORİ AÇILMASINI TAVSİYE EDİYORUM...!

• Konbuyu başlatan hit_the_bullseye
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde hit_the_bullseye tarafından oluşturulan YABANCI DİLLER ÜZERİNE KATEGORİ AÇILMASINI TAVSİYE EDİYORUM...! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,680 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı YABANCI DİLLER ÜZERİNE KATEGORİ AÇILMASINI TAVSİYE EDİYORUM...!
Konbuyu başlatan hit_the_bullseye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
H

hit_the_bullseye

Kullanıcı
30 Tem 2011
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Gerek kişisel gelişim açısından gerek günümüz şartları acısından gerekse iş dünyasında ki gereksinimler açısından yabancı dil öğrenmenin çok önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyorum, bilhassa sitenin de konusu gereği kendimizi geliştirmek için günümüz şartlarında yabancı dil öğrenme göz ardı edilmemesi gereken bir konu… Bu doğrultuda sitemizde yabancı diller üzerine bir bölüm açma imkanımız var mı?

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
hit_the_bullseye' Alıntı:
Gerek kişisel gelişim açısından gerek günümüz şartları acısından gerekse iş dünyasında ki gereksinimler açısından yabancı dil öğrenmenin çok önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyorum, bilhassa sitenin de konusu gereği kendimizi geliştirmek için günümüz şartlarında yabancı dil öğrenme göz ardı edilmemesi gereken bir konu… Bu doğrultuda sitemizde yabancı diller üzerine bir bölüm açma imkanımız var mı?
Merhaba...

Yabancı dil üzerine bir kategori mi? Yoksa bununla ilgili başlıklar mı?
Çünkü bununla ilgili Serbest Kürsü kategorisinin altında birçok yazı var.

H

hit_the_bullseye

Kullanıcı
30 Tem 2011
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Serbest kürsü bölümünde ki başlıklara göz attım ama tatmin edici bulmadım, kastettiğim ana sayfa üzerinde başlı başına ayrı yabancı diller üzerine bir kategori...

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Evet, ayrı bir kategori olarak konulabilir, Türkçe konuşmanın yasak olduğu bir yer, ayrı dillere de ayrılabilir. Bir fikir olarak olumsuz bir etkisi olacağını düşünmüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...