Vefalı Evlatmış :))))

• Konbuyu başlatan FreNzA
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde FreNzA tarafından oluşturulan Vefalı Evlatmış :)))) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,366 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Vefalı Evlatmış :))))
Konbuyu başlatan FreNzA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
harikaydı okurken acaba gerçekmi bunlar diye düşünüyodum çok güzeldi çok güldüm sağol

S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
çk güzeldi ya..
bunun benzerini bnm arkadaşm yaptı ailesaine.tabi bukadar abartılı değildi.sadece alttan dersi olduğunu söylemeye çalıştı.
tabi çk başarılı oldu.güzel taktik, çok işe yarıyr herkese tavsiye ederm. :)

A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
bunun üniversitede okuyan kız versiyonunu okumuştum çok gülmüştüm :D teşekkürler bu da güzeldi..

D

derin_3486

Kullanıcı
7 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
''NOT: Baba yazdigim mektubun tek kelimesi bile dogru degil. Ben Mehmet’lerdeyim.Sadece sana; masamin uzerinde seni bekleyen karneden daha kotu seylerin oldugunu hatirlatmak istedim'''
;D :D ;D ::)
Çok güzeldiii.Çok beğendim  :)
paylaşım için çooookkk teşekkürler

O

orcun111

Kullanıcı
10 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
ısparta
ben aranıza yeni katıldım ve bu yazılarıda yeni okuyorum ama çok güzel bi yazı koptum yaaa ;D

R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
akıllıca davranmış çocuk
karneye hiç bişe demez artık o baba
(cidden komikti bugünden beri çok gülüyorum zaten
bu da + oldu)
;D ;D ;D

A

aymira

Kullanıcı
17 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
aslında ince msjlar var bence yazıda çoçuk okadar hayalperestki yazdıgı şeyleri düşünmekten derslerine çalışamamiş                              bende bu açıdan düşünüyorum

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
benim hep aklımaa böyle bi fikir gelmiştir, cok istemişimdir mektup yazmayı ama ben cocuk kadar cesaretli değilim galibaa :D

F

fıstık

fıkrayı okurken çok kötü olduğum için sonunda pek gülemedim ancak yazdıklarınızı okuyunca kendime gelebildim  :eek: .  ay benim bile yüreğime iniyordu baba ne yaptı kimbilir :D (böyle şeylerin hayal olarak kalması çok iyi)
teşekkürler frenza  :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
esranur' Alıntı:
benim hep aklımaa böyle bi fikir gelmiştir, cok istemişimdir mektup yazmayı ama ben cocuk kadar cesaretli değilim galibaa :D
:) benim hiç öyle bi durumum olmadı (bu yıla kadar :() hep taktir getirirdim

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Safari' Alıntı:
esranur' Alıntı:
:) benim hiç öyle bi durumum olmadı (bu yıla kadar :() hep taktir getirirdim

ben karne için öyle şeyler düşünmemiştim zaten Safari..hayatta başka şeyler de var değil mi?...