Üyeleri 5 ayrı grupta topladık.Bakın ortaya nasıl manzaralar çıktı..

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Üyeleri 5 ayrı grupta topladık.Bakın ortaya nasıl manzaralar çıktı.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 14,009 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Üyeleri 5 ayrı grupta topladık.Bakın ortaya nasıl manzaralar çıktı..
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bülent
S

senarist081

DÜZELTMENGİLLER
Sadece hatayı bulup iletirler:şöyle yazmışsın ancak bunun doğrusu budur yazıp yollarlar..öğretici yanları vardır..mesajlarını sevgi ve saygıyla bitirdikleri için insanı hata yaptığı için nerdeyse mutlu eden bir tarafları vardır

ESPRİGİLLER
Hatayı bulur doğrusunu söyler espriyide patlatırlar.geçirmede vardır işin içinde ancak dozu hafiftir.mesela''hüsamettin cidoruk değil hüsamettin özkan olacaktı,ama hüsamettin cindoruk o aralar kendi partisini kapatıp dervişle gittiyse bilemeyiz'' gibi iğrenç espriler yaparlar.

GEÇİRGENGİLLER
Yazıları okuyup hata bulup hataları not alırla.hatta yazıları hata bulmak için okurlar.buldularmıydı kurtuluşunuz yok dillerinden kurtulamazsınız.bazıları eğlenceli bazıları ise agresif olabilirler.

ÜŞENGEÇGİLLER
İster hata olsun ister olmasın yazıyı okur geçerler insandır hata yapar görüşünü ilke edinmişlerdir.hata düzeltmek onların işi değildir msj yazmak onlar için çok zahmetli bir iştir.internete gir sitede hatayı bul msjı yaz yolla ohooo....

B

BERRA

Kullanıcı
11 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
bende üyeleri guruplandırdınız sandım

site içinde guruplaşmak yasak olabilir

:forumkurallari

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
BERRA' Alıntı:
bende üyeleri guruplandırdınız sandım

site içinde guruplaşmak yasak olabilir

:forumkurallari
öyle valla çok hoşsunuz tarık bey vallahi  ::)
teşekkürler güldürdünüz beni
doğru tesbitler gibi gibi  ;D

S

senarist081

5.Grup yok canım anlayın işte,dikkatinizi ölçmeye çalıştım..Valla hepinizin maşallağı var..

KENDİNİGELİŞTİRGİLLER
Daima bilgiye ve yeniliğe açıklar..Ve hepsi de çok değerli bir sitenin mensubu olarak varlıklarını sürdürmekteler...Bu da 5.si olsun,olsun mu? ;D

L

lilaslmn

ben de hepimizi gruba ayırdın sandım ama dikkaet ettin mi bülent,ben dahil berra,didem,gözde,tnctrkcell hepimiz aynı gruba girdik : DÜZELTMENGİLLER.. direk düzeltmeni istedik..doğru tespit..

S

senarist081

lilaslmn' Alıntı:
  ben de hepimizi gruba ayırdın sandım ama dikkaet ettin mi bülent,ben dahil berra,didem,gözde,tnctrkcell hepimiz aynı gruba girdik : DÜZELTMENGİLLER.. direk düzeltmeni istedik..doğru tespit..
:(

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
lilaslmn' Alıntı:
;D ;D
Bu daha doğru bir tespit lila  ;)

L

lilaslmn

arkadaşlar adım pınar.tabi söylemeyi unuttum ben..yalnız nasıl romantiğim bugün,burda öyle güzel yağmur var ki..

B

Bülent

lilaslmn' Alıntı:
    arkadaşlar adım pınar.tabi söylemeyi unuttum ben..yalnız nasıl romantiğim bugün,burda öyle güzel yağmur var ki..
Bir kişinin daha adını öğrenmek güzel.
Memnun oldum Pınar. Teşekkürler.