UZUUUUN ZAMANDAN SONRA GERİ DÖNDÜM...

• Konbuyu başlatan xeinep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde xeinep tarafından oluşturulan UZUUUUN ZAMANDAN SONRA GERİ DÖNDÜM... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,413 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı UZUUUUN ZAMANDAN SONRA GERİ DÖNDÜM...
Konbuyu başlatan xeinep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan xeinep
X

xeinep

Kullanıcı
13 Ağu 2006
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Merhaba arkadaşlar;
çok uzun zamandır (yaklaşık 1 senedir) siteye giriş yapmıyorum.az önce eski mesajlarımı okudum da,sanırım artık hiçbirşey eskisi gibi değil.geçen yıl büyük bir mutlulukla sizlerle de paylaştığım o "çok sevdiğim" işimden 7 ayın sonunda ayrıldım.herşeyde bir hayır vardır derler ya;öyleymiş gerçekten.senelerdir görmediğim bir arkadaşımla o iş yerinde "tesadüfen" karşılaşıp evlendim :) işte bu sebeplerden dolayı 1 senedir yoktum,site de değişmiş çok güzel olmuş :)
bu arada;
tekrar iş aramaya başladım,eskişehirden arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim :)

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
tekrar hoşgeldiniz.... :alkis :alkis :alkis

C

catzilla

İnşallah en kısa zamanda, gönlünüze göre güzel bir iş bulursunuz.

Hoşgeldiniz tekrardan...  :)

X

xeinep

Kullanıcı
13 Ağu 2006
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Herkese merhaba;
En son 2008 yılında giriş yapıp tekrar ortadan kaybolmuşum  :-\ Bugün aklıma geldi bir bakayım dedim,üyeliğimin silindiğini düşünmüştüm ama hala duruyormuş  :)
2008'den bu yana tarantulalar konusunda kendimi geliştirmekle meşguldüm,şu anda evde 5 adet tarantulam var ve en önemlisi 2 arkadaşımla birlikte kendi sitemi kurdum  :) Merakınız varsa eğer,sitemizin adresi imzamdadır  ;)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
xeinep' Alıntı:
Herkese merhaba;
En son 2008 yılında giriş yapıp tekrar ortadan kaybolmuşum  :-\ Bugün aklıma geldi bir bakayım dedim,üyeliğimin silindiğini düşünmüştüm ama hala duruyormuş  :)
2008'den bu yana tarantulalar konusunda kendimi geliştirmekle meşguldüm,şu anda evde 5 adet tarantulam var ve en önemlisi 2 arkadaşımla birlikte kendi sitemi kurdum  :) Merakınız varsa eğer,sitemizin adresi imzamdadır  ;)

Sevgili xeinep...
Aramıza tekrardan hoşgeldin ama ...
Sitemizle link vererek reklam  yapmak yasak ...
Zamanında ben bile banlanmıştım...
Bu konuda bilgi vereyim istedim (:)

X

xeinep

Kullanıcı
13 Ağu 2006
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Teşekkürler uyarınız için,garip bir yasakmış ya neyse  ;D