nerdeydiniz şimdi ne durumdasız

• Konbuyu başlatan ozlem71
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ozlem71 tarafından oluşturulan nerdeydiniz şimdi ne durumdasız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,428 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı nerdeydiniz şimdi ne durumdasız
Konbuyu başlatan ozlem71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
hayatım boyunca hep iletişim insanları anlamayla ilgili kitaplar okudum.hep kendi ruh dünyamı güzelleştirmeye çalıştım.ama bir gün baktım kihep karşımdaki insanlar mutlu oluyor.ben mutsuz oluyorum.hayır diyemediğimi kişiliğimden taviz vermeye başladığımı gördüğüm an birşeyleri yanlış yapıyorum dedim.kendimi anlamaya çalışmalıydım.ezilmemeliydim.bilgi yatırımı yapıp kendimi bulmam gerekiyordu.ben kimim?ve iki sene boyunca inanılmaz değişimler gösterdim.ve bu siteyi buldum.bu site aracılığıyla kendime olan inancımı pekiştirmek istedim.şimdi kendimi daha çok seviyorum.siz nerdeydiniz?şimdi nerdesiniz?kendinizi seviyor musunuz?

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
ben bu siteyi bilerek aradım ve buldum, herkesle uyumluyum ve iletişim rahat kurabiliyordum
öncedende ama kendimi yeterli bulmuyordum, çünkü çekingen bir tarafımda vardı.
şimdi ne değişti bende, en azından kendimi ve ne istediğimi biliyorum ve çekingen olmamaya
gayret ediyorum...
başkaları sevmek için  önce kendimi sevmeliyim, kendi değerimi önce ben bilmeliyim ::)

H

Hünkar1

Özlem71 canim bir türlü yazdiginizi ben kendimi de anlayamadim ,ne istedigimi ve ne yapacagimi -
ama nasil degisecegimi de deniyorum bakayim becere biliyormuyum.sevgilerimi iletirim.javascript:void(0);
Öpücük

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bende önceden hep başkaları ne diyorsa onu yapıyordum ama artık yok ben ne istiyorsam onu yapıyorum ve bu site sayesinde de düşüncelerimi açık açık söylemeye başladım.
Teşekkürler kendini geliştir site yöneticileri ve üyeleri.evet fadime ciğim son sözüne katılıyorum
Saygılar

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
olabilir  bu seferlik beni affeder artık sabah konuşur dünü telafi ederiz dimi Fadime ciğim  :D

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
sınavda başarısız olmak tabiki bizim hatamız ama yaş ilerledikçe hayat öğrenildikçe olaylara bakış açısı da değişir önceden hocanın vermediği notu biz çalışmadık normal demek biraz kişisel gelişime girer.ben öğretmenim.şunu iyi biliyorum ki gayret eden ama iyi not alamıyan öğrencilerim var.bu çocuklar kendilerini daha tanımıyorlar.kapasiteleri bu.bireysel farklılıklar var.onları tanıdıkça onların seviyesine uygun sorular sorarak kendilerine olan güvenleri arttırmaya çalışırım.hayatta böyledir.kendimizi tanıdıkça kendimizden beklentilerimiz de azalır.bu yüzden hayatta herkesin hak ettiği şekilde yaşaması için önce kendini tanıması lazım.demek ki siz sırlarızı biliyormuşsunuz.ben kendimi tanımadan önce hep kendimi başkalarıyla kıyaslar.başarıyı onların normlarına göre yorumlardım.ama şimdi benim .yapabildiklerimle yapamadıklarımla kendimi tüm olumsuzluklarla sevmeyi öğrendim.hak ettiğim hayat benim sırlarımdır.ve hep öyle kalacak

G

gokhankonuk

Kullanıcı
7 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
sizle ufak bişey paylaşmak istiyorum nasrettin hocanın yanına 2 adama gider bunlar birbirleriyle tartışmışlardır tek tek dinlediğinde sen haklısın  digerine sen haklısın demiş yanda duran bi adam hemen hocaya çıkışmış hocam sen ikisinede haklısın diyosun senin yaptıgın yanlış degilmi demiş hoca 3,kişiyede sende haklısın demiş
YANİ HERKES KENDİNE GÖRE HAKLIDIR
AMA BU BELİRLİ KALIPLARDA OLDUGU SÜRECE İYİDİR

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
ya neyi tartışıyoruz ki gökhan bey .haklısız.ne güzelki kendinizi tanımışsız sırlarızı çizmişsiniz.hep böyle kalın.kendinize iyi bakın.sevgi ve saygılar

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
bence insanın kendisini iyi hissedebilmesi için psikolojisinin cok önemli bi yeri var, ayrıca yaşadığı seylerin cok etkisi var.çünkü yaşanılan şeyler insanın bilinçaltına yerleşiyor ve bazı durumlarda hatırlanıyor,psikoloji de ayrı bi mesele tabi herseye posıtıf bakmak gercekten cok gerekli, çünkü hersey insanın düşündüğü ve istediği şekilde oluyor, beynimize nasıl gerekçeler sunuyorsak karşılığında onu alıyoruz.ben geçmiş yıllara göre kendimi daha kötü hissediyorum ne yazıkkii bunu da yasadıklarıma ve psikolojıme baglıyorum.herşey gönlünüzce olması dileğiyle...

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Nasreddin Hoca nın dediği gibi herkes kendne göre haklıdır.herkesin kendine göre doğru veya yanlışlrı vardır arkadaşlar. Bende yaklaşık 4-5 ay öncesinde kendine hiç güvenmeyen fikirlerimi doğu dürüst anlatma kabiliyetim yok.ama şimdi bu site sayesinde herkese herşeyi söylüyrm tabi insanın kendini geliştirmesi güzel hep aynı yerde sayması kadar cahilce bir şey olamaz.İnsan ne yaparsa kendine yapar onun için bir karar aldınz zaman benim için yararı zararı ne lacak ?? yada bir söz söyledğiniz zaman acaba bunun ucu bana dokunuyrmu ?? düşüncesine girmelisiniz.
Olay da ne güzel tatlya bağlanmış.Teşekkür ederim özlem abla, teşekkür ederim gökhan.
İnsanların birbirlerini anlaması kadar güzel birşey var mı  ;)

Saygılar

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
  ;) ilgi niz için çok teşekkürler benim canım sevenlerim  ;D

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
teşekkür ederim siz de çok şekersiniz

H

Hünkar1

Özlem71

Intihar

Aylardir hircinlasan
Sel yataktan ayrildii
Sizinca bir parca kan
El sakaktan ayrildi.

Ciglik dondu dudakta
Karanlik bir nokta
Acidan kivranmakta
Et tirnakta ayrildi.

Alinti

saygilarimla ve de sevgilerimle.

H

hepmavi

Kullanıcı
25 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
gökyüzü
Siteye yeni üyeyim..Hayatım şu anda söylemek istemediğim bi olaydan sonra kendim için yaşamadıgımı farkettim..Ve artık daha kaliteli ve doyurucu bi yaşam sürmekteyim..Yani çok farklı bi yerdeyim..