Sitemizi nereden buldunuz?

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Sitemizi nereden buldunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 56,163 kez görüntülenmiş, 154 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Sitemizi nereden buldunuz?
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
L

*layla

Kullanıcı
23 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
textilerep.blogspot.com
Su Perisi' Alıntı:
Anlatsam masal olur derler ya:) ama şimdi anlatamam,pc başında değilim gelip gidiyorum:) Sonra genişçe anlatacagım.. aramızda kalsın ( ajanlık için gelmiştim buraya)  :D
ben de gördüm.Ama neyse,bu konu aramızda sır olur!Kimseye söylemem.Bu konu hakkında ağzım fermuarlı.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
*layla' Alıntı:
Aslında ben bu siteye bir yakınımın arayıcılıyla buldum.İyi ki bulmuşum!
seni burada görmek güzel layla,umarım senin için faydalı olur,keyifli paylaşımlar ;)

M

münzevi

Kullanıcı
24 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
ben google dan buldum

B

barisya

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
16
siteyi google.com aracılığı ile buldum. kısaca hikayesinide anlatmak istiyorum.

akşam 6 gibi her zaman ki gibi işten çıkıp evime gelmiştim. eve girerken komşularımızdan biri bilgisayarında problem olduğunu ve bakıp bakamayacağımı sordu, eve girip vakit kaybetmeden birşeyler atıştırdım ve üzerimi değişip annemide yanıma alarak (bu gibi durumlarda tek gitmek hoşuma gitmiyor, annem onlarla sohbet ederken bende işimi hallediyorum :)) komşuya gittik. bilgisayarla işim bittiğinde yanlarına gittim ve sohbetlerine katıldım. Lise çağlarında bir kızları, ortaokul çağlarında da bir erkek çocukları var. Erkek çocuk oldukça içine kapanık bir yapısı var ve anneleri bu duruma çok üzüldüğünden bahsetti. Bende psikologlardan profesyonel destek alabileceklerini söyledim fakat maddi imkanları çok iyi olmadığı için yakın zamanda götüremeyeceğini söyledi. Bende isterseniz ben internetten kişisel gelişimle ilgili yazılar bulur size getiririm en azından bu gibi gelişme çağındaki erkek çocuklarla nasıl bir iletişim kurulabileceğini okursunuz dedim. Eve geldiğimde de hemen google.com da kişisel gelişimle ilgili makaleler arıyordum ki kendimi bu siteye üye olurken buldum :) 

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
*layla' Alıntı:
Su Perisi' Alıntı:
Anlatsam masal olur derler ya:) ama şimdi anlatamam,pc başında değilim gelip gidiyorum:) Sonra genişçe anlatacagım.. aramızda kalsın ( ajanlık için gelmiştim buraya)  :D
ben de gördüm.Ama neyse,bu konu aramızda sır olur!Kimseye söylemem.Bu konu hakkında ağzım fermuarlı.
Neyi gördün anlayamadım!
Ayrıca iki kişinin bildigi sır degildir ve sırrım çokdan açıkladım :)

B

beneklibocek

Kullanıcı
8 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
iyiki burdayım diyorum. bir arkadaşım vesile oldu buna.

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kişisel gelişim ve insan psikolojisi üzerine kitap okumayı çok seviyorum bi anlamda hayatı kitaplarla öğreniyor insan son 1 yıldır internettende faydalanmaya başladım ve arama motorunda kişisel gelişim siteleri yazdım sitemizi buldum :) Ve tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
UNKAPANI' Alıntı:
Kişisel gelişim ve insan psikolojisi üzerine kitap okumayı çok seviyorum bi anlamda hayatı kitaplarla öğreniyor insan son 1 yıldır internettende faydalanmaya başladım ve arama motorunda kişisel gelişim siteleri yazdım sitemizi buldum :) Ve tüm arkadaşlarıma tavsiye ediyorum
Teşekkür ederiz bizde umarım daimi olursunuzda okuduklarınızdan hepimiz faydalanma fırsatı buluruz :)

D

dervis_23

Kullanıcı
29 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
ben googleden buldum tesadüfen ne güzel bir tesadüf  ;D

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
arkadaş tavsiyesi hatta bu zamana kadar aldıgım en iyi tavsiyelerden biri  :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Yinemi o arkadaş  ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007