slm

• Konbuyu başlatan y_asmin
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yeni Katılanlar kategorisinde y_asmin tarafından oluşturulan slm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,600 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yeni Katılanlar
Konu Başlığı slm
Konbuyu başlatan y_asmin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan R@ZİYE
G

gözlük

Kullanıcı
5 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
merhaba ben cevap verme dışında mesaj göndermeyi bilmiorum bir de bu site ücretli mi  :-[

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gözlük' Alıntı:
merhaba ben cevap verme dışında mesaj göndermeyi bilmiorum bir de bu site ücretli mi  :-[
Merhaba. Ben size yardımcı olayım  bu konuda;

Açmak istediğini konu ile ilgili Kategoriye girdikten sonra sağ üst köşede bulunan "Yeni Konu Başlat" butonuna basarsanız, önünüze yeni bir sayfa açılır. Konuyu buraya yazdıktan sonra "gönder" butonuna basınca, paylaşımınız yayınlanır. Başlık yazmayı unutmayın lütfen.
Siteyle ilgili merak ettiklerinizi Görüş,İstek Ve Şikayetleriniz Bölümü'mümüzden sorabilirsiniz.

Sitemiz ücretli değildir.

Teşekkürler.

O

ouzz_86

Kullanıcı
8 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
slm arkadaşlar samimi bi ortama benziyor :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
A.s sende hoşgeldin arkadaşım.
Gayet samimi bir ortamdır evet.

Y

y_asmin

Kullanıcı
7 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
aranıza yeni katıldm ama gerçekten samimi bi ortam olduğunu anlamak zor değil :)

A

arzu kına

Kullanıcı
9 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
arkadaşlar siteye yeni üye oldum umarım pişman olmam :)

Y

y_asmin

Kullanıcı
7 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
teşekkürler arkadaşlar :)

G

gözlük

Kullanıcı
5 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Merhaba. Ben size yardımcı olayım  bu konuda;

Açmak istediğini konu ile ilgili Kategoriye girdikten sonra sağ üst köşede bulunan "Yeni Konu Başlat" butonuna basarsanız, önünüze yeni bir sayfa açılır. Konuyu buraya yazdıktan sonra "gönder" butonuna basınca, paylaşımınız yayınlanır. Başlık yazmayı unutmayın lütfen.
Siteyle ilgili merak ettiklerinizi Görüş,İstek Ve Şikayetleriniz Bölümü'mümüzden sorabilirsiniz.

Sitemiz ücretli değildir.

Teşekkürler.
[/quote]

ya çok tesekkür ederim ama bişe daha sorcam açmak istediğim kategoriye nereden girebilirim acaba

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
gözlük' Alıntı:
ya çok tesekkür ederim ama bişe daha sorcam açmak istediğim kategoriye nereden girebilirim acaba
Merhaba,
Açmak istediğiniz kategoriye, sol üst köşede klasörler vardır; en üstte yazan Kendini Geliştir klasöründen, istediğniz kategori içerisinde bölümleri takip edebilirsiniz. :)