Renkli Bir Test

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zeka Soruları ve Bilmeceler kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Renkli Bir Test başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 30,523 kez görüntülenmiş, 125 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zeka Soruları ve Bilmeceler
Konu Başlığı Renkli Bir Test
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan vega
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kırmızı ve Mor: Birleştiriciler; Siz olayların duygusal yanları ile gerçekleribirleştirmeyi seversiniz. Bir olay olduğunda önce durumu analiz edersiniz,saçmalıkları bir tarafa atar ve insanları bir araya getirerek durumun düzelmesini sağlamaya çalışırsız. Başkaları sizin düzene olan ihtiyacızı aşırı ciddi olarak görür. Siz başkalarına fikir verirken yada açık açık düşüncelerinizisöylerken en başarılı olursunuz.Başkalarına destek olmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.Vücut diliniz insanları size çeker. Merakız hareket yaratır. Siz seksi bir insansız. Yeni olgular sizi heyecanlandırır ve yeniden canlanmanızı sağlar. Fakat aynı zamanda yenilikler yapmanız gerekenleri bitirmenize engel olabilir. Ertelemeyin. .. heyecanız sönmeden önce işlerinizi bitirmeye çalışın.Olayların ve insanların göründükleri gibi olduğunu bilmeye ihtiyacız vardır. Bu yapız özellikle kötü bir ruh hali içinde olduğunuzda daha belirginleşir. Çevrenizi kontrol eden bir yapıya bürünürsünüz. Bazen olayların sadece negatif yanları görürsünüz. Böyle durumlarda öylesine kuşkucu ve aşırı analitik olursunuz ki herkesin moralini bozabilirsiniz. Duygularızı ve davranışlarızı çalışan bir plan ile birleştirmeye ihtiyacız vardır. Yoksa geleceğinizi yönlendirmeksizin için çok zor bir hal alacaktır.Eğer kırmızıyı mordan daha çok seviyorsanız, en popüler insan olmaktansa işlerin doğru şekilde yürümesine daha çok ilgi duyarsız.Sözlerinizin sonuçları düşünmeden konuşma eğilimindesiniz.Eğer moru kırmızıdan daha çok seviyorsanız, insanların tepkilerine çok önem veriyorsunuz demektir. İstediğinizi almak için cazibenizi ve çekiciliğinizi kullanırsız.

İşte bu benim:)

U

uğurcan

Kullanıcı
17 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
arkadaşım didem sen gerçekten de saçmaladın

K

kırgın

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
bu test ti kim buldu nise alnından öpmek lazım helal olsun tmm olrak beni anlatıyor
bu gibi örnekleri benim mailime atarsanız çook makbule geçer atanlşardan da atmayanlardan da allah razı olsun

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Site genelinde mail adresi vermek, sakıncalı durumlara yol açabileceği nedeniyle mesajınızdaki adres tarafımdan silinmiştir kırgın.
Profilinizde mail adresinizi "herkese görünür" şeklinde ayarlayabilirsiniz.
Teşekkürler.

T

thecommon

Kullanıcı
7 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
koyunları her gün numaralandırırsın

1. gün 15 koyun kasersin 15 koyun kalır

2. gün  8 koyun kesersin 7 koyun kalır

3. gün 4 koyun kesersin 3 koyun kalır

4. gün de 2 koyun kesersin 1 koyun kalır

5. günde son koyunu kesersin

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kırmızı ve mor  ::)

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
kirmizi-turuncu  ???

E

ELAGÜL

Kullanıcı
22 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0

Mavi ve Yeşil: Güven uyandıranlar; Siz başkalarına yardım etmekten vedestek olmaktan zevk alıyorsunuz.Limitsiz merakız gerçekten ne düşündüklerini söylemeleri için insanlara ortam yaratıyor. Siz karşızdaki kişinin hayallerini görebiliyor ve gerçek ihtiyaçlarına duyarlı olabiliyorsunuz. Onlara kendi yeteneklerine güvenmeleri için gerek duydukları öz güveni veriyorsunuz. İnsanların kendilerini önemli hissetmelerini istiyorsunuz ve bunu dinleyerek sağlıyorsunuz. Başlangıçta ortama uyum sağlamaya ihtiyacız var. Başkaları sizin onlar gibi olduğunuza inanmalılar. Sonra gerçek karakteriniz ortaya çıkmaya başlıyor. Bu durumda insanlar bildiklerini zannettikleri bu yeni kişiye uyum sağlamaya çalışırlar. Bu özelliğiniz yüzünden bazen ihtiyaçlarıza cevap vermeyen durumları yada ilişkileri kendinize çekersiniz.Siz dikkatle dinleyen birisiniz. Başka insanların ne hissettiğini bilmek istersiniz. Bu yetenek sizin müziği ve yabancı dilleri daha iyi duymanızı sağlar. Eğer imkanlarız varsa bir müzik aleti çalabiliryada kendi diliniz dahil başka dilleri fazla aksan olmadan konuşabilirsiniz. Düşünce ve duyguları açık olarak ifade edebilirsiniz.Aşırı ciddi olduğunuzda yada fazla rahat hissettiğinizde kişisel gelişiminizi ihmal etmeye başlarsız. Ne istediğinizden ve ne beklediğinizden emin olun. Böylece başkaları sizin ihtiyaçlarızı nasıl karşılayacakları bilirler ve yaşamız daha keyifli bir hal alır.Eğer maviyi yeşilden daha çok seviyorsanız, kariyeriniz yada kişisel hedefleriniz sizin için birinci sırada demektir. İlişkileriniz hayallerinize uyum göstermek zorundadır.Eğer yeşili maviden daha çok seviyorsanız, başkaların hayallerine destek olmaya daha çok önem veriyorsunuz ve kendinizi ikinci plana atıyorsunuz demektir.

K

kuboshhh

Kullanıcı
4 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
mavi-yesil  ben maviyi daha çok seviyorum  ;)

M

Mert_Ege

Kullanıcı
21 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
İnsan alt tarftaki yorumları okuyunca yok sarı degil kırmızıydı mordu diye değiştiresi geliyor  :) Beni tamamen yansıtmasa da Hoş bir paylaşım olmuş teşekkürler..

H

harariye

Kullanıcı
22 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kırmızı yeşil..
çok tutarlı şeylerle karşılaştım..
teşekkürler

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Kırmızı ve Mor: Birleştiriciler; Siz olayların duygusal yanları ile gerçekleribirleştirmeyi seversiniz. Bir olay olduğunda önce durumu analiz edersiniz,saçmalıkları bir tarafa atar ve insanları bir araya getirerek durumun düzelmesini sağlamaya çalışırsız. Başkaları sizin düzene olan ihtiyacızı aşırı ciddi olarak görür. Siz başkalarına fikir verirken yada açık açık düşüncelerinizisöylerken en başarılı olursunuz.Başkalarına destek olmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.Vücut diliniz insanları size çeker. Merakız hareket yaratır. Siz seksi bir insansız. Yeni olgular sizi heyecanlandırır ve yeniden canlanmanızı sağlar. Fakat aynı zamanda yenilikler yapmanız gerekenleri bitirmenize engel olabilir. Ertelemeyin. .. heyecanız sönmeden önce işlerinizi bitirmeye çalışın.Olayların ve insanların göründükleri gibi olduğunu bilmeye ihtiyacız vardır. Bu yapız özellikle kötü bir ruh hali içinde olduğunuzda daha belirginleşir. Çevrenizi kontrol eden bir yapıya bürünürsünüz. Bazen olayların sadece negatif yanları görürsünüz. Böyle durumlarda öylesine kuşkucu ve aşırı analitik olursunuz ki herkesin moralini bozabilirsiniz. Duygularızı ve davranışlarızı çalışan bir plan ile birleştirmeye ihtiyacız vardır. Yoksa geleceğinizi yönlendirmeksizin için çok zor bir hal alacaktır.Eğer kırmızıyı mordan daha çok seviyorsanız, en popüler insan olmaktansa işlerin doğru şekilde yürümesine daha çok ilgi duyarsız.Sözlerinizin sonuçları düşünmeden konuşma eğilimindesiniz.Eğer moru kırmızıdan daha çok seviyorsanız, insanların tepkilerine çok önem veriyorsunuz demektir. İstediğinizi almak için cazibenizi ve çekiciliğinizi kullanırsız.
  Kendimi buldum..  ;D ;D ;D

L

Lebron James

Kullanıcı
2 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
kırrmızı yeşil tam beni anlatıyo

Z

zeliş

Kullanıcı
12 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
diyarbakır
benim ki mor ve sarı çok güzel en azından bana yol gösterdi :) :) :) ::) :) ::) ::) :-* :-*

B

berfum

Kullanıcı
9 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
Kırmızı ve Mor:  Birleştiriciler; Siz olayların duygusal yanları ile gerçekleribirleştirmeyi seversiniz. Bir olay olduğunda önce durumu analiz edersiniz,saçmalıkları bir tarafa atar ve insanları bir araya getirerek durumun düzelmesini sağlamaya çalışırsız. Başkaları sizin düzene olan ihtiyacızı aşırı ciddi olarak görür. Siz başkalarına fikir verirken yada açık açık düşüncelerinizisöylerken en başarılı olursunuz.Başkalarına destek olmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.Vücut diliniz insanları size çeker. Merakız hareket yaratır. Siz seksi bir insansız. Yeni olgular sizi heyecanlandırır ve yeniden canlanmanızı sağlar. Fakat aynı zamanda yenilikler yapmanız gerekenleri bitirmenize engel olabilir. Ertelemeyin. .. heyecanız sönmeden önce işlerinizi bitirmeye çalışın.Olayların ve insanların göründükleri gibi olduğunu bilmeye ihtiyacız vardır. Bu yapız özellikle kötü bir ruh hali içinde olduğunuzda daha belirginleşir. Çevrenizi kontrol eden bir yapıya bürünürsünüz. Bazen olayların sadece negatif yanları görürsünüz. Böyle durumlarda öylesine kuşkucu ve aşırı analitik olursunuz ki herkesin moralini bozabilirsiniz. Duygularızı ve davranışlarızı çalışan bir plan ile birleştirmeye ihtiyacız vardır. Yoksa geleceğinizi yönlendirmeksizin için çok zor bir hal alacaktır.Eğer kırmızıyı mordan daha çok seviyorsanız, en popüler insan olmaktansa işlerin doğru şekilde yürümesine daha çok ilgi duyarsız.Sözlerinizin sonuçları düşünmeden konuşma eğilimindesiniz.Eğer moru kırmızıdan daha çok seviyorsanız, insanların tepkilerine çok önem veriyorsunuz demektir. İstediğinizi almak için cazibenizi ve çekiciliğinizi kullanırsız.