Özqü'nün Kaleminden..

• Konbuyu başlatan dideM
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde dideM tarafından oluşturulan Özqü'nün Kaleminden.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,540 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Özqü'nün Kaleminden..
Konbuyu başlatan dideM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan prenses35
D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sayfa üyemizin isteği doğrultusunda açılmıştır.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

Ö

Özqü

Kullanıcı
22 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
Adana
Bugün aynaya baktım gözlerim dikkatimi çekti onlar gülmüyorlardı artık!
Hüzünle acıyla bakıyorlardı etrafa. Bir kere daha canım acıdı her gecen gün erimişİm onu görüyordum şimdi! ağlamak istedim..akmadı o hüzünlü gözlerimden yaş.Aynada bu sefer kalbime baktm aslnda var olduguunu zannettğm o kalbe.. ama oda coktan bnı terkedip gtmişti.herks gbi oda bnı yapayalnz bırakmstı .nereye gitsem yalnzlık benim tek kavalyem oldu.o tuttu elimden o sildi ruhumdakı karanlığı.gitmk istesem o durdururdu o üzülrdü bnm içn.
Bir gÜn geldi yine aynaya baktm Baktm ve gördklrm kanımı dondrdu.Yok görmedklrm mı deseydm acaba:S cnkü orda bn hcbırsy görmÜordm .Yok olmUştm.Aslnda bn coktan ölmştm ve bunu sadece bn bilmiyordm... [Özqü ]

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bunu ilk okudugumda da yorumumu yabmışdım ztn :)
cok hoş olmuş hayatım.. emeğine sağlık..

Y

yigitce

Kullanıcı
23 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
yigitce2007.spaces.live.com
hem paylasilan yazidan hemde yorumlarda ilginc bir harf yutma yarisi var sanki...
yada adi her neyse...
bu elestirimi dikkate alin,cünki sunumun ciddiyeti yoruma da yansir...
basarilar...

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
güzel olmus ama noktalama işaretlerine biraz daha önem vererek yazarsan seviniriz hem daha akıcı hale getiriyor noktala işaretleri.  ;)