Tatilde planlarınız nelerdir ? :)

• Konbuyu başlatan ahmet tarık
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ahmet tarık tarafından oluşturulan Tatilde planlarınız nelerdir ? :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,788 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Tatilde planlarınız nelerdir ? :)
Konbuyu başlatan ahmet tarık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
A

ahmet tarık

Kullanıcı
10 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
www.star-game.net
Merhaba arkadaşlar

Tatilde ne gibi planlarınız var

Mesela ben güzel web siteleri için projeler yapıyorum :)

G

gökteki yıldız

Kullanıcı
13 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Bi planım yok :-\olur İnşallah :)

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çalışmak,çalışmak,çalışmak... :) ( Bu sene tatil yok artık haftasonları kaçamakları olcak  :) )

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Ben bu sene çok yoruldum, onun için şööyle gerine gerine dinlenicem valla! Kimse rahatsız edemiycek beni...Şu güzel yurdumun da topraklarını arşınlama vakti gelmiştir artık.Gezilecek, görülecek çook yer var  ;)

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Bu arada konu güzelmiş gerçekten, tebriklerr...  :)

S

spiritualsigns

Ben bir içerde bir dışarda olurum..  8) dantel var elimde 5 motif kaldı bitirebilsem seccade işlemeyi düşünüyorum bir kuran kursuna bağışlıcam... tel kırma yapmayı düşünüyorum... Deniz feneri kermesinde hayır işi yapıcam.... bu yaz mantı gününe girmeyi düşünüyorum... kadın kadına denize gidicez minibüs kiralayıp.....  yani olanaklarımız ölçünüde yapıcaz bişiyler... ha tatilde halı dokuma kursuna gidicem  8)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
"Tatilde ne yapsam" diye düşünecek kadar zamanım bile yok..Planlar ben düşünmeden geldi eylüle kadar doluyum...Güzel bir tatil olacak... :)