Şans diye bir şey yok diyenlere (Ödüllü Video)

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Şans diye bir şey yok diyenlere (Ödüllü Video) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,858 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Şans diye bir şey yok diyenlere (Ödüllü Video)
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan beyazdilekce
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
HTML:
<center><EMBED height=343 type=application/x-shockwave-flash width=425 src=http://www.vidivodo.com/VideoPlayerShare.swf?u=BFdDSlZBWRI= wmode="transparent" allowScriptAccess="always" allowfullscreen="true"></P></center>

<SPAN style="COLOR: black">Şans benden yana değil,diyenlere bu ödüllü video şansın olduğunun sizlere ispatıdır.</SPAN><SPAN style="COLOR: black">Günlük hayatımızda ne kadar şanslıyız hiç düşündünüzmü.?</SPAN></P>
<SPAN style="COLOR: black">Şans her zaman şans oyunları,para demek değil aslında.Hayatımız devam ediyorsa buda bir şanstır.!</SPAN><SPAN style="COLOR: black">Sağlığımız yerinde,yürüyebiliyorsak buda bir şanstır. </SPAN></P>
Kısacası: görebiliyor, düşünebiliyor, hissedebiliyorsak, buda bir şanstır :)

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Gerçekten çok güzel bir video bayıldım. En beğendiğim yeri ise şu banka soygunu olan yerdi  ;D

Bir taraf için ne kadar şans ise polisler için bir o kadar şanssızlık. İki insanın içinde bulunduğu olaylarda biri diğerinin şansını alıyor sanırım.

Bir de bu şans denen şey aslında tamamen bir olasılık. Bir tür matematik var içinde sonuçta. Örneğin başınıza yolda giderken ağaç düşme olasılığı ne kadardır bilemiyorum. Düşerse şanssızlık, arkanıza düşerse şans oluyor.

L

LiLyen

Kullanıcı
24 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Şans her zaman şans oyunları,para demek değil aslında.Hayatımız devam ediyorsa buda bir şanstır.!Sağlığımız yerinde,yürüyebiliyorsak buda bir şanstır.

eger sagligimiz yerindeyse en büyük sansli biziz..

güzel bir konu tsekkürler..

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
gerçektende harika bi video teşekkürler paylaşım için  :) :)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hehe muhteşem bir derleme olmuş gerçekten.
Demekki şanslı olunmaz, şanslı doğulur muş:)) Asıl şans bunlardır, kendi kendimize yaptıklarımız, bir işin peşinde koşturarak olmasını sağladıklarımız şans değil fırsattır.

Teşekkürler Özgür.

S

spiritualsigns

Harun' Alıntı:
Örneğin başınıza yolda giderken ağaç düşme olasılığı ne kadardır bilemiyorum. Düşerse şanssızlık, arkanıza düşerse şans oluyor.
Dün her gün park ettiğim yere kavak ağacı devrildi... ve ben dün arabamı oraya park etmemiştim tesadüf eseri...

şans... tuhaf bir şey...

F

feride kar

Kullanıcı
24 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
insan hayatının  pamuk ipliğine bağlı olduğuna dair güzel örnekler.
teşekkkürler..

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
ciddi şanslıymışım ben ya :) paylaşım için çoook teşekkürler...

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
güzelmiş gerçekten bende çok şanslıyımdır söylemesi ayıp :D

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Şans her zaman şans oyunları,para demek değil aslında.Hayatımız devam ediyorsa buda bir şanstır.!Sağlığımız yerinde,yürüyebiliyorsak buda bir şanstır.

Kısacası: görebiliyor, düşünebiliyor, hissedebiliyorsak, buda bir şanstır

Doğru. Bizim için en büyük şans sağlığımız arkadaşlar  ;) Paylaşım için teşşekürler. Ne kadar da şanslıymışım  :) :)

O

ovulkayaalp

Kullanıcı
28 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Süper bir video...
Özellikle arabayı park ediyor ve çıkar çıkmaz arabanın üzerine kocaman bir şey düşüyor..
Anlık bir olay..
Ve şansla kimbilir gün içinde kaç olaydan yırtıyoruz farkında bile olmadan... ;)

Şansın herzaman yanımızda olması dileğiyle....

Paylaşım için teşekkürler...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Cσ∂єx' Alıntı:
Kısacası: görebiliyor, düşünebiliyor, hissedebiliyorsak, buda bir şanstır :)
Video'yu izledim görüntülr müthişti..
Aslıda aşırı uç düşünen bir kişi değilim ama ben şansa-mucizeye fazlaca inanmam..
Evet..
görebilmek ,duyabilmek hele de akıl ve mantık şans ise eğer bu özeliklere sahip olamayanlar (doğuştan yada sonradan) şanssızdır ..
İşte bu noktada takılmış bulunmaktayım..
Ama gerçekten güzel bir paylaşımdı teşekkürler Özgür: )

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kendimizi yazılmış bir senaryonun oyuncuları olarak düşünürsek;bunları şans veya mucize eseri olarak değerlendirmek yanlış olur.
Diğer pencereden bakarsak;
Yaşam tecrübelerimizden yola çıkarak,ihtimal yüzdeliği yüksek olan,olması beklenirken gerçekleşmeyen durumlardan sıyrılışımızı şans olarak görebiliriz.
Teşekkürler Özgür,hepside etkileyici görüntülerdi

E

emine**

Kullanıcı
16 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
video çokk güzeldi teşekkürlerr  :)

F

fizikçiii

Kullanıcı
5 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
bursa
bu şans mı tesadüfmü doğrusu tartışılır ama sonuç a varılır mı bilimez... çümkü tesadüf diye bişey yoktur tevafuk diye bişey vardır da derler...?????TARTIŞMAYA AÇIK:)

B

beyazdilekce

Kullanıcı
1 Ara 2009
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
bİr düşünürün sözü var;"Şans fırsatları yakalama becerisidir." diye, aslında bu sözü okuduğum günden buyana şans gibigörünen çoğu olayı düşündüm de  bu sözü haklı çıkartıylar.Mesela,karşıdan karşıya geçen bir insana arabanın vurmasına kılpayı ile kurtulmasını düşünüyorumda, şimdi adamın trafik kurallarına uyması ve dikkatli olması onun fırsatlarıdır.
:)
Şansa ve  tesadüfe inanma,bencede  tevafuk sözkonusudur...
Paylaşım için teşekkürler....