Mutluluk veren on dört bin şeyden sadece bir kaç tanesi...

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim Yazıları kategorisinde Marie tarafından oluşturulan Mutluluk veren on dört bin şeyden sadece bir kaç tanesi... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,025 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim Yazıları
Konu Başlığı Mutluluk veren on dört bin şeyden sadece bir kaç tanesi...
Konbuyu başlatan Marie
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan korsan
N

nida1

Kullanıcı
5 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bence önemli olan içinde bulunduğumuz her anda mutlu olabilicek sebepler bulmak :)

G

güldeniz

Kullanıcı
26 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
bursa
herseye rağmen gülümseyebilmek..

H

hanedeyim

Marie' Alıntı:
Rica ederim :)
İnsan kendine böyle bir liste yapmaya başlıyınca en küçük şeylerde bile mutluluk aramaya başlıyor.Ben küçük bir defteri buna ayırdım.On dörtbini geçmeye çalışıyorum :D
inş. geçersin
bu yazıyı okudukatn sonra biraz düşündüm aslında gün içerisinde defalarca gerçekleşen olaylar dizisi ama buzamana kadar hiç dikkatimi çekmemiş çünkü ben hep başıma gelen kötü şeylerle ilgiheniyo oluyodum ama artık diğil ;D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
hanedeyim' Alıntı:
Marie' Alıntı:
Rica ederim :)
İnsan kendine böyle bir liste yapmaya başlıyınca en küçük şeylerde bile mutluluk aramaya başlıyor.Ben küçük bir defteri buna ayırdım.On dörtbini geçmeye çalışıyorum :D
inş. geçersin
bu yazıyı okudukatn sonra biraz düşündüm aslında gün içerisinde defalarca gerçekleşen olaylar dizisi ama buzamana kadar hiç dikkatimi çekmemiş çünkü ben hep başıma gelen kötü şeylerle ilgiheniyo oluyodum ama artık diğil ;D
Bu genel bir eğilim galiba, başa gelen istenmeyen şeylerin daha sık anımsanması ve karamsırlığa kapılmak.

F

Flamingo

Kullanıcı
31 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Küçük şeylerle mutlu olmak... Dünyanın en güzel değeri... :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Bir listede ben yaparımda, Shindler'in listesi gibi olur. :d
Ama konuya genel itibarı ile katılıyorum,bir sürü şey var insanı mutlu kılan, ve mutsuz kılan.
Denge her şeydir bu konudada dengeyi kurmak gerekiyor. Cilala parlat :d denge dedimmi aklıma karate kid geliyor :d Miyagi san felan :d