Renkler

• Konbuyu başlatan orel
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde orel tarafından oluşturulan Renkler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,434 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı Renkler
Konbuyu başlatan orel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
O

orel

Kullanıcı
14 Eyl 2006
En iyi cevaplar
0
0
Renkler reçetesiz alabileceğimiz en mükemmel ilaçdır

Vucudumuz bir enerji çemberi olarak titreşiminde gökkuşağının renklerini yaymaktadır. Bu renkleri yayan titreşim dengede olamadığı zaman huzursuzluk hissi gelir kapımızı çalar.
Günlük hayatta yaşadıklarımızı paylasmak isteriz, sorunlarimizi anlatmak ve dertleşmek isteriz. Ama bazen,ya kimse yoktur etrafımızda,ya da anlatamayız çoğu şeyi.Bu tarz durumlarda, BEYNİNİZE GÖKKUŞAĞININ RENKLERİNİ KAYDEDİN VE!!!!Sinirlendiğinizi hissettiğiniz anda,nefret ettiğinizi düşündüğünüz anda,ağlamaklı olduğunuz anda,ne yapacağınızı bilmediğiniz anlarda,korktuğunuzu hissettiğiniz anlarda………Durun…
Mümkünse,bir iki saniye gözlerinizi kapatın.Kendinizi gökkuşağının renkleriyle dolu okyanus içinde hayal edin.Bu muhteşem renklerle sarmalandığınızı düşünün.
BIRAKIN BU RENKLER,İÇİNİZDEKİ SEVGİYİ SARMALASIN VE BÜYÜTSÜN.BIRAKIN BU RENKLER,SİZİN EN YAKIN DOSTUNUZ OLSUN..

alinti

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
renkler 2 ye ayrılır ..
sıcak renkler , soğuk renkler ..
sıcak renkler hastalıklara ,psikolojiye ,ruha olumlu etki verirken soğuk renkler bunun tersini hissettrmektedir.
sıcak renklere örnek : kırmızı ,turuncu ,sarı
soğuk renkler : mavi ,yeşil ,gri
teşekkürler orel  ;)

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
heran uygularızz tabi bunlarııı..teşkkrler ;)

B

burcin

Kullanıcı
18 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
gözlerimi kapadim ya  simdi herseyi rengerank göruyorum demek isterdim ama olmuyoooooo....ellerine saglik

G

Gül46

Kullanıcı
17 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Türkiye
Paylaşımın için treşekkürler Bütün renkler güzeldir ama  sıcaklığı seviyorumn

P

Paradoks

HMM.. DAHA ÖNCE HİC BÖLE HAYAL ETMEMİSTİMM DENEYECEMM.. TESEKKÜRLER.

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Ben sarıdan nefret ederim yaa çok soguk bi renk... Ve Korsana katılıyorum bende "siyah" çıyım... Kara kara :D :D

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Aslında en güzel renklerden biri de gözünüzü kapayınca gördüğünüz zaten. Değişik bir renk. Siyah değil. Karanlık. Renksiz. Ama su gibi değil. Güzel. Karanlık.

B

birtanem

Kullanıcı
30 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ben de renklerin insan hayatını etkilediğini düşünenlerdenim. Benim rengim galiba mavi. Beni dinlendirdiğini düşünüyorum.