Oyun Oyun : İçinden geçeni söyle

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Odası kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Oyun : İçinden geçeni söyle başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 380,949 kez görüntülenmiş, 1,901 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Odası
Konu Başlığı Oyun : İçinden geçeni söyle
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan deli
crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Geleceğe dair büyük planlarım var! Bağlama çalmayı bırakıp bende milyondolarlar çalacağım inşallah :)

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
İyi niyet barındıran kelimelerimi,anlamak istedikleri yere,sağa sola çeken  sorunlu insanlar
Böyle yapmasanız hayat ne kolay olurdu ::)

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Hep böyle yapıyorsunuz!Trabzon Spor'un fanatik taraftarlarını..İnadına FenerbahCHE

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
Ebru' Alıntı:
İyi niyet barındıran kelimelerimi,anlamak istedikleri yere,sağa sola çeken  sorunlu insanlar
Böyle yapmasanız hayat ne kolay olurdu ::)
Canım bir insan seni seviyorsa ne söylersen söyle seni doğru anlar, sevmiyorsa ne kadar doğru söylesende eğri anlar. Hayat çok güzel hak edene hak ettiği gibi davranmaya başlayınca HAYAT çok daha güzel oluyor hem de tadı başka çıkıyor.  ;)

DeryaDer

DeryaDer

Derya Karacan
Moderatör
22 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
28
www.deryakaracan.com
Bu sabah C.Sıtkı'nın sevdiğim şiirlerinden birinin sözlerinin ezberimden dilime düşen hafifliğiyle uyandım...

'Sende seyrediyorum denizlerin en mavisini...''

Mavi huzurdur, mavi deryaların adıdır, mavi okyanusların coşkusudur, mavi kayboluştur.

Bir anda hiç beklemediğimiz bir yer de iyi ki varsın dediklerimiz hayatımıza yerleşiverir.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Bazen hayat seni bulunduğun yerden alıp başka bir yere koyar ve derki buradan devam et.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Ne garip!Kazanmak,basarmak insanlara yetmiyor.illaki baskalarinin acilarini,basarisizliklarini gormek istiyorlar.iste bunun icindir yilginliga dusmeden basi dik gunese karsi olmek isteyisim...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
(Guya) Elitler arasinda Capulcu takilmakta ayri bir mutluluk veriyor insana

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
(Salon solcularının dikkatine)Aydınları korkak olan bir ülkenin zalimleri cüretkar olur.Haklıdan değilde güçlüden yana olanlar kaypak ve korkak olurlar.Güç merkezi değiştikçe döner sonunda fırıldak olurlar...

P

prenses35

Kullanıcı
23 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
36
İzmir
Annelerimiz iyiki varlar. O kıymetli kadınların kıymetini bilelim.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Önemli olan ruh güzelliği gönül zenginliğidir. Bırakın övünüp durmayı .Lütfen bu kadar görgüsüz olmayın...Üzülüyorum halinize !

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Crt derki :Allayip pullamaya,fazla abartmaya gerek yok sade yasayacaksin hayati!

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Memlekette neler oluyor, ne dolaplar dönüyor ilgilenmiyor,duymuyor,görmüyorum.Çok güzel bir duyguymuş düzene uymak bencilce yaşamak.Ben iyiyimya başkasından banane!Herkese tavsiye ederim...

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Hayattaki dengeyi iyi ayarlama gerek Suistimal edilmeyen iyi niyete pek rastlamadım.Yaptiğınız iyilikler genellikle size vefasizlik olarak geri döner...Bu gerçeği kabul edinizki fazla üzülmeyesiniz!.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Memleketim gibi darmadağınım içimden hiç bişey söylemek gelmedi.Barış ve huzurun gelmesi dileklerimle ..sevgiler