Network Marketing Sistem

• Konbuyu başlatan Net-Gelirim
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Net-Gelirim tarafından oluşturulan Network Marketing Sistem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,418 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı Network Marketing Sistem
Konbuyu başlatan Net-Gelirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GuBLaN
N

Net-Gelirim

Kullanıcı
18 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
www.net-gelirim.com
Henüz bu sistemle yeni tanışmama rağmen büyük bir aşama kadettiğimi düşünüyorum. Emeğinizin karşılığını tam olarak veren ve geleceğinize yatırım yapabileceğiniz bir sistem Network Marketing

Herhangi başka bir işte çalışıyor olmanız bu sistemi uygulayarak para kazanmanıza kesinlikle mani değil. Bende bir bilgisayar firmasında çalışıyorum zaten ama aynı zamanda da Network Marketing Sistemi sayesinde geleceğime yatırım yapabiiyorum. Hepinizi bu sistemle tanışmaya davet ediyorum.

Hayalleriniz bir tercih kadar yakınınızda.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Aramıza hoşgeldiniz.
Mesleğinize saygımız sonsuz. Sizden ricam sadece mesleğinizi tanıtmanızdır. Üyelerimize iş olanağı vaadeden tüm mesajlar ve adresler Site Kuralları gereğince Yönetim tarafından silinecektir.
KG Sitesi hiç bir konuda hiç kimseye, hiç bir kuruma referans olmamaktadır.
Teşekkürlerimizle.
KG Yönetim Adına
Admin

T

tolgaist

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Network marketing adı verilen sistem Amerikada zamanında sıkça kullanılan satışçıların önce en yakınlarına daha sonra müşterilerinde kendi yakınlarına satmalarıyla alakalı diye biliyorum. Bir çeşit titan gibi. Bazen güzel olsa da bazen kötü sonuçlar doğurabilir. Ne alıp satıldığına dikkat etmek gereklidir.

E

elegance35

Kullanıcı
1 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
İnsanların %90 ı fikir yürütür %10 bilgiyle konuşurlar..Network marketing hakkında da durum böyle tabi..Lütfen bilgi sahibi olunuz..

T

tolgaist

Kullanıcı
12 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
İnsanların yüzde 90 ı başkalarını eleştirir, yüzde 10 u adam gibi cevap yazar.

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Network Marketing Sistem son yıllarda şirketlerin ürün satışlarını arttırmak için şirketlerin kullanmaya başladığı etkili bir pazarlama ve kazanç sistemidir. Dilimize "çok katmanlı pazarlama sistemi" olarak da çevrilebilir. Bigisayar ağına(Network) benzerliğinden dolayı bu ismi almıştır. Network marketing bilgisayar ağı ya da bilgisayar-internet ile alakalı bir pazarlama değildir. Tarihçesi 1950lere dayanan bu sistemi kullanan şirketlerin başında ''........ ''gibi yabancı şirketler, ülkemizden de'' ...........''geliyor. Bu şirketler büyük olmalarını ve itibarını bu sisteme borçludur. Network marketing sistemlerde şirketler müşterilerinin de para kazanmasını ve dolayısıyla da kendi kazançlarının artmasını hedeflemektedirler. Network marketing sistemde yayılım muhteşemdir. 5 katılımcı bile bulmanız sizin adınıza çalışacak 5 + 1(siz) kişi demektir. Sonuçta alt grubunuz büyüyecek, bu grubun gücünü kullanıyor olacaksınız. Network marketing şirketleri reklam yapmaz, ancak ürünleri son derece kaliteli olmak zorundadır. Çünkü bu şirketler üyeleri ile büyür, üyeler de kendi çevrelerine ürünleri önererek tanıtımını yapar. Network Marketing sistemi tercih eden şirketler en iyi reklamın tavsiye olduğunun bilincindedirler.
Sadece wellness sektöründe yılda 200 milyar $ ciro dönmektedir. 2010 yılında bu rakamın 1 trilyon $ ı bulacağı tahmin ediliyor, istatistikler de bunu doğrular nitelikte. Wellness şirketlerinden farklı olarak temizlik, gıda, giyim, elektronik gibi sektörler de bu sistemi benimsemeye başlamışlardır. Üniversitelerde ders olarak verilmesi, finans uzmanlarının bu sektörde büyük gelecek görmesi daha da cazip kılmaktadır. Dil, din ırk, cinsiyet, meslek ayrımı yapmaksızın büyüyen ekipler bu pastadan paylarını alırlar. Sıradan insanlara sıradışı kazanç imkanı veren bir sistemdir. Tek başına mümkün olmayan iş hacmi network marketing sistem ile mümkündür. 1 kişinin %100 çabası yerine 100 kişinin %1 lik çabası. Enerji ve zaman kaybını engeller.

Network marketing sistemde çalışmak her kişiye uygundur; çalışan, emekli, öğrenci, ev hanımı vb... Network marketing ile uğraşmak günlük işlerinizi aksatmaz, istediğiniz kadar çalışırsınız, evde ek iş yapabilir, kendi patronunuz olabilirsiniz. Çalışma saatleri bağlayıcı değildir, kazancınız aktif olmanıza bağlı olarak artar. Size hayallerinizi gerçekleştirme şansını verir. Artık hayallerinizi çöpe atmayın. İşini ciddi yapanlar her işte olduğu gibi network marketing sistemde  de üstün başarı gösterir hem de beklentinin üzerinde geliri olur. Ek iş olarak başlamış ancak gelirini yüksek bulduğu için tüm eforunu bu işe yönlendirenler hatta işyerlerini tasviye ederek bu işi yapan işadamları vardır.

500 000 000 kişinin çok çok üzerinde network çalışanı var, bunların;
%20'si  12bin $,
%6'sı  50bin-100bin $ arası,
%3'ü  100 000$ üzerinda bir kazanca sahip,
5 000 000 kişi şimdiden dolar milyoneri."

Alıntıdır...

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
network marketing sistem bir piramit gibidir..

E

escin

Kullanıcı
8 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Manisa
Özellikle kriz denilen ama bence değişim olan şu dönemde network marketing gerçekten insanlara yardımcı olabiliyor. sadece ev hanımlarının günlerde yaptığı bir iş değildir network marketing. eğer biraz araştırılırsa dünyada hatırı sayılır birçok şirketin bu yöntemi kullanmaya başladığını görebilirsiniz. mesleğiniz ne olursa olsun yapabileceğiniz , ihtiyacınız kadar para kazanabileceğiniz ve sadece insan ilişkilerinizi kullanacağınız bir iş bence. Ancak insanlar elbette her işte olduğu gibi bunda da üçkağıt yaparak lekeliyorlar. Etrafınıza ii bakın ve fırsatları görmeye çalışın. Önyargı başarının düşmanıdır. ;)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ben girdim sistemin içine ve araştırdım biraz.
Slogan "farklı olmak, fark yaratmak" genellikle.
Sunumlar son derece cazip, sanıyorsunuz ki sisteme girdiğiniz andan en çok 1 yıl sonra zenginsiniz.
Çünkü gösterilen, tanıtılan örnekler bu kişiler.
Ssitem tanıttığınız ürünlerde size belli bir indirim yapmakta ve sattığınız her ürün için kar payından belli bir rakamı banka hesabınıza yatırmakta.
Ve üye olmasını sağladığınız her kişi sizin lehinize bir avantaj.
Ceren'in açıklamaları bu konuda kaynaktır.
Gerçektende gün içi aktivitelerinize sekte vurmayan bir kazanç yöntemidir.
Ancak bu kadar hayal ve umut tacirliği yapmanın anlamı yoktur, ilk girişte sizlere sunulanlar elbette cazip örneklerdir, ama sanmayın ki, bu sisteme dahil olduğunuz anda hesabınıza para akmaya başlayacak.
Sadece bir ek gelire sahip olacaksınız, ama bu gelirin size yaşamda sağlayacağı avantajların sınırsız olduğunu düşünmeyin.
Zararı olmayan ama kazancın net olmadığı, kısaca sadece ek gelir sağladığı bir sistem.

E

elegance35

Kullanıcı
1 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Var olan gerçekler değişmez gerçekler değildir..Dünyanın en adil sistemi ağ pazarlama..

E

elegance35

Kullanıcı
1 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Ben size katılmıyorum Zeynep hanım..Network marketing sistemine girmişsini sanırım sizde..Başlayan insanların 3 te 2 si bu işe devam etmezler..Çünkü yeterince sebepleri yoktur onları motive decek amaçları yoktur..Bu iş sadece ek gelir iş değil..Ben 200 bin doların üzerinde aylık kazancı olan insanlar tanıdım..

Hayatınızda fark yaratacak olan nedir ? Bunlar bu sisteme girmek için sebebler..Tabiki herkesin bambaşka bir öncelikli motivasyon etkeni olabiliyor..Benim bu işi yapmamdaki öncelikli motivasyon etkenim bağımsızçalışma öneğin..

Ek Gelir
Maddi Özgürlük
Kendi İşine Sahip Olmak
Daha Fazla Boş Zaman
Bireysel Gelişim
Başkalarına Yardım Etmek
Yeni İnsanlarla Tanışmak
Güzel bir Emeklilik
Miras Bırakmak
Daha Lüx bir Yaşam

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
elegance35' Alıntı:
Ben size katılmıyorum Zeynep hanım..Network marketing sistemine girmişsini sanırım sizde..Başlayan insanların 3 te 2 si bu işe devam etmezler..Çünkü yeterince sebepleri yoktur onları motive decek amaçları yoktur..Bu iş sadece ek gelir iş değil..Ben 200 bin doların üzerinde aylık kazancı olan insanlar tanıdım..

Hayatınızda fark yaratacak olan nedir ? Bunlar bu sisteme girmek için sebebler..Tabiki herkesin bambaşka bir öncelikli motivasyon etkeni olabiliyor..Benim bu işi yapmamdaki öncelikli motivasyon etkenim bağımsızçalışma öneğin..

Ek Gelir
Maddi Özgürlük
Kendi İşine Sahip Olmak
Daha Fazla Boş Zaman
Bireysel Gelişim
Başkalarına Yardım Etmek
Yeni İnsanlarla Tanışmak
Güzel bir Emeklilik
Miras Bırakmak
Daha Lüx bir Yaşam

Sizde listenin başına "ek gelir" yazmışsınız zaten. Kendi işine sahip olmak kısmına gelince, kusura bakmayın ama üretilen bir ürünü pazarlamak, nasıl insanın kendi işi olarak kabul edilebilir, bu kısımda tereddütte kaldım ben biraz?
Başkalarına yardım etmek derken anlatmak istediğiniz, başka kişileri ağa dahil ederek iş olanağı sunmaksa, bir önceki yorumumda buna değinmiştim; sisteme kattığınız her kişi sizin daha fazla kazanmanıza yardımcı olacağı için, bu düşüncenin aslında "kendine kazanç sağlamak" şeklinde kabul edilebileceğini anımsatırım. Bence yani.
Yeni insanlarla tanışmak ise sanırım sisteme dahil olan kişilerle birlikte seminerlere katılmak. İnsanlar sosyal olabildikleri ölçüde yeni insanlarla tanışabilme fırsatlarını zaten kendileri yaratabilirler sanırım?
Güzel bir emeklilik konusunda bizleri biraz daha aydınlatabilirseniz kendi adıma sevinirim.
Lüks bir yaşam demişsiniz ancak benim bu sistemde çalışan arkadaşlarımdan gözlemlediğim kadarıyla, hiç birisi bir eli yağda bir eli balda, havuzlu villalarda yaşayan, bu işten kazandıklarıyla 5 yıldızlı otellerde tatil yapabilme lüksüne falan sahip değiller? Elbette en tepede olan kişiler, sisteme dahil edebildikleri kişilerin çok olması nedeniyle bu avantajlardan yararlanabiliyorlar, buna karşı çıkmıyorum. Bu konuda bakınız; Ceren'in sunduğu piramit.
Elbette sisteminde karşısında değilim, özellikle seminerlerde "kişisel gelişim" "bireysel farklılık yaratma" konularının işlenmesinden, insanların motive edilmesinden hoşnutum ancak tanıtımın bu kadar göz boyayıcı bir şekilde yapılmasının altında yatan gerçeğin, aslında kendi kazancını yükseltmek amaçlı olduğunu bildiğim için, umut tacirliği yapmayın lütfen, şeklinde uyardım sadece.

T

tunc_kara

Kullanıcı
2 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Zeynep  hanım seviyeli ve dürüst yaklaşımınız için teşekkür ederim.Adı geçen sistem aslında tam olarak doğru yanlış kavramını neredeyse ortadan kaldırıyor çünkü siz sizinle alakalı yada alakasız gelen kişilere gelir gözüyle bakın yada bakmayın sizin için gelir olacaktır bu olay kişininnasıl baktığını önemsemez.Tanıtımda ise dediğiniz gibi iyi bir görüntü verilir zaten kimse işi kötü görünsün istemez ve başarabilene gayet açık deliller başaramayana ise sadece şaşalı görüntüler kalır saygılar

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Asla az zaman ayırarak bir yerlere gelinecek bir iş değil. Milyon dolarlar çok girişimci insanlar adına yazılmış gösterişli bölümleri sadece. Kendine güveniniz çok yerinde olmalı... yoksa sıkılır ve bir getirisi olmadığını düşünüp yarıda bırakırsınız. İşin tanımına bakılarak başlanancak bir iş değil, daha çok kendi dünyanızı yansıtmanız gereken bir iş. Aklınızı ve zamanınızı alacaktır emin olun, gerçekten ciddiye alırsanız da o paralar gerektiğinde elinize geçebilir... Saygılar..

B

benobu

Kullanıcı
13 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
samsun
internetteki  network marketinglere pek bir lafım yok. aslında varda. bunu daha sonra yazarım.

Ama siz altınıza birkaç kişi, onlar altına bir kişi alan hiçbir sisteme girmem. etrafımdakileri girdirtmem. hep anlatırım.

Bir ürün network marketingle bu sistemde çalışıyorsa. Bu sistemde sadece akıllılar para kazanır. o akıllılarda alt üyeye sahip olanlar. aptallara ise sömürülmek düşer. bu işin bir yanı.

Diğer yanı ise. bu sistemle satılan ürünlerin olması gerektiğinden daha pahalı oluşudur. örnek veriyorum. Bir çeşit reiki kolyesi satılıyor son günlerde. bayağıda bir revaçta. kolyenin satış fiyatı 200 dolar. şayet kişi bu kolyeden bir kişiye satarsa. 75 dolar kazanıyor. Onun tabi olduğu kişi 30 dolar, o kişininde tabi olduğu kişi 10 dolar kazanıyor. Şimdi basit bir hesap yapalım. 75+30+10=115 dolar aradaki bütün elemanlara gidiyor. yani kolyenin ederi 85 dolar aslında.

Network marketin sistemine girip satış yapanlara lafım yok. İsteyen istediği şekilde para kazanabilme lüksüne sahiptir. Ama olaki bu tarz sistemle ürün satan birinden asla ürün almayın. Heleki size bu tarz bir sistem anlatmaya başlayan birine direk "DUR" ben titan saadet zinciri sistemlere girmem" diyin. Bu tarz sistemler insanların dostluklarını kullanırlar. İş bitiminde dostunuzdan ve cebinizdeki paradan olmayın.

G

GuBLaN

Kullanıcı
14 Mar 2011
En iyi cevaplar
0
0
Çorum
benobu' Alıntı:
internetteki  network marketinglere pek bir lafım yok. aslında varda. bunu daha sonra yazarım.

Ama siz altınıza birkaç kişi, onlar altına bir kişi alan hiçbir sisteme girmem. etrafımdakileri girdirtmem. hep anlatırım.

Bir ürün network marketingle bu sistemde çalışıyorsa. Bu sistemde sadece akıllılar para kazanır. o akıllılarda alt üyeye sahip olanlar. aptallara ise sömürülmek düşer. bu işin bir yanı.

Diğer yanı ise. bu sistemle satılan ürünlerin olması gerektiğinden daha pahalı oluşudur. örnek veriyorum. Bir çeşit reiki kolyesi satılıyor son günlerde. bayağıda bir revaçta. kolyenin satış fiyatı 200 dolar. şayet kişi bu kolyeden bir kişiye satarsa. 75 dolar kazanıyor. Onun tabi olduğu kişi 30 dolar, o kişininde tabi olduğu kişi 10 dolar kazanıyor. Şimdi basit bir hesap yapalım. 75+30+10=115 dolar aradaki bütün elemanlara gidiyor. yani kolyenin ederi 85 dolar aslında.

Network marketin sistemine girip satış yapanlara lafım yok. İsteyen istediği şekilde para kazanabilme lüksüne sahiptir. Ama olaki bu tarz sistemle ürün satan birinden asla ürün almayın. Heleki size bu tarz bir sistem anlatmaya başlayan birine direk "DUR" ben titan saadet zinciri sistemlere girmem" diyin. Bu tarz sistemler insanların dostluklarını kullanırlar. İş bitiminde dostunuzdan ve cebinizdeki paradan olmayın.
benim bildiğim kadarıyla Network marketing sisteminde piyasada bulamayacağınız şeyler satılır. Benim bildiğim bir çok firma var bu işi yapan isim vermek istemiyorum. Benim bildiklerimi de gidip herhangi bir mağazadan almak gibi bir lükse sahip değilsindir. Bence düşüncen çok basit ortada bir sürü emek var, bir pasta varsa ve herkes o pastadan payını alır. Bu sistemle alış veriş yapan kişi satılan malı, kendi ihtiyacını karşılamak için alır. Bahsettiğin olay o kadar basit bir olay ki şöyle anlatıyorsun resmen ben bir araba alacağım sonra gidip alacağım arabada kullanılan metalin kilosunun ne kadara olduğuna bakıyorum arabaya ona göre fiyat biçiyorum başka bir şey değil.

Tabi buda benim görüşüm.