Tarihi Salaklıklar

• Konbuyu başlatan bloodelf
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde bloodelf tarafından oluşturulan Tarihi Salaklıklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,265 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Tarihi Salaklıklar
Konbuyu başlatan bloodelf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mehmet90
B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa

AMERİKALI GİLLETTE ŞİRKETİ 1902 YILINDA GÜVENLİ JİLET SATMAYA BAŞLADIĞINDA YÜZLERCE ERKEK SATIN ALDI. SONRA DA BU JİLETLERİN SAKALLARINI KESMEDİĞİNİ SÖYLEYEREK ONLARI ÇÖPE ATTILAR. GİLLETTE YETKİLİLERİ, MUTSUZ MÜŞTERİLERİN TIRAŞ OLMADAN ÖNCE JİLETİN SARILDIĞI KAĞIDI ÇIKARMADIKLARINI FARK ETTİLER.

CHEVROLET, YENİ MODEL ARABASI İÇİN "NOVA" İSMİNİ BULDU AMA SONRA ARABAYI LATİN AMERİKA'DA SATAMAYACAKLARI ANLAŞILDI. ÇÜNKÜ "NOVA", İSPANYOLCA'DA "GİTMEZ" ANLAMINA GELİYORDU.

1932 YILINDA LOS ANGELES OLİMPİYATLARINDA FRANSIZ ATLET JULES NOEL'İN DİSK ATMADA KIRDIĞI OLİMPİYAT REKORU SAYILMADI. ÇÜNKÜ ATIŞI İZLEMESİ GEREKEN BÜTÜN HAKEMLER, SIRIKLA YÜKSEK ATLAMA YARIŞMASINI İZLEMEK İÇİN ARKALARINI DÖNMÜŞLERDİ.

1840'DA ABD BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN WİLLİAM HENRY HARRİSON, ÇOK SOĞUK BİR GÜNDE WASHİNGTON'DA AÇIK HAVADA DÜZENLENEN GÖREVE BAŞLAMA TÖRENİNDE ŞAPKA VE PALTO GİYMEYİ REDDEDEREK YAPTIĞI UZUN KONUŞMA SONUCU ZATÜRRE OLDU. YENİ BAŞKAN SADECE BİR AY GÖREV YAPTIKTAN SONRA ÖLDÜ.

MEKSİKA'DAKİ BİR SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİNİN SAHİBİ, VASİYETİNE MEZARLIĞIN SİGARA İÇİLMEYEN BÖLÜMÜNDE GÖMÜLMEK İSTEDİĞİNİ ISRARLA EKLETMEYE ÇALIŞTI.

FRANSIZ ORDUSU, ASKERLERİN MAYIN TARLALARINDA YÜRÜYEBİLMELERİNİ SAĞLAYAN PATLAMAYA DAYANIKLI BOTLAR İCAT ETTİ. FAKAT BOTLAR O KADAR AĞIR VE İÇİNDE YÜRÜNMESİ O KADAR ZORDU Kİ, ASKERLER MAYINLARLA HAVAYA UÇMADAN ÖNCE PUSUYA YATAN DÜŞMAN ASKERLERİ TARAFINDAN VURULUYORLARDI.

1985'DE NEW ORLEANSLI CANKURTARANLAR O YIL ŞEHRİN HAVUZLARINDA KİMSENİN BOĞULMAMASINI KUTLAMAK İÇİN BİR PARTİ VERDİLER. PARTİDE KONUKLARDAN BİRİ BOĞULDU.

MARKO VE ROBERTO DE SOLİSA ADLI İKİ KARDEŞ, BİRBİRLERİYLE PEK İYİ GEÇİNEMİYORLARDI. ROBERTO'NUN SIK SIK KENDİSİYLE DALGA GEÇMESİNE DAYANAMAYAN MARKO, KARDEŞİNİ, KAFASINA SIKTIĞI TEK KURŞUNLA ÖLDÜRDÜ. BU BASİT BİR CİNAYET GİBİ GÖRÜNEBİLİR. ANCAK GERÇEK ÖYLE DEĞİL. ÇÜNKÜ MARKO İLE ROBERTO AYNI DOLAŞIM SİSTEMİNİ PAYLAŞAN YAPIŞIK İKİZLERDİ. ROBERTO'NUN ÖLÜMÜNDEN 5 DAKİKA SONRA, KAN DOLAŞIMI DURAN MARKO DA ÖLDÜ.

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
MUTSUZ MÜŞTERİLERİN TIRAŞ OLMADAN ÖNCE JİLETİN SARILDIĞI KAĞIDI ÇIKARMADIKLARINI FARK ETTİLER.
;D ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
maxMESA' Alıntı:
Salaklık değil ya bunlar gayet masumca şeyler. Şanssızlık bence biraz  :) :)
Yani, gör roberto nasıl kızdırdı marcoyuda ondan böle bişe yaptı.
Kolay deel seni kızdıran biri ile yapışık yaşamak :d
Bi yerden sonra çekilmiyor işte. Ah marco ah bir anlık öfkeye kurban etmiş kendisini yav :d

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Yazılanlarla konu başlığı bütünlük sağlamış,bu kadarda olmaz dedirtecek cinsten,teşekkürler

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Korsan' Alıntı:
maxMESA' Alıntı:
Salaklık değil ya bunlar gayet masumca şeyler. Şanssızlık bence biraz  :) :)
Yani, gör roberto nasıl kızdırdı marcoyuda ondan böle bişe yaptı.
Kolay deel seni kızdıran biri ile yapışık yaşamak :d
Bi yerden sonra çekilmiyor işte. Ah marco ah bir anlık öfkeye kurban etmiş kendisini yav :d
Abi marcoya üzüldün de roberto ya niye üzülmedin  ;D

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Abi her eylem bir neden taşır :d
Bence bir nedeni vardı, ondan marcoya üzüldüm, kendini robertodan kurtarmak istemiş, tam başardım derken kendiside gitmiş üzüldügüm nokta o eylem ters tepmiş :d

Halbuki gerekliliklerini yerine getirmiş, yani gerekeni yapmasına ragmen olan marcoya olmuş üzüntüm o yani :d

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
1932 YILINDA LOS ANGELES OLİMPİYATLARINDA FRANSIZ ATLET JULES NOEL'İN DİSK ATMADA KIRDIĞI OLİMPİYAT REKORU SAYILMADI. ÇÜNKÜ ATIŞI İZLEMESİ GEREKEN BÜTÜN HAKEMLER, SIRIKLA YÜKSEK ATLAMA YARIŞMASINI İZLEMEK İÇİN ARKALARINI DÖNMÜŞLERDİ.
;D ;D ;D ;D
Süpermiş:))

E

emosin

Kullanıcı
18 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
MEKSİKA'DAKİ BİR SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİNİN SAHİBİ, VASİYETİNE MEZARLIĞIN SİGARA İÇİLMEYEN BÖLÜMÜNDE GÖMÜLMEK İSTEDİĞİNİ ISRARLA EKLETMEYE ÇALIŞTI.
;D ;D ;D ;D

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben atlete üzüldüm doğrusu..

M

MeDyC

bloodelf' Alıntı:

Çalış başarıya imza at görmesinler olacak işmi bu yaa...

bir an o atletin yerine koydum kendimi.. marco olup hakemleri vurmak istiyorum.. bana bir şey olmaz değilmi..

bazıları gerçekten salakça....

M

maziyat

Kullanıcı
23 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
diğerleri değil ama fransız ordusunun yaptığı harbi salaklık yahu:D ;)

N

nefret_Esat

Kullanıcı
18 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
adamlardaki şansa bak arkaaş ya:D

A

amuura

Kullanıcı
2 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
gercekten dedıyınız gıbı  :-\

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
CHEVROLET, YENİ MODEL ARABASI İÇİN "NOVA" İSMİNİ BULDU AMA SONRA ARABAYI LATİN AMERİKA'DA SATAMAYACAKLARI ANLAŞILDI. ÇÜNKÜ "NOVA", İSPANYOLCA'DA "GİTMEZ" ANLAMINA GELİYORDU.
ne kadar aptalca ya hiç araştırmıyorlar mı....

M

mehmet90

Kullanıcı
12 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
1985'DE NEW ORLEANSLI CANKURTARANLAR O YIL ŞEHRİN HAVUZLARINDA KİMSENİN BOĞULMAMASINI KUTLAMAK İÇİN BİR PARTİ VERDİLER. PARTİDE KONUKLARDAN BİRİ BOĞULDU.
buna çok güldüm  ;D