...Mutsuz bir adam varmış...

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası) kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan ...Mutsuz bir adam varmış... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,322 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Anlık Kareler (Fotoğraf Dünyası)
Konu Başlığı ...Mutsuz bir adam varmış...
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ölüdeniz
C

catzilla

Çok şükür allahıma, hep şükrediyorum herşey için.

Elde ettiklerimizle mutlu olmak ve hayal etmekten asla vazgeçmemiz dileklerimle. 

Çok anlamlıydı, teşekkürler superisi.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Elde oldukları ile mutlu olmak,işte hikayenin özü burda...Her zaman söylemişimdir,daldaki güvercinden çok,elimdeki şerçeyi önemserim::)

C

catzilla

su perisi' Alıntı:
Elde oldukları ile mutlu olmak,işte hikayenin özü burda...Her zaman söylemişimdir,daldaki güvercinden çok,elimdeki şerçeyi önemserim::)
Aklın yolu bir :)

Serçeyi önemsersek mutlu oluruz zaten, güvercini düşünecek olursak, acılarla geçer ömrümüz.

B

BeFa

Kullanıcı
19 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Türkiye
Allah'ın verdikleriyle yetinmeliyiz ve şükretmemiz lazım..
daha çok şeyler isterken azından da oluruz.
Paylaşım için teşekkürler.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
elbette elimizdekilerin kıymetini bilmeli ve şükretmeliyiz ama hayallerimiz sınırlayarak kendimizi yerimizde saydırmamalıyız befa bence

çünkü evet bazı şeyler bizim dışımızda kaynaklanır ama yinede yola devam dimi.....

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
koyu yerlerdeki koyu yazıları okumakta zorlandım
ne çok şikayet ediyorum de mi ? muhteşem bir yazı teşekkürle su perisi

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
kabeka' Alıntı:
ne vermemiş ki?

teşekkürler super isi
Sen daha küşüksün
  büyüyünce analrsın.. şimdiden kasma kendini..

Ö

ölüdeniz

Bir çok hayalci insanların veya hayallerinin peşinden koşan insanların sonu hüsran olmuştur.hayalden ziyade gerçekçi olma taraftarıyıf.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
ölüdeniz' Alıntı:
Bir çok hayalci insanların veya hayallerinin peşinden koşan insanların sonu hüsran olmuştur.hayalden ziyade gerçekçi olma taraftarıyıf.

bu konuda sana katılamıycam Nihat :-\

Çünkü hayal kurmak insanları hareketi geçirir. Hedeflere ulaşmada yardımcı olur.Keza bende gerçekçilikten yanayım fakat hayal kurmak bu kadar önemsiz değil hayatımızda.

R

roze

insan elindekinin kıymetini kayberince anlar, kaybetmeden anlamalı ve mutlu olmalıyız. Sahip olmadıklarımıza üzülmek yerime, olduklarımıza mutlu olmalıyız.
Teşekkürler Su perisi, çok güzeldi ;)

Ö

ölüdeniz

Gülşah' Alıntı:
ölüdeniz' Alıntı:
bu konuda sana katılamıycam Nihat :-\

Çünkü hayal kurmak insanları hareketi geçirir. Hedeflere ulaşmada yardımcı olur.Keza bende gerçekçilikten yanayım fakat hayal kurmak bu kadar önemsiz değil hayatımızda.
Hayalin sınırı yok gülşah sadece kendimizi avuturuz.hani bir söz var olmayacak duaya amin denmez

Ö

ölüdeniz

Hayal insanların çaresizlik içinde sığındığı bu cümleye karşıyım.örnek verecek olursam insanlar çok korktuğu zaman allahım sen bana yardım et der bu da bir hayalden ibarettir. :)