TRT'de Bilişim Rüzgarı'nda ”kendinigelistir.com”

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular ve Yenilikler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan TRT'de Bilişim Rüzgarı'nda ”kendinigelistir.com” başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,055 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular ve Yenilikler
Konu Başlığı TRT'de Bilişim Rüzgarı'nda ”kendinigelistir.com”
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sinos
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com

Bilişim Rüzgarı programı, TRT’de yıllardır süregelen ve çizgisini bozmayan ”bilişim-internet” programlarından birisi. Her hafta bazı siteleri kendine konu edinir ve bunları izleyenlerine tanıtır. Geçtiğimiz günlerde sitemizi de konu edindi. Evet, kendinigelistir.com’dan bahsediyorum. İyi bir kitlesinin olacağı, devamlı takip edileceğini ve sürekli aranan bir site olacağın farkındaydım. Ama bu kadar çabuk gelişmesi beni çok mutlu etti. Resmi sitelerinde o günün programı vermişler. 00:57 ve 01:10 dakikaları ve 26:55 - 27:48 dakikaları arasında bizden bahsediyor. Dosyanın büyüklüğü 18 MB. İsteyen, programı kaçıran göz atabilir.

Not : Program görüntülerini indirmek için tıklayız. (Boyutu 18 MB. Tahmini inme süresi 4-7 dk arası)

Bilişim Rüzgarı’na bu vesile ile teşekkür ediyorum.

VE siz kullanıcılarımız da can-ı yürekten teşekkür ederim.

Saygılar.

M

miracle.mann

Kullanıcı
19 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
ankara
beni de bu yayından kazandız ;)

A

a_abdullayev85

Kullanıcı
30 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
Azerbaycan
Programı bende seyrettim. Her kesi tebrik ederim. Yönetimi de kutlarım. Daha büyük başarılar bekliyoruz.

A

akdenizli

Kullanıcı
11 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
antalya
iyilerin içinde olduğumu bilmek güzel şey
:-*

emeric

emeric

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
Çok güzel bir forum ,yanlız talep ve ilgi az... Aslında insanlar hergün gazete okur gibi okusa ve yorumlasa çığ gibi büyürüz... ;D

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
emeric' Alıntı:
Çok güzel bir forum ,yanlız talep ve ilgi az... Aslında insanlar hergün gazete okur gibi okusa ve yorumlasa çığ gibi büyürüz... ;D
Zaman içersinde aşılacak inşallah.
VE paylaştıkları (aynı zamanda bizler de paylaşıyoruz) bir gün herkes uygular hale gelecek inşallah.

E

ecenet

Kullanıcı
3 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
tekirdağ
      Arkadşım özgür senin emeklerin boşa çıkmayacak sen mükemmel ötesi birisin herşeyin en güzeline layıksın..ben hakan
sen ve kendinigeliştir.com la çok daha farklı yerlerde olacaksın inşallah
çok çalışkansın seni tebrik ve takdir ederim.
isabet olmuş siteni anlatmaları..kib.

E

erdem9

Kullanıcı
11 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kaliteli programlarda  kendini geliştiren insanları anlatmıyacaklarda neyi anlatacaklarki

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Codex' Alıntı:
emeric' Alıntı:
Zaman içersinde aşılacak inşallah.
VE paylaştıkları (aynı zamanda bizler de paylaşıyoruz) bir gün herkes uygular hale gelecek inşallah.

geçen zamandan bu yana site gelişti ve dileden dile yayılıyr galiba baksanızsa hergün onlarca insan üye olur  :)
site yöneticilere başarıların devamı diliyrm

Herşey gönlünüzce olsun

P

payro

Kullanıcı
23 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
www.ismailpeker.ozelsayfam.com
Siteyi yaymaktan,birilerini üye yapmaktan çok fazla mutlu oluyorum...Sanırım;sitenin kalıtesinden olsa gerek,ÖZGÜR Bey ’e çok teşekkür ediyorum.Bizleri bir aile nispetinde bir araya getirdiginiz için ayrıca çok teşekkür ediyorum.Herkesin bu siteye biseyler kattıgı ,dolayısıyla site aracılığıyla bişeyleri kendinde bulduğu bir site..v.s
Teşekkür ederim..
Saygılarımla;

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Arkadaşlar ilginizden, alakanızdan ve de en önemlisi paylaşımlarızdan (katkılarızdan) dolayı herbirinize ayrı ayrı teşekkür etmeyi bir borç biliyorum.

Amacımı defalarca yazdım. Buna ulaştığımı görmekten de son derece mutluyum.

Saygılar.

O

OZKAN66

Kullanıcı
21 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
;)güzel bir forum sitesi ama azkişi var daha iyi tanınmalı ;)

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sevgili Özkan66
dediğiniz belki doğru ama siteyi keşfedipte bir gün iki gün takılıp üçüncü gün girmeyenler olduğu için sayılı insanlar girip çıkıyor ve aksatmadan giren  çıkanlarda ellerinden geldiği kadar yaygınlaştımaya çalışıyorlar. Yani insnalarda merak yok oda olmayında maalesef böyle güzel siteler de sırlı kişiler ile kalıyor

Saygılar

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
OZKAN66' Alıntı:
;)güzel bir forum sitesi ama azkişi var daha iyi tanınmalı ;)
ben katılmıyorum bu sözlere çünkü; hergün yeni arkadaşlar katılıyor ve sayımız gittikçe
artıyor ::)