Ruh=21 Gr

• Konbuyu başlatan FreNzA
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde FreNzA tarafından oluşturulan Ruh=21 Gr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,687 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Ruh=21 Gr
Konbuyu başlatan FreNzA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tutankhamon
F

FreNzA

Kullanıcı
10 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
21 Gram

1907 yılında; Massachusetts, Haverhill'de Dr. Duncan Mcdougall tarafından "insan ruhu var mıdır, var ise ağırlığı ne kadardır?" araştırması yapılıyor. Sonuçları American Medicine Magazine'de yayınlanıyor. Doktor Duncan, eks olan vücudun ağırlığının azaldığını ve 4-5 saat sonunda değişimin durduğunu gözlüyor. Don nefesin verildiği anda büyük bir miktar ağırlık kaybı görülüyor ve ilerleyen birkaç saat içerisinde ağırlık daha küçük miktarlarda azalmaya devam ediyor. Ölmek üzere olan hastaları tartı işlevi gören bir yatağa yatırarak bu test yapılıyor. Sonuçta 21 gramlık bir eksilme görülüyor.
Seneler sonra yapılan bir deneyde, ruh çağırma deneyine katılan 5 kişi tartı görevi gören bir odaya alınmış ve seansa başlanmıştır. Sonuçta görülmüştür ki gelen ruh sayısına bağlı olarak odadaki ağırlık değişimi her zaman 21 gram ve katları halinde olmuştur.
Bir teoriye göre;
e=mc^2
Yani 21 gramlık kütlemiz enerjiiye dönüşüyor ve o enerjide bize yaşamı veren enerji!

ilginç  ....

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ilginç değil bana göre saçma.. insan bedeni ex olduğunda vucut kanı çekiyor ruh elle tutulan gözle görülen birşey değil çünkü bu sadece benim görüşürüm.

A

AttRiB_Tr

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
ist
Beyin in orta kısmında bir bosluk olustugunu da okumustum.

E

ebru_61

Kullanıcı
29 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
ruhun bellı bı agırlıgı olduguu hıc dusunmuyorum bununda kanıtlanmıs oldugunu zannetmıyorum

H

halikarnasos

Kullanıcı
13 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
ruhun ağırlığı hesaplanamaz kanımca...
biraz zor gibi gözüküyor yada gözükmüyor desem yeridir değilmi ;)

F

FreNzA

Kullanıcı
10 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
21 gr die bir korku filmi vardı :) o aklıma geldi aslında bende pek anlayamadım ilginç geldi ve sizlerle paylaşmak istedim hepsi bu :)

E

esge35

Kullanıcı
19 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
Safari' Alıntı:
ilginç değil bana göre saçma.. insan bedeni ex olduğunda vucut kanı çekiyor ruh elle tutulan gözle görülen birşey değil çünkü bu sadece benim görüşürüm.
DOGRUU katılıyorumm tamamenn...

kardelen5_9

kardelen5_9

Kullanıcı
9 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
yani safariye katılıyorum ruh elle tutulur gözle görülür bişey değilki nasıl ağırlığını ölçmüşler....
filmmiş bu öyle mi:?:? hmmmm

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
hatta; sadece aklı bulandıran birşey diye düşünüyorum
ve hatta bi web sitesinde trafik kazası sonrasında ölen adamı cep telefonuyla çekmişler ruh uçuyormuş bana saçma geliyor.
ruh uçması ağırlığı filmlerde kalsın :)

C

cyda

Kullanıcı
10 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
??? insan ölünce sanki daha çok ağırlaşır .. Ama yapılan deney de mantıklı .

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
cyda insan ölünce boydan ve kilodan çekilir tam tersini söyleyecektiniz herhalde..
kan kendini çeker

C

cyda

Kullanıcı
10 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
ya aslında söyledğin doğru sadece ağırlaşma meselesini cenaze,  tabut falan ordan atladım. söylediğm gibi deney mantıklı

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
;D ;D ;D ;D ;D

deney mi mantıklı
tabut mu
ruh 21 grammı
nasl bi cevap verdiğinizi anlayamadım.

C

cyda

Kullanıcı
10 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
kütahya
:mad:  ben zaten benim söylediğim mantıklı demiyorum niçin böle bi atışma ortamı yaratıyorsunuz  ki