Üyeleri 5 ayrı grupta topladık.Bakın ortaya nasıl manzaralar çıktı..

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Üyeleri 5 ayrı grupta topladık.Bakın ortaya nasıl manzaralar çıktı.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,006 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Üyeleri 5 ayrı grupta topladık.Bakın ortaya nasıl manzaralar çıktı..
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bülent
L

lilaslmn

ben bayan düzeltmengiller grubundan olarak hemen düzelteyim arkadaşlar..didem balığımı,bülent kitaplarımı,tarık pc mi taşısa olur mu...yormayacağım sizi söz..ee ne zaman geliyorsunuz.. ;D

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
lilaslmn' Alıntı:
 ben bayan düzeltmengiller grubundan olarak hemen düzelteyim arkadaşlar..didem balığımı,bülent kitaplarımı,tarık pc mi taşısa olur mu...yormayacağım sizi söz..ee ne zaman geliyorsunuz.. ;D
;D ;D ;D
Tarık kitapları, Bülent pc'i taşısın.  ::)
O koca buzdolabını bana taşıttıracaktı az daha..  :(

B

Bülent

dideM' Alıntı:
lilaslmn' Alıntı:
;D ;D ;D
Tarık kitapları, Bülent pc'i taşısın.  ::)
O koca buzdolabını bana taşıttıracaktı az daha..  :(
PC dizüstü'dür inşallah.  :-[

L

lilaslmn

didem yırttık hadi bakalım..herkese teşekkür ediyorum ,özellikle bülent centilmenliğin için ayrıca teşekkürler.. sıradaki parçayı size göndereyim arkadaşlar;coldplay söylüyor: in  my place..

B

Bülent

lilaslmn' Alıntı:
  didem yırttık hadi bakalım..herkese teşekkür ediyorum ,özellikle Bülent centilmenliğin için ayrıca teşekkürler.. sıradaki parçayı size göndereyim arkadaşlar;coldplay söylüyor: in  my place..

Rica ederiz Pınar.
Kötü günde de destek olamayacaksak, hiç olmayalım daha iyi...
İyi gün dostuna kimin ihtiyacı var ki...

L

lilaslmn

haklısın..özellikle zor zamanlarda biliyor insan kimin iyi kimin kötü olduğunu..olsun be,ben her koşulda hayatın verdikleriyle mutlu olanlardanım.