Utanmana gerek yok..

• Konbuyu başlatan Batusch
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Batusch tarafından oluşturulan Utanmana gerek yok.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,715 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Utanmana gerek yok..
Konbuyu başlatan Batusch
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan karagün
B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Haydi bakalım görelim kimler ne türden utanılacak şeyler yapmış? Hayatınızda edindiğiniz en utanç verici tecrübe ne oldu? Cevaplarınızı bekliyorum...

K

karagün

Onuruna düşkün bir kişi utanılacak bir hareketi bilerek,isteyerek  zaten yapmaz!
Diyelimki bilmeden böyle bi'şey yapmış ise onu da anlatması hiç hoş olmaz bu gururunu ayaklar altına almaktır ki..
Kusura bakmayın ama bence bunun espri ile de ilgisi olmayan (geyik türünden)  gereksiz bir soru olmuş ...

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
misfar gelen birinin yaptıgı yemeği annem yaptı zannederek beğenmedim ne biçim olmuş demiştim üstelik misafirin yanında  :-[ :-[

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
karagün' Alıntı:
Onuruna düşkün bir kişi utanılacak bir hareketi bilerek,isteyerek  zaten yapmaz!
Diyelimki bilmeden böyle bi'şey yapmış ise onu da anlatması hiç hoş olmaz bu gururunu ayaklar altına almaktır ki..
Kusura bakmayın ama bence bunun espri ile de ilgisi olmayan (geyik türünden)  gereksiz bir soru olmuş ...
Bunu espri olsun diye sormadım zaten... biraz olsun insanların ne türden tecrübeler yaşadıklarını görmek niyetim. Bence bu güzel bir kişisel gelişim sorusu? tabii gururuna yedirebilirsen. Kendini tanımana yardımcı olur.. Gülünç duruma düşeseniz diye sorulduğunu düşünmeni anlayamadım..

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Geçen gün çook sevdiğim bir tanıdılarımıza oturmaya gittik...hoş sohbet derken konu nişan kıyafetime, dekoltesine oradanda gelinliğimin nasıl bir model olacağına geldi.......

Herkes gibi o çook sevdiğim kişilerde aynı yorumda bulunarak, tekrar yorumlarına devam ettiler; yani " nişan kıyafetimin açık ve giymek için cesaret gerektirdiğine" oy birliği ile karar verdiler.
Bende gayri ihtiyari diğer kişilerin yorumlarına kızdığımı ve birden aklımdan geçen ilk kelimeyi sesli olarak sarfettim:

"salaklar" dedim, sonuçta giydiysem cesaretliyim tabii dedim ama " salak" kelimesini sarfettiğime o kadar üzüldüm, utandım ki.... :-[ :-[ :-[
herkes bir sustu ve konuyu değiştirdi....

gerçekten utandım, ne pat diye söylersin ki diye kendime kızdım  :-[

K

karagün

Batusch' Alıntı:
Bunu espri olsun diye sormadım zaten... biraz olsun insanların ne türden tecrübeler yaşadıklarını görmek niyetim. Bence bu güzel bir kişisel gelişim sorusu? tabii gururuna yedirebilirsen. Kendini tanımana yardımcı olur.. Gülünç duruma düşeseniz diye sorulduğunu düşünmeni anlayamadım..
(Gençlik sınırlarını çoktan aşmış bir kişi olarak bu zamana kadar grurumu kıracak telafisi olamyan her hangi bir olay yaşamadım neyse)
Sanırım soruyu ben farklı algıladım olayı yanlış boyuttan değerlendirdimbelirtmek isterim.
Günlük yaşantımda hele de okul yıllarımda tabiki benimde istemeden de olsa gaflarım çok oldu .
Evet sevgili Gülşah gibi "salak "sözcüğünü ben de olmadık bir anda (biyoloji öğretmenimiz için ) kullanmıştım. Haklıydım ama bunu bir öğretmenime söylememem gerekiyordu evet çok utanmıştım.
(onca yıl geçti o anı anımsadıkça hala çok üzülüyorum)
O gün bu gündür bu sözcüğü asla kullanmıyorum ama neye yarar son pişmanlık yarar getirmiyor: )