Sitemizi nereden buldunuz?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Sitemizi nereden buldunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 56,163 kez görüntülenmiş, 154 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Sitemizi nereden buldunuz?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
H

hayalhane

emine**' Alıntı:
bende google sağolsun diyorum.kendime güvenim yoktu özgüven yazdım ve bu site çıktı. keşke daha önce yazsaydım..
Ooo ne güzel :) buna sevindim
Benide Google amca getirdi :)
Kişisel Gerlişim yazdım ilk burası çıktı :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
KendiniGeliştir.Com'a gelişim bir öneri üzerine oldu detayına girmeyeyim..
Ama şunu özellikle belirtmek iserimki radikal düşüncelere yer vermeyen seviyenin çok iyi korunduğu bir site..
Bende bir forum sahibi ve yöneticisi olarak bu siteyi gerçekten çok beğeniyor...
Başarılarının daim olması dileğiyle diyorum..

H

hayalhane

demekki google'e teşekkür etmemiz lazım,arama sonçlarında kişisel gelişm yazınca KendiniGeliştir.CoM çıkıyoda :)

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
ARKADAŞIM ARACILIĞIYLA

H

Hercai Menekşe

Kullanıcı
16 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Kafam karışıktı,aslında ülkenin kafası karışık ve siyasal hafızamız parkinson nöbetleriyle titriyor.Neler olup bittiğini anlayanlar varsa,biz anlamayanlara anlatıversin birileri bir zahmet diye girdim,güzel bir site umarım her türlü bilgiyi bulur ve paylaşırız.sevgiyle

S

siinemmce

Kullanıcı
25 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Adana
üstün dökmenin pskoloji yazilarını okurken birden ekranın sağ tarafında kendini geliştir diye bi başlıga takıldım ve çook mutluyum simdi

G

gül_34

Kullanıcı
11 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu siteyi o olmasa hiçbir zaman bulamazdım..Boş işlerle uğraşma gel bu sitede gezin kendini geliştir dedi bitane(si) bende işte buradayım....Tşklr bitane(si) ;)

D

deli

Kullanıcı
10 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
�stanbul
Kaybolan sigara paketimi aramaktaydım,pc masasındaki çekmeceyi açtığım gibi yarıda bıraktığım "limit sizsiniz" adlı kitabı gördüm (mümin sekman).. Neyse sonra devam ederim dedim.Sonra bilinçsiz birşekilde gugıldan "kendini geliştir" yazacaktım ki "kendini" yazdım alt satırda otomotik olarak "geliştir" diye tamamlayıp ben leb demeden gugıl dedi herzamanki gibi..
İşte öyle:)

H

hayalhane

deli' Alıntı:
Kaybolan sigara paketimi aramaktaydım,pc masasındaki çekmeceyi açtığım gibi yarıda bıraktığım "limit sizsiniz" adlı kitabı gördüm (mümin sekman).. Neyse sonra devam ederim dedim.Sonra bilinçsiz birşekilde gugıldan "kendini geliştir" yazacaktım ki "kendini" yazdım alt satırda otomotik olarak "geliştir" diye tamamlayıp ben leb demeden gugıl dedi herzamanki gibi..
İşte öyle:)

Bak bende site açılmayınca google amca'dan Kendini yazarım arar ilk başlık KendiniGelistir.CoM çıkıyo ;D ;D

P

peligara

Kullanıcı
26 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
Zonduldak
kişisel gelişimle ilgili yazılar ararken google sayesinde buldum.... :)

L

*layla

Kullanıcı
23 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
textilerep.blogspot.com
size nerden bulduğumu söyliyim bana annem söyledi şeyda idi galiba üye adı bir bakın isterseniz.
Annem ve ben siteyi unutmuş durumdayız girmeyeli 3 yıl oldu.

H

hurigül

Kullanıcı
13 Kas 2009
En iyi cevaplar
0
0
Sakarya
Google hocaya sordum " kisisel gelisim yazilari " diye ..karsimda bu güzel siteyi buldum..tesekkürler.

S

suheda:)

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
  Aslında ''Kağıt Helva''sayesinde üye oldum diyebiliriz.Kağıt Helva'dan sözler bakayım dedim ve googleda bu siteyi gördüm.Su perisinin açmış olduğu Kağıt Helva hakkındaki konuyu inceledim ve çok hoşuma gitti.Biraz gezindim sitede ve üye olmaya karar verdim.Sizler kadar tecrübeli değilim.Henüz bir buçuk haftalığım=)

S

suheda:)

Kullanıcı
31 Tem 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kütahya
Ebru' Alıntı:
ZATEN KİŞİSEL GELİŞİM YAZILARI HERZAMAN İLGİMİ ÇEKER.BİRGÜN GOOGLE DA BİR KONUYU ARAŞTIRIRKEN BU SİTEYİ KEŞFETTİM..ÇOK MUTLUYUM.SANKİ KENDİMİ BULDUM ;D

Sen de biz gibi bulmuşsun.Peki nasıl moderatör oldun?

Z

zabit

Kullanıcı
12 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
tesadüfen  buldum .ama çok  sıcak  ve ruhani bir siteteyim.

G

gurbetci

Kullanıcı
18 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Belcika
Tam hatirlamiyorum ama sanirim Mumin Sekmanin kitabinda sitenin adini gormus olabilir miyim? Ya da baska bir sitenin linkinden de olabilir.
,

U

ulukan55

Kullanıcı
23 Ağu 2010
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
arayış içindeydim bu siteyi yapan arkadaşlar gibi kendimi nasıl geliştiririm derken google amcanın karşıma çıkardı bu siteyi benim hikayemde böle.site sayesinde mümin sekmanın kitaplarınıda okudum ve çok iyi geldi iyiki varsınız dostlar :D