PazArtEsi sEndRomU

• Konbuyu başlatan tnctrkcell
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İş Dünyası Yazıları kategorisinde tnctrkcell tarafından oluşturulan PazArtEsi sEndRomU başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,625 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İş Dünyası Yazıları
Konu Başlığı PazArtEsi sEndRomU
Konbuyu başlatan tnctrkcell
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tnctrkcell
A

ayben

saol tnctrkcell  :)
bir hedefi olan insan ne olursa olsun hedefine ulşmak için elinden geleni yapıcaktır ve böle düşüncelere kapılmayacaktır çünkü bu tarz fikirlerin onu yolundan caydırmaya çalışıcan negatif fikirler olacağını bilecektir ;)

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
ya bende işten yeni ayrıldım ama p.tesi olayı hiç olmadı bende pazar sorun oldu. ogün izinliydim genelde dışarda geçiririm vaktimi ama evde olduğumda misafirler gelirya böye sabahtan akşama kadar p.tesi olsunda işe gitsem diye dua ederdim ama iş te cumayıda sevmem :S

T

tnctrkcell

altyy' Alıntı:
ya bende işten yeni ayrıldım ama p.tesi olayı hiç olmadı bende pazar sorun oldu. ogün izinliydim genelde dışarda geçiririm vaktimi ama evde olduğumda misafirler gelirya böye sabahtan akşama kadar p.tesi olsunda işe gitsem diye dua ederdim ama iş te cumayıda sevmem :S
???

T

tnctrkcell

Gül46' Alıntı:
çok güzel bir yazı farklı bir bir bakış açısıyla ele alınmış  emeğinize sağlık güne nasıl başlarsan öyle gider  pozitif düşünmek en iyisi
:)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
nedense benim hiç pazartesi sendromum olmadı.Hep salı günleri sendrom yaşadım.Salı günleri geçmek bilmiyor benim için  :(

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
GulsahToptas' Alıntı:
nedense benim hiç pazartesi sendromum olmadı.Hep salı günleri sendrom yaşadım.Salı günleri geçmek bilmiyor benim için  :(
Geçen Pazartesi bu konuyu dükkan sahibi bir arkadaşımla konuştum, ve "Pazartesi yeniden üretime geçiyoruz aslında, en sevdiğim gün.", dedim ve ekledim, "Salı... hiç geçmez bana, uzar da uzar."
Ben de sevmem Salı günlerini Gülşah.
Annem, "Salı sallanır" diye yeni bir işe başlamazdı hiç, babannem itiraz ederdi gerçi, "Uydurma, Salı Salihler günüdür..." diye:)