Plajdaki Türkler Nasıl Belli Olur

• Konbuyu başlatan roze
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde roze tarafından oluşturulan Plajdaki Türkler Nasıl Belli Olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,628 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Plajdaki Türkler Nasıl Belli Olur
Konbuyu başlatan roze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan roze
R

roze

-güneş en tepedeyken ( saat 12:00-13:00 gibi) denize girmek. denizde oyun oynarken "hamza abiii! at topu" deyu ünlemek. güneş yanığı olunca da barım barım bağırmak.

-henüz restaurant bile açılmamışken, kapı önünde açık büfe kuyruğuna girenlerin hepsi türk'tür... lakin; temkinli olmak lazımdır 400+ çeşit yemek her an bitebilir!!!

-turk kadinlar icin makyajla denize girmek, turk erkekler icin ise mayosuna sigarasini sikistirmak ve denizde altin sarisi saatlerinin parlamasi..

-avusturalyada bi plajin duvarinda koca bi yazi : nuray beni ara ku$um

-daha su derinleşmeden denizin sığlıına çömelmiş kollarıyla yuvarlak çizen insan modelinin aynı anda etrafına bakarak işediğinin farkedilip edilmediğini anlamaya çalışanı...

-kumda terliklerden kale yapıp, rüştü rüştüüüü yine rüştüü nidalarıyla kalecilik yapmak.

-havuzda yada denizde güreşmek. sahilde karpuz yemek ,cocugunu plajda çişe tutmak

C

catzilla

;D ;D

evet bu sahnelere yabancı değiliz, önümüzde yaz...

teşekkürler roze ;)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
bir turizmci olarak katılıyorum bende bunlara :D

-havuzda yada denizde güreşmek. sahilde karpuz yemek ,cocugunu plajda çişe tutmak
bu aksamaz zaten klasik güreşimiz bizim :D...bu yüzden boğulanları gördüm ben ya denemeyin derim ben...bazıları işi abartıp boylarını aşan mevkilerde güreşiyor

-henüz restaurant bile açılmamışken, kapı önünde açık büfe kuyruğuna girenlerin hepsi türk'tür... lakin; temkinli olmak lazımdır 400+ çeşit yemek her an bitebilir!!!
bu durum içler acısı ama...size şöyle söyliyim abartı değil...açık büfede görülen yemeklerin hergün dörtte üçü çöpe gidiyor...ama çok garip nedense yemek hiç yetmiyor...herkes gene aç.....

ahh ah içler acısı bir mizah :D

R

roze

bu durum içler acısı ama...size şöyle söyliyim abartı değil...açık büfede görülen yemeklerin hergün dörtte üçü çöpe gidiyor...ama çok garip nedense yemek hiç yetmiyor...herkes gene aç.....
Açık büfe diye bolca alıyorlar ama yarısını bile yiyemeden çöpe gidiyor.
ahh ah içler acısı bir mizah
Kesinlikle ;) :D

K

Kristal

daha su derinleşmeden denizin sığlıına çömelmiş kollarıyla yuvarlak çizen insan modelinin aynı anda etrafına bakarak işediğinin farkedilip edilmediğini anlamaya çalışanı...
:D ;D ;D

E

erdal_ergen

Kullanıcı
16 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
Teşekkürler roze

Şamrel ile yüzenleri de ben ekleyeyim dedim

bir de hava atmak için şortuna telefon takıp unutarak denize girenler

Kahvede veya cafelerde 5 sandelye'ye oturmak bizler tarafından icat edilmiş

:)

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:)malesef çoğuna şahit oldum bende malesef

R

roze

erdal_ergen' Alıntı:
Teşekkürler roze

Şamrel ile yüzenleri de ben ekleyeyim dedim

bir de hava atmak için şortuna telefon takıp unutarak denize girenler

Kahvede veya cafelerde 5 sandelye'ye oturmak bizler tarafından icat edilmiş

:)
Rica ederim,eklemeler için teşekkür ederim ;)

A

ayrisim

Kullanıcı
17 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
ayy cok komik yaaaa ;D ;D ; ;Dtesekkürler arkadasımm

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Can boğazdan gelir ne yapsınlar,ya biterse.. :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
geçen gün bende bir resim eklemiştim plajla ilgili bulursam ekleyeyim:))