Orada olmak istermisiniz!!!!

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Orada olmak istermisiniz!!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,918 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı Orada olmak istermisiniz!!!!
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M
T

tnctrkcell

kadir le orada olmak isterdim evet.tam o eğilmiş uçurumdan aşağı bakarken ona yanlışlıkla dokunmayı ah ahhh..

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
tnctrkcell' Alıntı:
kadir le orada olmak isterdim evet.tam o eğilmiş uçurumdan aşağı bakarken ona yanlışlıkla dokunmayı ah ahhh..
Bak sen, arkadaşını ne kadar da çok seviyormuş:) oda derseki anca beraber kanca beraber diye tutarsa elinden  :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sondan ikinci resimdeki kollarını açıp hava yapmış adamı ayagımın ucu ile itmek  :D hava atmak nasıl olur arkasından bakmak isterdim.. :D

B

Bülent

su perisi' Alıntı:
Sondan ikinci resimdeki kollarını açıp hava yapmış adamı ayagımın ucu ile itmek  :D hava atmak nasıl olur arkasından bakmak isterdim.. :D
Sana yapılmasını istemediğini niye başkasına yapmak istiyorsun sen bakayım?!  :p

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bülent' Alıntı:
su perisi' Alıntı:
Sana yapılmasını istemediğini niye başkasına yapmak istiyorsun sen bakayım?!   :p

Ben şaka yapmıştım ama :D hem düşününce hiçde fena degil:) adrenalini her zaman sevmişimdir,özellikle paraşütle atlamayı hep hayal etmişimdir:) tabi hayalde kaldıgı sürecede güzeldir... :D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
SUNFLOWERS' Alıntı:
Çok sadistsin Su perisi :D :) :-\
ama ne yapayım,hava atıyordu  :( sanki biz bakamayız,hatta ordan aşagıya atlayabilirim ki  ??? (paraşütüm olursa tabi)    :D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İSTERDİM...:)
2.resimde belli baba kız. Baba çocuğunu tehlikeye atar mı? Atmaz!
Demek ki burada bir hile var:)
O halde neden bu güzel tabloda olmayayım ki? :D

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
çok harika bu resimler su perisi... :)

tabiki bende oraya gitmek istiyorum şimdi :)...

T

tnctrkcell

Ben şaka yapmıştım ama  hem düşününce hiçde fena degil:) adrenalini her zaman sevmişimdir,özellikle paraşütle atlamayı hep hayal etmişimdir:) tabi hayalde kaldıgı sürecede güzeldir...
kesinlikle katılmıyorum..hayallerin gerçek olması çok daha güzeldir bende paraşütle atlamak istiyorum ama atlayacağim bir gün buna tüm kalbimle inanıyorum ;D

R

rufete

Kullanıcı
15 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
trabzon
(Sana yapılmasını istemediğini niye başkasına yapmak istiyorsun sen bakayım?!  )
kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkasına yap acayip zevkli oluyor ::)

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
ben biricik aşkım aslı ile giderim
oraya
yaa
çok eğlenceli olur

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Sondan üçüncü resimdeki fotoğraf çeken , oldukça cesaretliymişşş .Allahım bu sefer düşürme söz bir daha olmayacak ,girmem söz  diye dua ede ede girer sonra aynı duayı tekrarlayarak yine girerdim . Aynı Ege'de söz bir daha açılmayacağım , köpekbalığı çıkmasın yoluma diyerek sonra bir daha sonra bir daha açıldığım gibi . :D :D ;)