slmlar

• Konbuyu başlatan simo_
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde simo_ tarafından oluşturulan slmlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,327 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı slmlar
Konbuyu başlatan simo_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan doğa
S

simo_

Kullanıcı
12 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
merhabalar arkadaslar  telekinez'le cıktıgım yola beyingucumu nasıl geliştirebilirim,sınırlarımı nasıl zorlarım ve daha iyi nasıl yapabilirim diye devam ederken  bu siteye takıldım, bazı yazılar okudum tabiki buradakii yazıların etkisi oldu ama benim içimdeki degişme yeniden ve güclü dogma etkisi ile sizce gaza geldim bence asıl olana dogru gitmek için baslıyorum dedim.

bende sizinle bu yoldayım artık...

-1 günde en fazla ne yapabilirim. bu yapabileceklerimi devamlı yapabilecekmiyim ve ötesine gecebilecekmiyim ,

-haftalık ,aylık,yıllık hedeflerime ulasabilecekmiyim ...

-hepsini yaparken kafam rahat olabilecekmi olması için neler yapabilirim

-sevdiklerime zaman ayırabilecekmiyim...

- vucudumuzun ,düşüncelerimizin , nefsimizin hep kolaya kactıgı bir dönemdeyken degişmelerimin etkisi ( kısa - uzun sürelimi olacak )

- hevesimizin kırıldıgı yerlerde birbirimize destek olabilecekmiyiz

- benim gibi düşünen kişi yada kişiler bulabilecekmiyim... gibi  düşüncelerimi bu istekle kararlılıkla yapmak ve bulmak istiyorum...

bana destek olacak arkadaslarıma simdiden tesekkürlerimi sunarım

ben ismimi vermek istemiom  simo _ yeter li 

kayseri'den....  ögrenciyim üniv..

R

roze

Hoşgeldin Simo ;) Çıktığında yolda başarılar, bu yolda yanındayız :)

I

ibrahim58

Kullanıcı
9 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sivas
hoşgeldin aramıza :)
herşey senin kendi elinde

S

simo_

Kullanıcı
12 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
hosbulduk arkadaslar  sayenizde kararımın arkasındayım... benim gibi düşünenler varsa forumda toplanalım ...

degişime acık insanlar bekliyorummm

S

simo_

Kullanıcı
12 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
hosbulduk arkadaslar  yarın önemli bi sınavım var bugunkunden 90 aldım sükür darısı yarına