OSMANLI MSN(acaba bu siteye daa önce koyuldu mu bu resim)

• Konbuyu başlatan lysteel
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde lysteel tarafından oluşturulan OSMANLI MSN(acaba bu siteye daa önce koyuldu mu bu resim) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,879 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı OSMANLI MSN(acaba bu siteye daa önce koyuldu mu bu resim)
Konbuyu başlatan lysteel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan reddy_13
G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
orjinal bi fikir oldukça başarılı yapanında paylaşanında ellerine sağlık ben ilk defa gördüm  ;)

L

lysteel

5 mail gelmiş yaa acaba ne yollamışlardır...
kara murat falan atmıştır bence? "msne girince çaldır konuşalım kıymetlu hükümdarum" falan gibi bişidir.
aa yeni farkettim bizansı engellemiş yaw ;D ;D

B

bıldırcın

lysteel' Alıntı:
5 mail gelmiş yaa acaba ne yollamışlardır...
kara murat falan atmıştır bence? "msne girince çaldır konuşalım kıymetlu hükümdarum" falan gibi bişidir.
aa yeni farkettim bizansı engellemiş yaw ;D ;D
:D :D :D :D :D :D :D

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ayben' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Yav ben bunu ilk gördüğümde de aynı şeyi yaptım, şimdi yine yaptım:(
Msn listesinin altında daha kimler var acaba, diye çubuğu alta çekmeye çalıştım! Allahım ya ne şaşkınım bazan:) Ya da refleks mi oldu acaba?
;D

Ben ilk defa gördüm ama aynısını bende denedim ne bileyim belki onu da düşünmüşlerdir diye düşündüm ;)

Üçümüzde çok şaşkınız galiba  :D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
DileklerPerisi' Alıntı:
Ayben' Alıntı:
Zynep' Alıntı:
Msn listesinin altında daha kimler var acaba, diye çubuğu alta çekmeye çalıştım! Allahım ya ne şaşkınım bazan:) Ya da refleks mi oldu acaba?
;D

Ben ilk defa gördüm ama aynısını bende denedim ne bileyim belki onu da düşünmüşlerdir diye düşündüm ;)

Üçümüzde çok şaşkınız galiba  :D
En azından itiraf edebiliyoruz ;)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Zynep' Alıntı:
İnanırmısın bende öyle yaptım :) çubuğu aşağı cekmeye çalışıyom :))

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
çeribaşı(veziri pataklıyorum gelicem)

;D abi komedi yaa...number one... ;D lysteel  eline sağlık kardeşim..mükemmeldi  ;D

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
bu msn resminin devamı varmı acaba ? merak ettim doğrusu mailler kimden gelmiş adres defterinin altında daha kimler var  ;D ;D ;D

L

lysteel

bişi değil arkadaşlar, ilginiz için ben teşekkür ederim...
sonraki yıllarda feysbuk çıkıo msne olan rağbet azalıo...bakıo eski günler geride kaldı msne kimse girmio, ondan dolayı sultan mehmet bir fermanla( pdf formatındadır hala devlet arşivinde durmaktadır) msni yasaklıo  :p işte gözdecim bu yüzden bu fotonun devamı yok...

G

GÜLBANU

Kullanıcı
5 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
ya bende daha önce bu konuyu merak ediyodum çok sevindim teşekkürler emeğine sağlık ::)