Renkli Bir Test

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Renkli Bir Test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 30,380 kez görüntülenmiş, 125 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı Renkli Bir Test
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vega
B

blt.cemile

Kullanıcı
11 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Sarı ve Mor: Aracılar; Siz yaşamdaki amacızı bulmak için bir yolculuğa çıkmış gibisiniz. Önce olayları yaşıyor sonra geri çekilip analiz etmeye başlıyorsunuz. Bu sizin olgunlaşmanıza yardım ediyor.Her anın değerli olduğuna inanıyor ve keyif almaya çalışıyorsunuz.Manevi değerlere verdiğiniz önem başkaların kendi içindeki maneviyatı aramalarına yol açıyor.Meraklı, araştırmacı doğanız sezgilerinizin güçlenmesini sağlıyor. İnsanların kendilerinin farkında olmasına yardım ediyorsunuz.Onları dinleyerek, akılcı gözlemler yaparak ve duygularızı ifade ederek insanları etkiliyorsunuz.Dahası kendilerinde olumlu değişimler yapma isteği uyandırıyorsunuz.Siz harika bir iletişimcisiniz. İnsanları taraf tutmadan dinleme ve söylenenleri olduğu gibi anlayabilme yeteneğiniz var.Konuşma sırasında olayların içini görebiliyor ve gerçekten ne yapılması gerektiğini hemen kavrayabiliyorsunuz .Yeteneklerinizi en iyi konuşurken ortaya çıkarabiliyorsunuz.İletişim kurarken siz kişisel ve profesyonel olarak mucizeler yaratıyorsunuz.Fakat ne yazık ki değişime duyduğunuz büyük ihtiyaç nedeniyle gerçekler ve istekleriniz arasında kesin bir çizgi koyamıyorsunuz.Doğal yeteneklerinizi kullanarak neyin gerçek neyin potansiyel bir ihtimal olduğunu ayırt etmeye çalışın.Doğru adımı atacağıza güvenin.Siz pozitif değişimleri nasıl yapabileceğini çok iyi bilen birisiniz.Eğer sarıyı mordan daha çok seviyorsanız, bir durumun potansiyel sonuçlarından ziyade gerçekçi tarafları görmeyi tercih ediyorsunuz demektir.Eğer moru sarıdan daha çok seviyorsanız, olabilecek imkanları düşünüyor ve yaşamızdaki gerçekleri ikinci plana atıyorsunuz demektir.

Doğruluk payı var

H

hayal73

Kullanıcı
4 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Kırmızı ve Yeşil: Kaynak Yöneticileri; Pratik ve insanlara değer veren bir yapız var. Başkalarına yaşamlarında daha anlamlı ve değerli aşamalar katetmeleri için yardımcı olursunuz. Hiç kimse sizi kandıramaz. Siz dinamik birisiniz ve herkesin ne yaptığı yada amaçladığı çok iyi bilirsiniz. Neyin önemli olduğunu bilmenizi sağlayan özel bir yeteneğiniz vardır. Bir öğretmen yada ebeveyn gibi insanların yaşamları daha iyi nasıl yapabileceklerini düşünürsünüz.Siz en çok elinizdeki kaynakların nasıl kullanılacağı idare ettiğinizde başarılı olursunuz. Başlangıçta daha çok eğitmek amacı ile başlamanıza rağmen daha sonra aşırı otoriter olabilirsiniz. Hatta aşırıya kaçıp patronluk taslayabilirsiniz. Ne yazık ki orta dereceniz yok, ya eğiticisiniz yada otoritersiniz. Bu durum çevrenizdeki insanların kafası karıştırabilir. İnsanlar patronluk tasladığızda bile insanların iyiliğini düşündüğünüzü her zaman farkedemeyebilirler .Üzgün olduğunuzda, baskı altında kaldığızda yada sarhoş olduğunuzda kırmızı rengini simgeleyen tarafızı ortaya çıkarırsız. Yeşilin sakinleştiren etkisi olmadan aşırı davranışlarız ile dostlarızı oldukça şaşırtabilirsiniz. Eğer yeşili kırmızıdan daha çokseviyorsanız; bu karakter daha bile çarpıcıdır. Eğer çevrenizdekiler bu süreçlerden birinde size farklı davranmaya kalkarsa bunun nedeni muhtemelen sizi tanıyamadıkları içindir. Eğer kırmızıyı yeşilden daha çok seviyorsanız, başkalarından önce bir hedefin başarılması için nelerin yapılması gerektiğine önem verirsiniz. Bu yapız sizin kendinize güvenmenizi ve direk olmanızı sağlar Eğer yeşili kırmızıdan daha çok seviyorsanız, destekleyici yanız önplana çıkar ve öncelikle enerjinizi başkaların ihtiyaçlarına yönlendirirsiniz.

Çok doğru çıktı ...Paylaşım için teşekkürler .

B

beybüke

Kullanıcı
16 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
ben kararsız kaldım maviyide kırmızıyıd seçmek istiyorum bide yeşil ama üçlü yok işte :( olsun ikisinide okudum :)

Y

yadois

Kullanıcı
20 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
mavi ve yeşil. güzeld. sağol. keşke her test bu kadar kısa olsa :)

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
bu tip testlerde dikkat ederseniz hepsinin içinde azıcık kendinizi buluyosunuz zaten... neyse kırmızı ve turuncu teşekkürler