Son...

• Konbuyu başlatan Şeker Prenses
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde Şeker Prenses tarafından oluşturulan Son... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,281 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Son...
Konbuyu başlatan Şeker Prenses
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Harun
Ş

Şeker Prenses

Güzel bir yaz havası vardı. Ama evin içinde hava buz gibiydi. Burçin Hanımla Şevket Bey yine tartışmıştı. Bu durumdan etkilenen yine Eylül olmuştu. Henüz bu tartışmalara bir anlam veremiyordu. Çünkü daha beş yaşındaydı.
Bir hafta sonra Burçin hanımla Şevket bey Eylül’ü İzmir’de ki teyzelerine gönderme kararı aldılar. Eylül bütün bir tatili orda geçirecek Burçin hanım ve Şevket bey de evliliklerini gözden geçirecekti.
Bir süre sonra Eylül’ü görmeye gitmişlerdi.

Evet arkadaşlar sonunu yazmama da siz yardımcı olur musunuz? :)

Ş

Şeker Prenses

bizden bir öykü yazmamızı istediler okuldan bende sizlerden yardım almak istedim. :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kompozisyon türü yani.:)
Vaktin varsa ben yazarım sana fikir verecek şeyler ama şu anda pek vaktim pek uygun değil.
Pazartesi gününe sanırım?

Ş

Şeker Prenses

evet pazartesi gününe. Vaktiniz olduğunda yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. Yazı yazma konusunda pek başarılı olduğum söylenemez de :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Yok, çok güzel başlamışsın? :)
Ama öykü olarak değil biraz romanlık bir konu yakalamışsın.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
:):)
Bu sene yaptığım kaçıncı ödev olacak acaba bu?
Kaçıncı sınıftasın prenses?

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Şeker Prenses' Alıntı:
Güzel bir yaz havası vardı. Ama evin içinde hava buz gibiydi. Burçin Hanımla Şevket Bey yine tartışmıştı. Bu durumdan etkilenen yine Eylül olmuştu. Henüz bu tartışmalara bir anlam veremiyordu. Çünkü daha beş yaşındaydı.
Bir hafta sonra Burçin hanımla Şevket bey Eylül’ü İzmir’de ki teyzelerine gönderme kararı aldılar. Eylül bütün bir tatili orda geçirecek Burçin hanım ve Şevket bey de evliliklerini gözden geçirecekti.
Bir süre sonra Eylül’ü görmeye gitmişlerdi.

Evet arkadaşlar sonunu yazmama da siz yardımcı olur musunuz? :)

Sırlar dünyası modu : Eylül daha okula bile başlamadan namaz kılmayı öğrenmiş çok muhterem bir çocuk olmuştur.Anne babası oraya gidince olanları görüp barışırlar mutlu bir yuvaları olur.

Kurtlar vadisi modu : Eylülün teyzesi uyuşturucu bağımlısıdır. Anne babasının bundan haberi yoktur.  Polat alemdar ve arkadaşları eylülü teyzesinden kurtarıp türk mafyasına iyi bir eleman olarak yetiştirme kararı alırlar.

Küçük emrah modu : Eylülün teyzesi çok acımasızdır.Kızı daha 5 yaşında selpakghh satmaya ve dilenmeye zorlar.Yıllar geçer eylül büyür gazinolarda şarkıcı olur. Bir gün anne babası onu dinlemeye gelirler tesadüfi..Eylül bunları tanımaz. Babasıyla annesi tartışıp baba silahı çeker.Yanlışlıkla eylülü vurur. Teyzesi herşeyi açıklar.Herkes ağlamaya başlar.

X - Files modu : Eylül normal bi çocuk değildir. Geceleri garip davranışlar sergilemekte dışarı çıkıp saatlerce dönmemektedir. Teyzesi şüphelenir ve bi gün takip eder.OOhh bi de ne görsün eylül değilmiş o..Alliieeen..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bir çırpıda hallettin işi.
Hepimiz tvlar sayesinde potansiyel yazar olduk zaten. :D :D

B

Bülent

Harun, valla seçeneklerin harika.  :D
Seç, beğen, al...  :)

Ş

Şeker Prenses

X - Files modu : Eylül normal bi çocuk değildir. Geceleri garip davranışlar sergilemekte dışarı çıkıp saatlerce dönmemektedir. Teyzesi şüphelenir ve bi gün takip eder.OOhh bi de ne görsün eylül değilmiş o..Alliieeen..
hepsi çok güzel ama en çok bunu beğendim  :D :D

B

Bülent

maxMESA' Alıntı:
daha yazardım da yemek yemem lazım..karnıyarık isteyen varsa üsküdara gelsin  ;D
Şeker Prenses, kaçırma fırsatı.
Yemekte konuşursunuz detayları.  :D

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Zynep' Alıntı:
maxMESA' Alıntı:
Bülent' Alıntı:
Harun, valla seçeneklerin harika.  :D
Seç, beğen, al...  :)
daha yazardım da yemek yemem lazım..karnıyarık isteyen varsa üsküdara gelsin  ;D
Belediye mi dağıtıyor karnıyarıkları?
Adres versene... :D :D
geç kaldın hepsini yedim  :D..emniyet mah..başbakanın oturduğu sokak.. ;D..ofiste kimse yok yemekler bana kaldı da  :D