Söylemek isteyipte söyleyemediklerimiz!Yapmak isteyipte engel olmamasına........

• Konbuyu başlatan aysu86
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde aysu86 tarafından oluşturulan Söylemek isteyipte söyleyemediklerimiz!Yapmak isteyipte engel olmamasına........ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,888 kez görüntülenmiş, 64 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Söylemek isteyipte söyleyemediklerimiz!Yapmak isteyipte engel olmamasına........
Konbuyu başlatan aysu86
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hanedeyim
A

aysu86

Kullanıcı
2 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
kktc
Bu yeni konuyu açma amacım sanal ortamda belkide takma adlarımızın arkasına sığınarak söylemek isteyip de söyleyemediğimiz,yapmak isteyipte  engel olmadığı halde yapamadığımız şeyleri anlatmak..Belkide onlarla yüzleşince,onları ortaya serince hiç de büyüttüğümüz kadar önemli olmadıkları görürüz...Ne dersiniz....İçinizden gelen herhangi bişey...Zaten sizin içinizden geldiği için bu kadar önemli...

X

xeinep

Kullanıcı
13 Ağu 2006
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
ne hoş bir konu!bayıldım!
biraz düşünmeliyim,sonra hemen yazıcam  :)

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bence de  güzel bir konu.
mesela ben şuan iş hayatımda karşılaştığım yöneticilerimden gün geçtükçe o kadar çok nefret etmeye başladımki,
sırf ben iş bumayayım diye haber bıraktığım her yerden olumsuz cvp alıyorum.Adamın her yerden parmağı çıkıyor. çok stresliyim ya  :’(

Saygılar

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
GÜZEL BİR KONU
bende düşünmeliyimmm arkadaşımm 

K

kartalx8

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Batman
mükemmelsin...  neden kaçıyoruz biliyo musun, bence yaşadıklarımıza çok fazla değer veriyoruz yani hayatı özelleştiriyoruz.aslında özelleşmekten ziyade sosyalleşmeli değil mi?

S

simurg_288

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
hayal kırıklığının başkenti
süper bir konu. insanların yaşadığı şartlar el vermeyince istediği şeyleri gerçekleştiremiyor. belki başka bir şehir de olsam bir çok şeyi gerçekleştirecem
:-\

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
aysu86 böyle bi konu actıgın için tebrik ederim, benm de aklıma gelırse paylsrım sizlerle... :)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
bu konu acılalı baya bi zaman gecmıs yahu, kimse bişeyler yazmamıss amaaa :D

G

gamzegül

Kullanıcı
9 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Elazığ;
içimden geleni söylemem için farklı zamanda farklı mekanda yaşamam gerekir, söylenecek cok sey wardır belkı yada soyleyemedıgımız ıcın bıze öyle gelıyodur .anlatabılsek kurtulacagız belkı de :-[

F

fıstık

aysu86 bencede çok güzel bir konu açmışsınız teşekkürler  :)
söyleyemediklerim aslında kendime söylemek istemediklerimdir ya da emin olamadığım için hep üzerini örtmeye çalışsamda yinede günyüzüne çıkan şeyler... ama ben yinede söyleyemedim :-X (yalnız günlüğümde yazılı üstükapalıda olsa...)
yapmak isteyipde yapamadığım ise; lise döneminde bir matematik olimpiyatına katılmayı çok istemiştim ama olmadı :( 

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Konu harika ama rağbet görmemiş nedense ... Yapmak istediğim şeyden başlayayım , Ölmeden önce bu dünya da bir eser bırakmak. Yıllar yıllar sonra insanların böyle biriside yaşamış demeleri  beni mutlu eder, ruhumuda huzura kavuştururdu. Benim dilim biraz sivridir yeri ve zamanında sanıyorum ki bütün söylemek istediklerimi yerlerine iade ettim.  Bu konuda kimseye borcum yok. 

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
sağol güzel bir konu gerçekten aysucum.... aslında ilk etapta hayatımızda söylemek isteyipte söyleyemediğimiz yapmak isteyipte yapamadığımız birşey var mı onu anlamalıyız söyleyip isteyipte söyleyemediklerimizi yapmak isteyipte yapamadıklarımızı yapsak nasıl hayatımız değişir  bunu anlayabilsek bir yol katetmiş oluruz hedefimiz için, bizi alıkoyan nedir korkutan nedir bilemeyiz en kötüsüde budur, Mümin Sekman'ın herşey seninle başlar kitabında söylediği gibi bu öğrenilmiş çaresizliktir.
bende hayatımın bazı zamanlarında nasıl yapacağım diye zaman zaman düşünürüm beni alıkoyan ne diye yada neden söylemedim ki dediğim zamanlar olmuştur ama en güzeli hayallerim var ve bunu geliştirmek için yollar arıyorum çaba gösteriyorum engelleri nasıl aşarım diye düşünüyorum hayatımda imkansız gibi görünen başarım oldu çaba gösterdim inanmaktan ve hayal kurmaktan vazgeçmedim tabii risk almaktanda bunu düşündükçe bundan sonraki adımlarım ve hedeflerim için mutlu oluyorum ve inanıyorum ki herkes bunu başarabilir inandıktan sonra

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
konu gercekten cok guzel.paylaşmak için ama suan aklıma nereden nasıl yazacam bır turlu gelmiyor..gelince sınle paylasacagım ...

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
ya aslında aklıma bisürü şey geliyor ama birinide yazamıyorum  :-[ :-[ insanların bisürü hayalleri bisürü yapmak istedikleri bisürü olmak istedikleri yapamadıkları yaptıkları  şeyler var ama  :-[ :-[

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
yapmak isteyipte yapamadığım,artık bu saatten sonrada imkansız olarak gördüğüm 2 şey var hayatımda 1. si baskete devam edemem 2.si müzik grubumla tamamen bağlantımı kesmek zorunda kalmam.içimde kalan sosyal duygularımı gerçekleştirememiş olmamın verdiği huzursuzluk ben ölene kadar benle gidecek sanıyorum. :-[

A

ayben

yyaaa ben aslında çok şey istedim ama çoğu olmadı hep ya ailemden ya da o anki olanaklarımdan ötürü olmadı ilk başta lisedeyken boksa başlamak istedim olmadı bi kız nasıl boksör olurmuş dediler soğuttular beni ama hep içimde kaldı :( sonra astronom olmak çok istiyorum hala istiyorum bir teleskobum olsa neler yapıcam kim bilir hemen terasımızı kendime göre ayarlardım tabi ama bir teleskobum yok ama alıcammm bunu yapıcammm
lisedeyken geometri hocam vardı onunla hep atışırdık hiç unutmam soruları sorardı ama kendi bile cevap vermezdi ben çözüncede sinir olurdu bana elinde imkan olsa sınıfta bırakırdı beni ama işte referansım iiyiydi okulda kimse bişi demiodu ama sadece saygımdan o hocaya kendisi için bişiler yapıp dersi geometriyi ezberlememesini ve anlamasını söylemek isterdim ;)