Plajdaki Türkler Nasıl Belli Olur

• Konbuyu başlatan roze
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde roze tarafından oluşturulan Plajdaki Türkler Nasıl Belli Olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,749 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Plajdaki Türkler Nasıl Belli Olur
Konbuyu başlatan roze
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan roze
Ö

ölüdeniz

su perisi' Alıntı:
geçen gün bende bir resim eklemiştim plajla ilgili bulursam ekleyeyim:))
İşiniz gücünüz yok plajda milletin açığını kuvalıyorsunuz ayp kardeşim ayıp :D ne oldu resim superisi yoksa plajda lastik yerinemi kullandın :eek:

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok güldüm ama ne yalan söyleyeyim, soğuk Almanlarla kütüphanede güneşlenir gibi güneşlenmektense böylesine bir curcunayı tercih ederim... :D :D :D

Hatta ben deniz kıyısında çok yürürüm ve o kadar çok ailenin gazete üzerinde yedikleri o harika domates peynir köfte karpuz sofrasına misafir oldum ki... Hepsi sağolsunlar.
Gerçi onlar beni hep turist sanıp davet ettiler ama... ;) ;)
Bu da bizim harika sıcaklığımız sonuçta.:)

S

senarist081

Su perisi nerde kaldı senin o derin resim bilgin soruyorum sana..Geçenlerde çok iddalı bir demecin vardı çünkü bu konuda.. ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
senarist081' Alıntı:
Su perisi nerde kaldı senin o derin resim bilgin soruyorum sana..Geçenlerde çok iddalı bir demecin vardı çünkü bu konuda.. ;D
bekleyin beni anacum hemen konuya el atıyorum.. :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0

Birkaç saniye sonrasını düşünün.. ;DHavan batsın  :ahah

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
YARDIMSEVERLER İŞ BAŞINDA
Alanya'da öğleden sonra bastıran yağmur, sahildeki turistlerin deniz keyfini kaçırdı. Yağmur nedeniyle morallari bozulan ve kaçışan turistlerin yardımına hemen Türk gençleri koştu.
Sefa Karacan / DHA

Buda almanyadaki türklerinin centilmenliği... :kahkaha

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Arkadaki çocuklu hanıma yardım etse ya! :D :D :D
Hani bir durak konumuz vardı, kimi alırsınız diye? Bu centilmenin(!) yanıtını tahmin etmek hiç zor değil!  :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
süpersiniz.Bugün beni hiçbişey güldüremez diyordum bu sabah ama resimleri,yazılanları okuyunca kendime geldim.
Negüzel bir siteymiş burası yaaa...neden bukadar geç keşfettim .kendime :mad:.Bu sitede ne okuyacağımı şaşırıyorum.hepsi birbirinden güzel ve öğretici...