nerden nereye!

• Konbuyu başlatan epru16
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde epru16 tarafından oluşturulan nerden nereye! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,547 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı nerden nereye!
Konbuyu başlatan epru16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruliyn
C

Crave

Kullanıcı
2 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Kalpten gelen istek ve arzu,beyinde şekillenir ve ellerden hayata akar gider..

C

cihanser

Kullanıcı
6 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
  Gerçekten inanınca oluyor.
Ben kendi hayat hikâyeme baktığımda ben de kesinlikle çalışmayan birisiydim. Ben de lise bittik ten sonra ticarete atılmayı düşündüm ve ticarete girdim. O zamanlar aile büyüklerimle birlikte çalıştığımdan ben her ne kadar sektörde ilerleyelim dediysem bir türlü ağabeylerime söz geçiremedim. Ve işyerimiz ağabeylerimin farklı sektöre geçmesi sonucu benim ısrarımla bende kaldı ve ben de hükümetimizin gıda sektöründeki yeni kanunlarından dolayı sermaye azlığından kepenkleri kapattım.
  Bayağı moral bozukluğu ve stresten sonra ne yapayım düşüncesindeyken memurluğun biraz rahat tarafı aklıma geldi ve kpss ye gireyim dedim. Tabi bir yandan da yarı işsizliğin stresi ve bununla gelen bunalımlar la toplam çalışma sürem bir hafta olabildi o da son hafta oldu. Ve şimdi memur oldum. Şimdi de memurluğun sıkıntısı var ve kendimi geliştirmek istiyorum ve buradayım aranızdayım saygı ve muhabbetle efendim…

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
cihanser' Alıntı:
  Gerçekten inanınca oluyor.
Ben kendi hayat hikâyeme baktığımda ben de kesinlikle çalışmayan birisiydim. Ben de lise bittik ten sonra ticarete atılmayı düşündüm ve ticarete girdim. O zamanlar aile büyüklerimle birlikte çalıştığımdan ben her ne kadar sektörde ilerleyelim dediysem bir türlü ağabeylerime söz geçiremedim. Ve işyerimiz ağabeylerimin farklı sektöre geçmesi sonucu benim ısrarımla bende kaldı ve ben de hükümetimizin gıda sektöründeki yeni kanunlarından dolayı sermaye azlığından kepenkleri kapattım.
   Bayağı moral bozukluğu ve stresten sonra ne yapayım düşüncesindeyken memurluğun biraz rahat tarafı aklıma geldi ve kpss ye gireyim dedim. Tabi bir yandan da yarı işsizliğin stresi ve bununla gelen bunalımlar la toplam çalışma sürem bir hafta olabildi o da son hafta oldu. Ve şimdi memur oldum. Şimdi de memurluğun sıkıntısı var ve kendimi geliştirmek istiyorum ve buradayım aranızdayım saygı ve muhabbetle efendim…
Paylaşımınız için öncelikle teşekkürler.
Ne kadar güzel ki pes etmeyip yola devam demişsin.
Hoşgeldiniz aramıza. :)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
çok güzel bir başarı öyküsü ya...

okrken heyecanlandım ben...

ne mutlu ona ve başarılı olmaya aday  tüm gençlere :)

sevgiyle kalın kocaman :) ;)

F

fatihyavuz

Kullanıcı
21 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
Anlatılan yaşanılan bir olay, başaran şahsıyite tebrik etmek gerekir.İlginç kere ilginç....
Hırs yapmak gerekiyor demekki.
Aracı ve anlatımcı arkadaşa da teşekkürler...

M

mavili

Kullanıcı
29 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
Yeniden okumak çok güzel.

O yaptıysa bende yapabilirim dedirtiyor onun yantıgı gibi.

Teşekürler.

C

ContaQ

Kullanıcı
18 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
www.turkcemiz.net
Hiçbir şey için geç değildir. İnsanlar özellikle Türk insanı bir şeyi yapabileceğini farketsin iki eli kanda olsa yapışır ve bitirir.Paylaşımınız için teşekkürler.

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Nereden nereye?teşekkürler paylaşım için