Özgür Şahin

• Konbuyu başlatan Zynep
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde Zynep tarafından oluşturulan Özgür Şahin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 54,283 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı Özgür Şahin
Konbuyu başlatan Zynep
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
Gemilerimi yakmışlardı. VE ben bu hayata daha çok tutundum.

yaaa insan gurur duyuyor üyesi olduğu bir sitenin kurucusunu yakından tanıyınca ....zynep çok teşekkürler bizlere özgürü tanıma imkanı sunduğun için ve özgür sanada çok teşekkürler bizleri burada böylesine güvenilir sıcak açık dostça bir sitede birleştirmeyi başardığın için... keşke her insan böyle azimli başarılı ve şanslı olsa? başarılarının devam etmesi dileklerimle....

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Zeynep'çim Özgür'ü biraz daha tanımamızı sağladığın için teşekkürler.
Özgür bu başarılarına ilk önce kendisi inandı ve sonrada bizi inandırdı. Ve ve ve bugünlerde de büyük başarılara imza atmakta.
.... ki bu başarılarının kat be kat büyüklerini başaracak kendisi gibi buna ben de eminim.
Kendisi gelecek yıllarda hangi tarihte ne yapacağını, nerede bulunacağını ve nelerle meşgul olacağının planlarını çoktan yaptı bile.
Bizlere/bana öğrettiğin her şey için teşekkürler.

Tebrikler ÖZGÜR ŞAHİN  ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kendisi gelecek yıllarda hangi tarihte ne yapacağını, nerede bulunacağını ve nelerle meşgul olacağının planlarını çoktan yaptı bile.
Bu çok önemli zaten. Kişi eğer yaşamını planlar, ve hedeflerini belirlerse, ve bu hedeflerine ulaşmak konusunda disiplini elden bırakmazsa başarının anahtarı cebinden hiç eksik olmaz.

Ç

çiLingiR

Kullanıcı
13 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbuL
çok memnun oldum özgür bey sizi tanımaktan..

zynep sanada paylaşımın için teşekkürler.bir kişilik ancak bu kadar güzel bir şekilde önümüze konulurdu..

E

eftelya

Kullanıcı
20 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
tanıtım için çok teşekkür ederiz Zynep... Özgür Şahin 'i şahsen tanıymıyorum ama üniversitede düzenlediği organizasyonlara katıldım ve gerçekten çok başarılı organizasyonlardı... ayrıca bu siteyi kurduğu için kendisine teşekkür ediyoruz... başarılarında muvaffakiyetler  diliyoruz....Allah daim etsin... :) :)

O

onurlu yaşam

Kullanıcı
28 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
:)sn.Özgür Şahin ,bu güzel  sitenin kurucusu olduğunuz için ,başarılarınız için tebrikler. Daha çok şeyler başaracağınıza inanıyorum.  :)

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
teşekkürler Zeynep, Özgür'ün hikayesini anlattığın için.
Başarılarının her daim devamını diliyorum
Kişisel gelişim yolunda örnek alınması gereken biri

J

Jazira

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Zynep çok tşkler canım bu güzel paylaşımda bulunduğun ve özgür'ü bize yakından tanıttıgın için :)

Ayrıca bu değerli insanı yakından tanıma şerefine nail oldğum için çok şanslıyım :) 
Ve kendıne olan özgüveni benı hep çekmiştir..
Başarılı ve bu uğurda olan inancı..
Tşkler Özgür ve Tşkler Zynep

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Evet özgür, hayata nasıl tutunduğunu azmini ve hırsını anlamamk mümkün değil; yolun açık olsun demiyorum, zaten açık daha da aydınlık olsun başarılarının devamını diliyorum :alkis
Zeynep sanada Özgür' tanıma fırsatı veren yazın için teşekkür ediyorum çok güzel bir anlatım olmuş O0

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bu tanıtım yazısı nedeniyle bana teşekkür edenlere, ben de teşekkür ederim.
Ama asıl teşekkür Özgür'e, bana bu kadar çok teşekkür alma fırsatı verdiği için :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Zynep' Alıntı:
Bu tanıtım yazısı nedeniyle bana teşekkür edenlere, ben de teşekkür ederim.
Ama asıl teşekkür Özgür'e, bana bu kadar çok teşekkür alma fırsatı verdiği için :)
Sen biliyorsun beni. Böyle şeylere ne kadar mahçup duruma düştüğümü ve sevmediğimi...
Seni yemek lazım ;) Tatlı şey!...

kemal_zengin

kemal_zengin

Kullanıcı
7 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Malatya
basarınızdan dolayı kutlarım özgur bey basarılarınızın devamını  diliyorum
zeynep paylasımın için ve özgur sahini bize tanıttığın için teskkurler...

sarıkız_0076

sarıkız_0076

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
başarılı insan aklını daima kullanan insandır.

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
bize örnek olması açısından bu güzel paylaşım için teşekkürler
site sahibimizide tebrikler başarılarının devamını diliyorum darısı başımıza

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
paylaşımın için teşekkürler Zynep..
Özgür tanımak adına sürekli yakından takip ettiğim insandır ve saygı ile elini sıkmak isterim..
gözlerindeki pırıltı hiç kaybolmasın dilerim...
Tüm emeklerinbaşarı ile noktalansın Özgür..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crnkcclr' Alıntı:
paylaşımın için teşekkürler Zynep..
Özgür tanımak adına sürekli yakından takip ettiğim insandır ve saygı ile elini sıkmak isterim..
gözlerindeki pırıltı hiç kaybolmasın dilerim...
Tüm emeklerinbaşarı ile noktalansın Özgür..
Bizlerden epey genç olan birisine bu şekilde saygı duyulması, ki bunu haketmiştir, kendisi adına beni gerçekten çok gururlandırıyor.
Dileklerinizin tümüne gözlerim mutlulukla yaşararak katılıyorum.

M

merviş

Kullanıcı
30 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
afyon
Özgür başarılarının devamını dilerim.zynep gerçekten çok iyi gözlemciymişsin :)

R

rlxmntn

Kullanıcı
16 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
ısparta
yokuluğun başarıya götürdüğüne inanan birisiyim. benim hayatımda yok olan birşey yoktu. belki iyi veya kötü herşey sahiptim.. Ama zaman geçtikce hayatımda sahip olmadığım şeylerin farkına vardım. ve kendimde fark oluşturmaya başladım. başkaları gibi düşünmüyor başkaları gibi davranmıyor, başkaları gibi tepki vermiyordum. şuan da beni başarıya ulaştıracak yokluk, ruh eşim. ruh eşim olmadığı için onu aramak için başarıya muhtacım. başkalarından farklı olma istegim beni başarıya götürecegine inanıyorum ve bu inancımın meyvelerini almaya başladığımı rahatlıkla söyliyebilirim.