tepki çeşitleri

• Konbuyu başlatan sehla
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde sehla tarafından oluşturulan tepki çeşitleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,281 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı tepki çeşitleri
Konbuyu başlatan sehla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Harun
E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Normal, Realist ve naturalist olarak ruh halıme göre derdim belkı romantıkte olabılır :D :D

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Bak sıra dediniz bir anım canlandı.

Aylardan ramazan, kampüsün yemekhanesi önünde fena bir sıra var. Neyse efendim bizim arkadaşlar dedilerki gelin kaynak yapalım. İyiymiş dedim bende uydum bunlara ama gitmeden önce demiştim abi ayıptır falan diye hehe. Neyse sonra bunlar beni orda bırakıp biz bir yere gidip gelcez dediler. Sonra o sıradaki bir çocuk bana dediki.

" Dostum buranın en akıllısı senmisin ? Ne diye sırayı bozup buraya giriyosun. Git arkaya geç dedi."

Ya kardeşim belki ben yemek yemeyecem. Belki öylesine duruyorum di mi. Neyse ben hiç ses etmedim " Haklısın. Özür dilerim" dedim sıradan çıktım. Arkadaşlar gelince de gittik başka yerde yedik.

Bunu bana söyleyen kim di biliyomusunuz ?. Okulun ilk günü tanıştığım, bizim bölümde okuyan, ve o ilk gün aynı masada karşılıklı yemek yediğimiz bir arkadaş.

Daha sonra ilerleyen günlerde kendisi benimle aynı bölümde olduğumu görünce içinde bir burukluk oluşmuş olacakki, gelip benden özür diledi. Ben de dedim "Hayır dostum sen haklısın. Ama verdiğin tepki yanlış. Kime ne diyorsan de başkalarının içinde küçük düşürerek söylememelisin."

Sonra da biz onunla iyi arkadaş olduk. Ali cim selamlar ederim sana okuyosan hehehe.  :)