Şu ana kadar seyrettiğiniz en kötü filmleri sıralamanızı istesek, cevabınız?

• Konbuyu başlatan senarist081
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde senarist081 tarafından oluşturulan Şu ana kadar seyrettiğiniz en kötü filmleri sıralamanızı istesek, cevabınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,150 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı Şu ana kadar seyrettiğiniz en kötü filmleri sıralamanızı istesek, cevabınız?
Konbuyu başlatan senarist081
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
S

senarist081

Verdiğim bilet parasına yazık dediğiniz,siz de hayal kırıklığı yaratan  filmler mutlaka olmuştur..Gelin hep beraber bu filmleri şöyle bir ortalığa döküp eleştirelim..Nedenlerini anlatırsanız bu paylaşım daha önemli bir boyut kazanıcaktır...Ben bir sıralama yapıcak olursam;

Dabbe:

Sonunda Türkiye'de iyi bir korku filmi yapıldığını düşünerek hevesle gittiğim sinemada maalesef ki sözde korku türünde olan filmi kahkahalarla izledim :)

Semum:
Semumda Dabbe kadar olmasa da kötüydü.Hasan Karacadağ korku işinden vazgeçmeli bence..

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Recep İvedik :

Bol küfürlü ve kötü sahneli bir filmdi bana göre.Evet belki rekora gitti,bazı espriler güzeldi,herkez güldü ama bence sinemada seyretmeye değmezdi.

Y

yusufi

Kullanıcı
24 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
en son gittiğim filmlerden tabiki Recep İvedik
iğrençti bence...

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
recep ivedik
ve
küp serisi....

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
En son sinemaya gidip sıkıldığım ve zaman kaybı olarak gördüğüm film BAYRAMPAŞA idi...

Z

zor_yilar

Kullanıcı
17 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
sahilde filllimi iğrençti türk sinamasından alıntı yapılmış

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kirli Sırlar!
Angelina Jolie bile çirkindi filmde yav... :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Aklıma,Avrupalı,vedenikde ölüm ve yumurta geldi:)
Yumurtayı sevemeyişimin sebebi( onca ödüllü bir filmmi)ortamın müsaid olmadan izleyişim ve filmden kopuşum diye düşünsem de tekrar izlemek istemezdim...İkinci kez izlemeyi hiç sevmem,istisnalar dışında( aşkın gücü gibi)  :)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Taylan kardeşlerin okul filmi sinemada seyrettiğim korkutmayan en korkunç fimdi

şahide

şahide

Kullanıcı
17 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Denizli
dabbe gerçekten korkunç değildi komediydi hatta.. ;)

Y

yaratici_idea

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
TONY TAKİTANİ
Ya kötüydü ya da iyi tarafını ben göremedim..

B

bloodelf

Kullanıcı
23 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
son yıllardaki çekilen komedi türündeki Türk filmleri (dünyayı kur.....,keloğlan ...., maskeli beş.... , recep..., vs. ) listenin ilk sıralarını alır.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
maxMESA' Alıntı:
Şu ana kadar izlediğim en kötü film "babam ve oğlum", varın artık gerisini siz düşünün  ;D
Sen daha kötü film izlememişsin yani? :)
Sen kaç film izledin bu yaşına kadar acaba? :)

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Zynep' Alıntı:
maxMESA' Alıntı:
Şu ana kadar izlediğim en kötü film "babam ve oğlum", varın artık gerisini siz düşünün  ;D
Sen daha kötü film izlememişsin yani? :)
Sen kaç film izledin bu yaşına kadar acaba? :)
Pek film izlemem ben ya. Yani eğer televizyonda denk gelip izlediğim filmleri sayıyorsa çok daha kötüleri var tabi ama kötü olduğunu anlayınca bırakıyorum zaten. Eğer kendime bir liste yapacak olsam en sonda bu film yer alır. Çok sevdiğim filmlerde 7 tane sanırım. Saymam gerekiyor :)

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Gülşah' Alıntı:
Recep İvedik :

Bol küfürlü ve kötü sahneli bir filmdi bana göre.Evet belki rekora gitti,bazı espriler güzeldi,herkez güldü ama bence sinemada seyretmeye değmezdi.
benim de sinemada izleyip de tek pişman olduğum filmdi....

ayrıca semum sonundaki çizgi film sahnelerinden fırlamış sahneler dışında güzel bir filmdi veya bana öyle geldi...

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zaten çok gülerim ama Recep İvedik'te çok güldüm ben.
Çok gülmüş olmak, iyi film olması anlamında değil elbette. Zaten Şahan Gökbakar'da daha sonraları bunu çok dile getirdi; "Benim amacım güldürmekti sadece" diye ve bence bunu başardı bu filmde.