özledim diyenlere serbest kürsü?

• Konbuyu başlatan berrak
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Edebiyat kategorisinde berrak tarafından oluşturulan özledim diyenlere serbest kürsü? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,137 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Edebiyat
Konu Başlığı özledim diyenlere serbest kürsü?
Konbuyu başlatan berrak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eniseoz
E

evindelisi14

Kullanıcı
20 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Hıçkıra hıçkıra ağlamak kimi zaman
Kimi zaman pencereyi açıp haykırmak adını gök yüzüne
Hayaliyle uyumak bazen yada uykusuzluk
Yürekte oluşuyla mekanda olmayışın çatışması
Özlemek ! aşk adına çeklien en kutsal acı

E

evindelisi14

Kullanıcı
20 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
sis_lekesi' Alıntı:
msjların hepsi görünmüyor bende o yzden tekrar yazdım..tşk.ederim flamingo...sadece hyatta farklı sıkıntılar var,hayat aşk üzerine kurulu değil bunu anlatmaya çalıştım...seviyorum seciliyorum aldatmıyorum aldatılmıyorum,güveniyorum güveniliyorum..aşk bu olmalı bence ::)
Herşey güzel kesinlikle katılıyorumda aşk o değil aslında yani güveniyorum güveniliyorum gibi meseleler değil.Bu çıkar ilişkisi hani sen seversen bende severim tarzı konuşuyorsun ki aşk çok farklı bişi.Neden seviyorsun sorusuna yanıt bulamamak aşk.Seviyor,aldatmıyor,güveniyor bunların hepsi bi neden.Eğer aşık olduğunu düşündüğün kişi canını yakamıyorsa bilerek yada bilmeyerek herhangi birinden farksızdır zaten.Çünkü aşk yanmaktan memnun olmaktır.Acı gelecekse ondan gelsindir.

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
evindelisi14' Alıntı:
sis_lekesi' Alıntı:
msjların hepsi görünmüyor bende o yzden tekrar yazdım..tşk.ederim flamingo...sadece hyatta farklı sıkıntılar var,hayat aşk üzerine kurulu değil bunu anlatmaya çalıştım...seviyorum seciliyorum aldatmıyorum aldatılmıyorum,güveniyorum güveniliyorum..aşk bu olmalı bence ::)
Herşey güzel kesinlikle katılıyorumda aşk o değil aslında yani güveniyorum güveniliyorum gibi meseleler değil.Bu çıkar ilişkisi hani sen seversen bende severim tarzı konuşuyorsun ki aşk çok farklı bişi.Neden seviyorsun sorusuna yanıt bulamamak aşk.Seviyor,aldatmıyor,güveniyor bunların hepsi bi neden.Eğer aşık olduğunu düşündüğün kişi canını yakamıyorsa bilerek yada bilmeyerek herhangi birinden farksızdır zaten.Çünkü aşk yanmaktan memnun olmaktır.Acı gelecekse ondan gelsindir.
O0