sevmede onemlı hususlar

• Konbuyu başlatan ebru_61
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ebru_61 tarafından oluşturulan sevmede onemlı hususlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,230 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı sevmede onemlı hususlar
Konbuyu başlatan ebru_61
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GulsahToptas
E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
eger bırı sevıyorsan bunu ona soylemelısın sonra karsındakıne zaman vermelısın eger reddedılırsen hemen umudı kaymetme zaten soyle bı durum var karsındakı senı hıc farketmedıyse bu bıraz zor olur tabı.bu yuzden ne cok ısrar et ne de bıktır kendınden.sevgı zaten cok buyuk bı rısktır bunu goze alıyorsan sev.herseyde bı rısk yokmudur kı zaten...unutma guzel olan herseyde bı zorluk veyahut bı uzuntu vardır. ama herseye ragmen alınması gereken bır rısk ama bunu yaparken kesınlıkle karsındakıne adama kendı. once kendı ,sonra onu sevmelısın. ;) ;)

F

fatihyavuz

Kullanıcı
21 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
Ebru, birşeyler anlatmaya çalışmışsın ben tam olarak anlamadım.Daha açık olursan anlayacağımı düşünüyorum.

A

aleynaa

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
    bende fatihe katılıyorum. zaten söylediklerin herkes için her durumda geçerli olmaz

F

fatihyavuz

Kullanıcı
21 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
Aleyna bana katıldığın ve destek vermiş olduğun için teşekkür ederim

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
sevmenin kuralları yoktur ki....ya hep seversin ya da sevmezsinnnn...kanımca böyleee... ;)

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
yogun ılgızden dolayı tesekkur ;)hıcbırsey kosulsuz olmaz herseyın bı kuralı vardır sızı baska bı sefer aydınlatırım umarım ılgız ıcın tesekkurler ;) ;)

S

sarix06

Kullanıcı
11 Ağu 2006
En iyi cevaplar
0
0
ankara
güzeldi ebru msj anladım tşk kib hoççakal ##kaizen06##

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
sevdiğine gereğinden fazla değer verirsen ya sevdiğini kabedersin, yada kendini mahfedersin

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
nehır cok guzel bı yazıydı keske ınsanlar bunu anlayabılse keskeeeeee

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
keşke; bakma insanlar aslında herşeyin farkında ama işlerine nasl geliyrsa öyle davranıyorlardı (buna bende dahil  ;) ).

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
anlamak ısteyen anlar bu arada bılgılernı gızlemeyı unutmusum bazı arkadaslar bu fırsatı hemen degerlendırneye calısması cok ayıp oldugunu dusunuyorum

E

esmacan

Kullanıcı
9 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
”kesinlikle sevdiğine adama kendini.önce kendini sonra onu sev.” en güzel kısmı buydu.hayatımızın merkezinde daima kendimiz olmalıyız.yoksa kendimizi adadığımız kişi çekip gittiğinde toparlanmamız güç olur!

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
ebru_61' Alıntı:
eger bırı sevıyorsan bunu ona soylemelısın sonra karsındakıne zaman vermelısın eger reddedılırsen hemen umudı kaymetme zaten soyle bı durum var karsındakı senı hıc farketmedıyse bu bıraz zor olur tabı.bu yuzden ne cok ısrar et ne de bıktır kendınden.sevgı zaten cok buyuk bı rısktır bunu goze alıyorsan sev.herseyde bı rısk yokmudur kı zaten...unutma guzel olan herseyde bı zorluk veyahut bı uzuntu vardır. ama herseye ragmen alınması gereken bır rısk ama bunu yaparken kesınlıkle karsındakıne adama kendı. once kendı ,sonra onu sevmelısın. ;) ;)
Hanımlara ithaf edilmiş bir yazıgibi sanki .
Fena değil gerçeklik paı var gibi.
Her şeyde risk vardır dogru ayrıca bu ve gibi konularda risk dahada büyüyorda.

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
göreceli bir konu..