Örümcek saçlarının arasında yumurtladı

• Konbuyu başlatan merto53
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde merto53 tarafından oluşturulan Örümcek saçlarının arasında yumurtladı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,568 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Örümcek saçlarının arasında yumurtladı
Konbuyu başlatan merto53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Batusch
M

merto53

Kullanıcı
27 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
1970'lerde saçları dimdik, yukarıya doğru kalıp gibi yaptırmak moda olmuş.Buna uymak için insanlar saçlarını yaptırıyor, haftalarca da yıkamıyorlarmış. Bir liseli kız, okulundaki en yüksek saç yarışmasını kazanmak için saçlarını bu şekilde yaptırmış. Eve dönerken saçları örümcek ağına takılmış ama farketmemiş. Okuldaki yarışmayı kazandıktan sonra saçlarını birkaç hafta daha yıkamamış ve bundan sonra olanlar olmuş.Kız önce bayılmış.Hastaneye kaldırmışlar, fakat maalesef kurtarılamamışlar. Doktorlar ölüm sebebini anlamak için otopsi yaparlarken kızın saçlarını aralayınca morgu binlerce örümcek basmış. Meğerse kızın takıldığı ağdaki örümcek, kafasının içine yumurtlamış ve o örümcekler sonraki birkaç haftada kızın kafa derisini kemirip beynine girmişler. Bu olaydan sonra Amerika'da saçlarını öyle havaya doğru yapmak yasaklanmış.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Teşekkürler paylaşım için..İlginç bişey daha öğrendim...

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
İnanma noktasındaydım,film falan deyince,tavayıda yeyince kablolar yandı,sersemledim  :D yapma böyle ani ciddi espriler :)

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
İyi ki ormana falan girmemiş..

morkiz

morkiz

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
hiç mi hissetmemiş kafasında olup itenleri  :eek: ???

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Şaçlarını dik yapmayı seven bir arkadaşım var hemen ona müjdeleyim

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Gerçekten kişiliğimi geliştiricek bir konu başlığı olmuş.
Bir yaşına giren arkadaşıma nice yaşlara diyorum :d

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Ee her şeyin bir bedeli var .. bunun bedeli ağır olmuş  ::)