ne iş yaparsanız yapın

• Konbuyu başlatan stevert
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde stevert tarafından oluşturulan ne iş yaparsanız yapın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,374 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı ne iş yaparsanız yapın
Konbuyu başlatan stevert
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan himen
S

stevert

Kullanıcı
6 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
bursa
Önce sevdiğiniz işi yapın veya işinizi sevin.

Kolay kolay iş değiştirmeyin , değiştirsenizde aynı mesleğe devam etmeye çalışın.

Bir mesleğin hakkındaki herşeyi öğrenmeye gayret edin, Herşeyden bir şey öğrenmeye de gayret edin.

Her ne işşi yapıyordanız yapın insann ilişkilerini her zaman 1. planda tutun.

Herkesten farklı,kimsenin göremediğini görmek farklılıktır.farklı olun

bir idealiniz ve bir çokta hedefiniz olsun.  fakat bütün hedefler size idealinize götürebilecek olsun.

Hiç bir fırsatı düşünmeden geri tepmeyin, fırsatlar her zaman ayağa gelmez.

Ve hayatınızı paraya, rahat hayata amacına endekslemeyin.  Samimi çalışamaz, sonuca da ulaşamazsınız.

Sevgiyle kalın.

Herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum...

C

cnslmst

önerileriniz için teşekkürler sizinde bayramınız kutlu olsun...

S

sıcak

Kullanıcı
27 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hatay
evet sana katılyorum samimi çalışmazsanız sonuca ulaaşamazsınız.
şunu da eklemek istiyorum kesinlikle işinizi yaparken sakin olun. unutmayın hiçbirşey aceleye gelmez.

Y

Yalın

Kullanıcı
17 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Tekirdağ
stevert'e katılmamak elde değil..bir de şöyle bir ekleme yapmak istiyorum;

her şeyi bilin ama BİR şeyi çok iyi bilin..

G

Gozde

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Lüleburgaz
caycay' Alıntı:
Yalın' Alıntı:
stevert'e katılmamak elde değil..bir de şöyle bir ekleme yapmak istiyorum;

her şeyi bilin ama BİR şeyi çok iyi bilin..
+++ kesinlikle.
katılıyorum arkadaşlar herkes işini severek ve isteyerek yaptığında üretmenin mutluluğunu daha çok hisseder tavsiyelerinize teşekkürler  ;)

K

kamuran

Bu destekleyici, teşvik veren öneriler için çok teşekkürler.  :)
İnsan işide sorun yaşasa da meslek sevilerek yapılıyorsa daha azimli olabiliyor, çünkü devam etmek istiyor ve bir şekilde çözüm buluyor. Belki iş yeri değişiyor ama mesleğe devam ediliyor ve daha uzun vadede sabırla başarı da elde ediliyor.

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
stevert' Alıntı:
.

bu çok doğru .her alanda insan ilişkileri bir adım önde yer alır,almalıdır da

K

kamuran

Evet, insanca davranmak, iyi diyalog içinde olmak, dürüst ve verimli çalışmak önemli.

sarıkız_0076

sarıkız_0076

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
stevert' Alıntı:
Önce sevdiğiniz işi yapın veya işinizi sevin.

Kolay kolay iş değiştirmeyin , değiştirsenizde aynı mesleğe devam etmeye çalışın.

Bir mesleğin hakkındaki herşeyi öğrenmeye gayret edin, Herşeyden bir şey öğrenmeye de gayret edin.

Herkesten farklı,kimsenin göremediğini görmek farklılıktır.farklı olun

bir idealiniz ve bir çokta hedefiniz olsun.  fakat bütün hedefler size idealinize götürebilecek olsun.

Hiç bir fırsatı düşünmeden geri tepmeyin, fırsatlar her zaman ayağa gelmez.

Ve hayatınızı paraya, rahat hayata amacına endekslemeyin.  Samimi çalışamaz, sonuca da ulaşamazsınız.

Sevgiyle kalın.

Herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum...
Sanırım ekleyecek bir şey yok aynen katılıyorum teşekkürler.

H

hazal93

Kullanıcı
11 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
şu an öğrenciyim okuduğum okula mecbur kaldığım için yazıldım hiç bilgi sahibi olamadan aceleyle ama şu anda okuyableceğim bölümler hakkında bilgi ediniyorum sevmeye benimsemeye çalışıyorum çok daha farklı hayallerim olmasına rağmen hayatın bana sunduğu bu seçeneği de iyi değerlendireceğime inanıyorum ya da inanmak istiyorum!

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
hazal93' Alıntı:
şu an öğrenciyim okuduğum okula mecbur kaldığım için yazıldım hiç bilgi sahibi olamadan aceleyle ama şu anda okuyableceğim bölümler hakkında bilgi ediniyorum sevmeye benimsemeye çalışıyorum çok daha farklı hayallerim olmasına rağmen hayatın bana sunduğu bu seçeneği de iyi değerlendireceğime inanıyorum ya da inanmak istiyorum!
Belki üzerime vaife değil ama yazdıklarınızı okuyunca ,aklımdan şu geçti;
Farkındaysanız ki siz farkında yaşıyorsunuz bence inandığınız yolda ilerleyeceksiniz. :) :) :)
Başarılar. :)

H

himen

Kullanıcı
4 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Türkiyede yaşıyorum (yaşıyoruz) ideallerimden ne kadar uzağım................... :'(