Vefalı Evlatmış :))))

• Konbuyu başlatan FreNzA
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde FreNzA tarafından oluşturulan Vefalı Evlatmış :)))) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,379 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Vefalı Evlatmış :))))
Konbuyu başlatan FreNzA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
F

FreNzA

Kullanıcı
10 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Adam oglunun odasinin onunden gecerken hayretle bakakaldi. Yatagi guzelce toplanmisti ve odasi hic olmadigi kadar derli toplu gorunuyordu.Sonra adam yastigin uzerine birakilmis mektup zarfini farketti. Uzerinde -Babama- yaziyordu. Aklindan gecen bin bir kotu dusunceyle mektup zarfini acti ve titreyen elleriyle mektubu okudu: Sevgili baba;  Sana bu satirlari derin bir pismanlik ve uzuntu icinde yaziyorum. Kiz arkadasimla kacmak zorundaydim cunku seni ve annemi yasanacak rezaletten uzak tutmak istedim. Gercek tutku ve aski ben Joanla buldum ve o oyle tatli ki anlatamam... Sunu biliyordum siz onun vucudunun her yerine taktigi kupeleri, derisine islettigi dovmeleri, kendine has o cilgin giyim tarzini asla ama asla onaylamayacaktiniz ve tabi benden cok buyuk olmasi da bir sorundu. Fakat benim icin bunlar sorun degildi gercek tutku ve gercek ask... Baba Joan hamile! Joanin dedigine gore cok mutlu olacagiz. Ormanda kendine ait bir karavani ve tum kis yetecek kadarda yakacagi var. Bir suru cocuga sahip olma dusuncesi ruyalarimizi susluyor. Joan benim gozlerimi esrar gercegine acti ve artik biliyorum ki esrar kimseye zarar vermez. Esrar yetistirecek ve insanlara pazarlayacagiz ve yine bu sayede ihtiyacimiz olan kokoin ve ekstaziye ulasacagiz. Artik tam anlamiyla bilime yalvariyoruz dualar ediyoruz su AIDSin caresi bulunsun ve Joan sagligina kavussun diye..... O kesinlikle iyilesmeyi hakediyor. Endiselenmeyi birak baba ben 15 yasindayim ve kendi basimin caresine bakabilirim. Eminim birgun geri donecegiz ve sen kendi torunlarini taniyacak, seveceksin. Oglun Osman
NOT: Baba yazdigim mektubun tek kelimesi bile dogru degil. Ben Mehmet’lerdeyim.Sadece sana; masamin uzerinde seni bekleyen karneden daha kotu seylerin oldugunu hatirlatmak istedim.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Okuduğumda bastığım kahkahayı görmek bile istemezdiniz. uzun zamandır böyle gülmemiştim. Teşekkürler Frenza.

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
boyle bı sakayı her baba kaldırmayabılır her kotu sey olunca daha kotulerle kıyaslama yapılmasın yanlıs oldugu dusuncesındeyım

kardelen5_9

kardelen5_9

Kullanıcı
9 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
offfffff ya yüreğime iniyodu başta..ohh be rahatladım valla..çok güzeldi teşekkrler

W

woody_89

Kullanıcı
11 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
bu taktiği ben de mi denesem akıllıca ;)

F

FreNzA

Kullanıcı
10 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
benimde okuduğumda önce tansiyonum yükseldi sonra güldüm beğendiğinize sevindim :)

A

azsemok

Kullanıcı
16 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
1
çok güldüm ya..saol frenza. ;D