Oyuncak Bebekler

• Konbuyu başlatan Kristal
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde Kristal tarafından oluşturulan Oyuncak Bebekler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,245 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Oyuncak Bebekler
Konbuyu başlatan Kristal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan su perisi
K

Kristal

İskoçyalı bir kadının evde el yapımı olarak ürettiği bebekler, görenleri şaşırtıyor.
‘Yeniden doğan bebekler’ serisinin yaratıcısı, sanatçı Deborah King’in İskoçya’daki evinde yaptığı oyuncak bebekler, gözleri, yüzü, elleri ve giysileri ile gerçek bir bebekten ayırt edilemiyor.
‘Yeniden doğan bebekler’, çok dikkatli bir şekilde bir el sanatı ile plastikten üretiliyor. Sanatçının online olarak kurduğu ekip, bebeklerin yaratılmasına yardım ediyor. Farklı boyalarla cilt renkelerinin belirlenmesi ya da yün gibi bir malzeme ile saçlarının yapılması gibi…
Sizce de gerçek bir bebek kadar şirin değiller mi?

alıntı...

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
çok şaşırdım gerçekten.. gerçek bebişlerden daha anlamlı bakışları olmuş..
tebrik ederim...

kardelen5_9

kardelen5_9

Kullanıcı
9 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
inanmıyorum çokk şaşırdım gerçek gibi :eek: :eek:

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ayy dün gazetede gördüm bu resimleri.
Gerçek gibi ya gözleri falan çok ilginç.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bakın şimdi aklıma ne geldi... :):)

Malum Kıbrıs Barış Harekatından sonra, Kıbrıs'a ilk çıkartma yapanlardan biriside annemdir, tabi turistik bir turla.:)
O kadar beğenmiş ki, biz yaz tatillerini bu şirin yerde geçirmeye başladık. Ben daha ufağım o zamanlar ve bizim memlekette ithal mallar bu kadar ayağa düşmediği için, orada gördüğümüz her Avrupa malına ilgimiz çok büyük.
Bergusa isimli bebeklerin ilk çıktığı dönemler. Hiç abartmıyorum, bebeğim şu anda kullanmadığım evimin deposunda, bir gün sizlere resmini yollarım çekip, gerçek bebekten ayırdetmek imkansız.
Türkiye'ye dönerken, havaalanında bebeğim kucağımda, zıp zıp zıplıyorum:)
Tuvalete girdim, ama bebeğimi benle beraber içeri sokmadım, kapının önüne bıraktım. Nasılsa annem göz kulak olur diye!
Dışardan bir hanım çığlığı duydum;
"Allahım nasıl anneler var yaaa?? Bebeğini taşların üstüne yatırıp tuvalete girmek nasıl bir anneliktir?"
Sesi duydum ama üzerime alınmadığım gibi, o yaşlarımda bile o kadar çok düşkünümki bebeklere, aklımca bende lanetledim yani bu anneyi!
Dışarı çıktım, bebeğimi kucağıma aldım ve aynı kadın sesi bu sefer daha kuvvetli ama daha şaşkın adeta inledi!;
"Bu ne yaaa, bu yaşta bebek mi doğurdun sen? Eh bu yaşta bebek doğuran bebeğini tuvalet kapısınada bırakır, cami kapısınada!!!!"
demesiyle...
Annem el koydu tabi konuya;
"Hanım hanım ne diyosun sen? O daha benim bebeğim (benim için), kucağındakide oyuncak!"

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
;D ;D ;D zeynep süperdi hikaye yaa... ayrıca bebekler süper hatta son resimdeki bebegin burnu bile akmısya :eek: :eek:

C

candybaby

Kullanıcı
3 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
;D zeynep harika bir anı... paylaşınım için çok teşekkürlerrrr.... ;D ;D ;D