OKUMADAN GEÇMEYİN LÜTFEN ÖNEMLİ!!!

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan OKUMADAN GEÇMEYİN LÜTFEN ÖNEMLİ!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,976 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı OKUMADAN GEÇMEYİN LÜTFEN ÖNEMLİ!!!
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan buLut
B

bıldırcın

BU REZİL VİDEOYU KALDIRABİLİRSİNİZ!!
Yapacağınız hemen videoyu youtube'ta açıp altında olan flag'a basın sonra "hateful or abusive content" ve ardından "promotes" le başlayan seçenekten sonra aşağıdaki kutucuktan "etnica orijin"'i tıklayın 30 flag alan kaldırılıyor 3 kez videosu kaldırılan hesap siliniyor.Atatürk gençliği bu rezilliğe dur diyelim lütfen!!!
videonun linki;    http://www.youtube.com/watch?v=1pQUdGfbpJ0
lütfen bakın ve önemseyin şayet ben tahammül edemiyorum bu duruma,böyle rezilliklere müsade etmeyelim.Bu konuyu sizlerle paylaşmak istedim umarım kural ihlali yapmıyorumdur...

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Duyarlılığınız için Tskkr ederim

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
:mad: :mad: bende cok sinir oldum yane diyecek söz bulamıyorum

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
evt bu konuda gercektn oylarımızı vermemiz gerekiyor, ltfen herkes o aşamaları yapsın..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Doğrusunu söylemek gerekirse, ben video altında ki yorumlarda, doğru olan bir şeyi savunurken neden hep küfrettiğimize de kızıyorum. Elbette bu video kabul edilebilecek bir şey değil ve ben de gerekeni yaptım. Duyarlığınız için teşekkürler. Ancak o küfürlerde bizim farklı tanınmamıza neden oluyor. Sonuçta adamların tahrik amaçlarından biriside bu.:(

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
:mad: :mad: acayip sinir oldum ya gerekeni yapalım arkadaşlar duyarsız kalmayalım tşk bıldırcın haberdar ettiğin için

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Dikkat ettiyseniz bu videoya yapılan yorumlar 1000in üzerinde ve şöyle bir de incelemeye kalkacak olursak yorumların çoğu biz taraflı.Ben bu videoya daha önce de flag vermiştim hala kaldırılmadığına göre 30 tane flag alan videonun kaldırıldığını pek sanmıyorum bu kadar yorumu yapanlsr flag vermeden ayrılmadılar herhalde.
Ayrıca bu videoyu gönderen kişinin bize hakareti tek bu video ile de sınırlı değil ne diyeyim sadece konuşurlar.Bir iki tane kendini bilmezin yaptığı bu tür eylemler hiç kuşkusuz laftan ibaret kalacaktır. ATA'nın büyüklüğünü kimseyle tartışacak değiliz . Bunları yapanlara aciz insanlar deyip geçmek en doğrusu bence.

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
inanın çok çok etkilendim sadece bundan değil diğerlerini izeyincede inanın kendimi çok kötü hissettim  :'( :'(

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Kendinizi kötü hissetmemelisiniz.. Yoksa amaçlarına ulaşmış olurlar.. Atatürk'ün büyüklüğünü 3-5 tane kendini bilmez karalıyamaz..

A

altyy

Kullanıcı
31 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
fikir ayrılıkları olacaktabiki ama saygı çerçevesindee olmaz böle bişi  :mad:

P

Paradoks

BENDE NEDEN ACILMIYOR SAYFA... + YOUTUBE MAHKEME KARARI İLE ERİSİM ENGELLENMİS..

B

bıldırcın

youtube'a engel koyunca bu tür hakaretler son bulmayacak.
Engel youtube değil bize sanki biz o videoları izlemeyince sorun hallolacak mı anlamadım...

EmSaL

EmSaL

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
bıldırcın' Alıntı:
Engel youtube değil bize sanki biz o videoları izlemeyince sorun hallolacak mı anlamadım...

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
bıldırcın' Alıntı:
Bizlere yapılan hakareti yine bize göstermemiş olacaklar.. Tek yaptıkları bu..