Recep İvedik 2.Filmi Geliyor

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sinema kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Recep İvedik 2.Filmi Geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,843 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sinema
Konu Başlığı Recep İvedik 2.Filmi Geliyor
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GÜLBANU38
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

İlk filmiyle büyük gişe başarısı elde eden Recep İvedik filminin ikincisinin çekimlerine önümüzdeki ay başlanıyor…

Şahan Gökbakar’ın TV şovlarında canlandırdığı Recep İvedik karakterini beyazperdeye taşıyarak beklenilen üstünde gişe rekoru kıran filmin ikincisi için kasım ayında ‘kamera’ denilecek.

Merakla beklenen filmin isminin, kesin kararlaştırılmamakla birlikte ‘Recep İvedik’in Tavukları’ olması düşünülüyor. Ünlü komedyen ilk filminde komik tatil maceralarını anlatırken ikinci filminde ise hayvan çiftliğinde tavuk besleyecek.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ugur1905' Alıntı:
bu recep süper ya.çok değişik espriler var ;) :)
Çok kişi filmi eleştirdi, ama ben de sana katılıyorum. :)
Özellikle Şahan'ın filmle ilgili son röportajını okuduktan sonra...
Bulursam internette, buraya eklerim. Çok güzel anlatmış, insanların aslında yapmak ve söylemek istedikleriyle, yaptıkları ve söyledikleri arasındaki ters ilişkiyi.
İlk filmi keyifle izledim, ikincisinide izlerim elbette.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Merakla beklenen filmin isminin, kesin kararlaştırılmamakla birlikte ‘Recep İvedik’in Tavukları’ olması düşünülüyor. Ünlü komedyen ilk filminde komik tatil maceralarını anlatırken ikinci filminde ise hayvan çiftliğinde tavuk besleyecek.
Hımmmm... Sponsor belli oldu sanırım.:)

U

ugur1905

Kullanıcı
15 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
türkiye
bende keyifle izledim, izlerim.zaten türk halkı böle esprilere gülüo.bende onlardan biriyim 

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
gittiğime pişman olduğum tek filmdi açıkçası

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Hey gidi dünya :)
Şahanın tiplemeleri özellikle ivedik tiplemeleri türk insanını,nasıl gösteriyor acaba ?
Maganda,terbiyesiz,saygısız,küfürbaz vs vs vs ama tahammül edebiliyoruz.
Neden acaba ? diye bir yorum yazayım dedim,maksat farklı düşünceleri almak.
Keza ivediği bende izledim kutsal damacana kadar begenmesemde fena değildi.
Tahammüldeki çifte standart dikkatimi çektide,yazayım dedim,yada yazmadan geçmeyeyim dedim.
Teşekkür ederim.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com

Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi “Recep İvedik”in ikincisi ve devamı olan “Recep İvedik 2″nin çekimleri yakında tamamlanıyor.

Yapımcılığını Faruk Aksoy’un üstlendiği filmde Şahan Gökbakar’ın yarattığı komik karakterin yine izleyicileri kahkahaya boğacağı iddia ediliyor.

İkinci bölümün konusu henüz açıklanmadı. Ancak öykünün ilkinden bağımsız olduğu; Recep İvedik’in ‘ölmeden önce yapılacaklar listesi’ hazırlayıp, bunları hayata geçirmeye çalışacağı kaydediliyor.

TV şovu için yarattığı karakteri tekrar beyazperdeye taşıyan Şahan Gökbakar, yeni filmin 12 Şubat 2009′da 350 kopyayla gösterime gireceğini söyledi.

Togan Gökbakar’ın yine yönetmen koltuğunda oturduğu çekimlerin tamamı İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Merakla beklenen yapımda İvedik’in babaannesi dikkat çekiyor. Boş zamanlarında PlayStation oynayan ve fiziksel özellikleriyle torunu Rcep İvedik’i anımsatan süper babaanneyi, Gülsen Özbakan canlandırıyor.

HTML:
<embed src="http://www.izlesene.com/player2.swf?video=262378" wmode="window" bgcolor="#000000" allowfullscreen="true" scale="noScale" width="100%" height="355" type="application/x-shockwave-flash"></embed>

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Aman gelsin abi heheh,sanırım baya bi rekabet yaşanıcakivedik,arog muro ve osmanlı cumhuriyeti arasında.
Favorim osmanlı cumhuriyeti ama, bakalım.
Teşekkürler kaptan.

Z

zuzu835

Kullanıcı
26 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
agersifim kompleksliyim adamın ünüğünü sıkarım..gonuşmaaa leynnn  bu laflara takmıştım bakalım 2.de neler olucak

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Benim favorum degil..Favorum arog ve osmanlı cumhiriyeti..
Gelsin,gider miyim? orasını keyfim bilir.. :)

S

sessiz_lik25

Kullanıcı
28 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Cσ∂єx' Alıntı:
Tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi “Recep İvedik
Ben bunu milletimiz adına bir ayıp olarak kabul ediyorum. :-[

D

derman86

Kullanıcı
2 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
ÇOK TATLI ADAM BU ŞAHAN BAKALIM FLİM YARIŞLARINDA KAÇA GİRECEK

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
su perisi' Alıntı:
Benim favorum degil..Favorum arog ve osmanlı cumhiriyeti..
Gelsin,gider miyim? orasını keyfim bilir.. :)
Osmanlı Cumhuriyeti beklentilerimin tamamen altındaydı.
Bence mizah filmi falan değil. İyi bir film bekleyip gidenler için, kesinlikle bir hayal kırıklığı.

A.R.O.G. için de yarın orada olacağım.
İzlenimlerimi yazacağım. Ancak filmin galasına giden ve ülkenin ciddi film eleştirmenleri film için çok güzel şeyler yazdılar. 1 saat aralıksız güldüğünü belirten eleştirmen vardı. NTV'de dün Gece-Gündüz'de Cem YILMAZ ve ekibi konuktular. Filmin perde arkasını ve kamera ardını konuştular. Beklentilerimi zirveye çıkardılar. Umarım yarın hayal kırıklığına uğramam...

Saygılar.

T

tugba 44

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
16
süperrrrrrrrrrrrrrr sabirsizlikla bekliyorum acikcasi  :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Cσ∂єx' Alıntı:
Bence mizah filmi falan değil. İyi bir film bekleyip gidenler için, kesinlikle bir hayal kırıklığı.
demişsin Özgür, filmi izlediğimde şu yorumu yapmıştım;

Zynep' Alıntı:
Osmanlı Cumhuriyeti

Can Dündar umarım izler diyorum!
Film komedi filmi değil, senaryo Gani Müjde, ve başrolde Ata Demirer olmasına karşın.
Hani böyle bazı filmler vardır, izlersiniz tepkisiz ama finalde öyle bir cümle olur, filmi öyle bir anlamlı kılar ki... Muhteşemdi dersiniz!
İşte böyle bir film.
Ben sevdim.
Öneririm.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Zynep' Alıntı:
Cσ∂єx' Alıntı:
demişsin Özgür, filmi izlediğimde şu yorumu yapmıştım;

Zynep' Alıntı:
Osmanlı Cumhuriyeti

Can Dündar umarım izler diyorum!
Film komedi filmi değil, senaryo Gani Müjde, ve başrolde Ata Demirer olmasına karşın.
Hani böyle bazı filmler vardır, izlersiniz tepkisiz ama finalde öyle bir cümle olur, filmi öyle bir anlamlı kılar ki... Muhteşemdi dersiniz!
İşte böyle bir film.
Ben sevdim.
Öneririm.
Fragramnlarını ve reklamlarını hatırlayın lütfen.
Bir komedi filmi olarak ne kadar döndü. Radyo anonsları, billboardlar vs.

Filmdeki mizah anlayışı, fragmanlarındaki kadar. (Toplam espiri, 5-6 kare var yok...)
Film harika bağlanmış. Finali ve o birkaç espirinin dışında (bence) beş para etmez, diyebilirim. Özellikle ATA DEMIRER gibi bir komedyenin "komedi" adına oynaması düşündürücü. Eğer Ata değil de ; başkası oynasaydı, hem filmin beklentileri düşerdi ve sonrasında beklentilerin üzerinde bir film olarak "başarılı" kabul edilebilirdi, hem de Ata Demirer seyirci kitlesini hayal kırıklığına uğratmazdı diye düşünüyorum.

Neyse, bugün A.R.O.G.'tayım.
Bakalım nasılmış...

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bende kısaca yorum yapayım...
Osmanlı cumhuriyetini  ve Arog'u izlemedim..
Ama tvden olsun gazeteden olsun takip ettiğim kadarı ile Arog tek kelimeyle gerçek anlamda ve seviyesi ile komik,güldürücü ve eylendirici iken,Ata DEMİRER deyince aklıma ilk komedi filmi gelmiş olsada,filmin fragmanı ve hakkındaki konuşmalarından komik olmadıgı aksine komediden daha çok verdigi mesajlarla ön pland oldugu kanısına vardım..Yine tekrarlıyorum,ikisinede girmedim,sadece takip ettiğim kadarı ile söylüyorum..
Osmanlı cumhiriyetinin yazarı Gani MÜJDE için kesinlikle giderim...
Arog' a laf yok:) o başlı başına bir komedi,cem YILMAZ olurda gitmem mi?
Gora filminde ne kadar güldügümü halen unutmadım.. :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Benimle aynı görüşde  üyelerimiz varmış..
Argoya karşı degilim ama yerince ve terkiye sınırlarında kullanabilirligine inananlardanım..
İzledim  ama puanım 10/3..