Oyun : Üsteki üyeyi nasıl bilirsiniz?

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Odası kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Oyun : Üsteki üyeyi nasıl bilirsiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,591 kez görüntülenmiş, 496 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Odası
Konu Başlığı Oyun : Üsteki üyeyi nasıl bilirsiniz?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
B

Baldassare

Kullanıcı
1 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok sevimli ve kedi gibi komik olduğunu düşünüyorum.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Düşünceli çok saygılı ...  Onu çok seviyorum ama şımarmasın diye söylemiyorum...Amannn aramızda kalsın:)
Bu arada hemen belirteyim.! haber vermeden kayıplara karıştığı için haşmetlü Crt'yi meraklandıran sevgili kulum Türlker'i  affediyor bu  iyiliğimi de unutmamasını istiyorum:)

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Düşünceli çok saygılı ...  Onu çok seviyorum ama şımarmasın diye söylemiyorum...Amannn aramızda kalsın:)
Bu arada hemen belirteyim.! haber vermeden kayıplara karıştığı için haşmetlü Crt'yi meraklandıran sevgili kulum Türlker'i  affediyor bu  iyiliğimi de unutmamasını istiyorum:)

İstesemde haber veremezdim  :-\
Komşu olma ihtimalimizin yüksek olduğu biri  :)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Komşum Crt aç ve sususken buna dayanamam diyen ve bize koli koli yiyecek göndererek beni fazlaca maçup eden  iyi kalpli yüce insan:)
Ne demişler ev alma komşu al:)

D

deli

Kullanıcı
10 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
�stanbul
İşleride duyguları da yoğun şahsiyet,görevleride yoğun hem ablalaık hem annelik,teyzelik v.s :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ovvvvv böyle soru olmaz. Elbet iyi bilirim... Ve hala da deli olmadığı kanaatindeyim :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Saçma sapan bir dolu insana güvenmiş bir zavallı olduğunu söylemek için kahin olmaya gerek yok... E eylemden yola çıkarsak sonucu fazlasıyla hak ettiğini de söylemek mümkün vesselam. Oh olsun...

C

cantuuu

Kullanıcı
19 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bilmiyorum, yazdıklarını okuyorum henüz taşlar yerine oturmadı eğer bir düşünce belirirse illa ki yazarım.

Turtur ; o bir tane  ;) çok iyi bir arkadaş şimdi tatilde ama haberlerini vereyim çok iyi yakında burada olacak güzel paylaşımlarıyla yeniden bir çok arkadaşa yol gösterebilecek arkadaşım

CRT abla; işte onu çok iyi biliyorum. Bu sitenin bana kazandırdığı çok değerli bir büyüğüm. Yönlendirmeleriyle benim hayatıma değer kazandıran iyi bir dinleyici, oturup konuştuğunuz da sizi anlayabilecek, kibar, sıcak ve çok güzel yakından tanıma fırsatı bulduğum benim için özel insan CRT abla kıymetini bilin derim söylenecek çok söz var dahası bitmez ee o kısmını da siz tanıyıp görün derim  ;)

Deli arkadaşım ; bu aralar fazla muhabbet edemesek de her gün güzel günaydın mesajlarını yazabilecek kadar düşünceli ve çok konuşkan arkadaşım  :)

D

deli

Kullanıcı
10 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
�stanbul
Nedense bana önceki günlerden daha gizemli gelmeye başladı. Hani öyle ki ; hiç tanışmadan önce bile bu kadar gizemli değildi. :):)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul

Tuba...cingöz şirin mi şirin   tam da  tahmin ettiğim gibiydi...Onunla tanışmaksa ayrı bir zevkti..

Türker'e gelince ...Anıl askerde iken(garip bi' duyguydu ama) adeta onu oğlumuun yerine koydum ve çok seviyorum onu.. Ama çok özledik ..Artık tatilinin bitmesini dört gözle bekler olduk...

Mesut...  Sen de benim bir oğlum oldun ki...Artık kurtuluşun yok bittin sen:) istesende yanış yapamaz ,selamı sabahı kesemezsin...

Sevgili gençler... Aslında hiç birinizi ayırmak istemiyorum..
Hepiniz çok değerli, çok özel insanlarsınız ...
Sevgiler

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Üsteki üye yani Crt ,yani BEN...
Hayata dair çok şey öğrendim ...İnsanları tanıdıkça isyanlarımda oldu ,sevinçlerimde...
Zaman zaman değişmeyi düzene uymayı denedim ...
Baktım olmuyor başaramayacağım ...Boş ver Crt'de değişme olduğun gibi kall dedim:)
Hayatı dair öğrenmem gereken ('Riya'.! hariç)  çok şey var aslında...
    Neyse uzatmayalım ben buyum işte.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Akıllı bir o kadar saygılı benim için  oğlum Anıl kadar değelidir Mesut..Candır o can....Sevgiler sana:)))