Vehbi KOÇ'tan ilginç bir hikaye

• Konbuyu başlatan dyenice
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim Ne Söylemiş? kategorisinde dyenice tarafından oluşturulan Vehbi KOÇ'tan ilginç bir hikaye başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,294 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim Ne Söylemiş?
Konu Başlığı Vehbi KOÇ'tan ilginç bir hikaye
Konbuyu başlatan dyenice
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
D

dyenice

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
muğla
Kurt hindistan cevizinin kabuğunu delerek içeriye girmiş. İçerisi mümbit olduğu için yedikçe büyümüş.Bir gün hindistan cevizinin içnde yiyecek bi şey kalmamış. Kendi de kocaman olmuş,sırtı hindistan cevizinin kabuğuna daynmış, kabuğu bir türlü kıramazmış, yiyecekte kalmadığından başlamış zayıflamaya. Nihayet o kadar küçülmüş ki, ilk açtığı delikten küçük bir kurt olarak dışarı çıkmış. Vehbi KOÇ "mütahitlikte tıpkı kurdun hikayesi gibi!" diyor.
    Alıntı

B

blueapples

Kullanıcı
1 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
ben de acıkcası pek anlamdım ......    :-\ ???

D

dyenice

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
muğla
bakın bu bir Vehbi KOÇ'tan alıntı hikaye ben hikayeyi kesmemek için tam olarak yazdım. Şimdiki mütahitlerin durumu ortadadır ona  diecek bi sözüm yok. bu hikayenin ne zaman yazıldığını bilmiyoruz ozaman için belki öyleymiştir. walla bu gibi bir siteden böyle elştiriler duymak üzücü. Ben sizi heryönden gören insanlar sanmıştım yanılmışım. :'(

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
aslında yorumlarda kötü bişey yazılmamış..
yalnızca konu anlaşılamamış eleştiriler o yüzden bu şekilde..

Y

ya.ser01

Kullanıcı
7 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
Vehbi koç sadece zenqin ßir iş adamı. zeki ßir ßiLqi adamı deqiLki önemsemeyin ßence

Z

ZHR

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ya.ser01' Alıntı:
Vehbi koç sadece zenqin ßir iş adamı. zeki ßir ßiLqi adamı deqiLki önemsemeyin ßence
Zengin bi iş adamı olmak da kolay değildir ki taktik ve zeka vs.. gerektirir bence... ::)

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
paylaşım için teşekkürler bence bu durum sadece vehbi koç için geçerli değil çok yetenekli ve bilinçli iş adamların hayatlarında vehbi koç gibi bir olay yer almaktadadır....

G

greta

bence Vehbi amcam dio ki:
ben bi kurt olarak hindistan cevizlerinden alacagım kadarını alıpta çıktım açgözlülük yapmadım
alanlarıda gördüm başladıkları yere geri döndüler  ;)

A

ayben

greta' Alıntı:
bence Vehbi amcam dio ki:
ben bi kurt olarak hindistan cevizlerinden alacagım kadarını alıpta çıktım açgözlülük yapmadım
alanlarıda gördüm başladıkları yere geri döndüler  ;)

;) katılıyorum sana greta​

asıfenerbahceli

asıfenerbahceli

Kullanıcı
23 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
ınsanlar bazen sonunu dusunmeden bedava bulduguna sarılır bu yuzdendır kı en aptal hayvan fındık kurdudur fındıgın ıcıne gırıp yer yer sonrada cıkamaz olurler malesef kı gunumuzde de gorunusu ınsana benzeyen ama ıcı fındık kurdu olan ınsanlar var ve bız onlarla aynı ortamı paylasıyoruz :eek:

S

suskun kız

Kullanıcı
10 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
cok sacmaydı anladıgım tek sey hındıstan cevızı ve kurt  :D

S

SaaNDaaL

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rize
ya bu hikaye yi Vehbi KOÇ "mütahitlikte tıpkı kurdun hikayesi gibi!"  yazısını okumadan önce terör sorunu zannettim hani  Nihayet o kadar küçülmüş ki, ilk açtığı delikten küçük bir kurt olarak dışarı çıkmış yazıyo  ya  aklıma birden o geldi.

S

SaaNDaaL

Kullanıcı
22 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rize
yukarıdaki yazımı yanlış  anlayanlar olacaktır  ufak bi düzeltme yapayım ben terör denen illetin küçülüp def olacağı  ima etmeye çalıştım.

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
paylaşımın için tşk. farklı bir bakış açısı.